Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da nije iz Švedske? 🙂


dečki ,molim malo strpljenja .kako bi rekli ljudi u zagorju polako se piceki dojiu
nemam vremena sad sa vama razglabati
ionako će vrijeme pokazati da sam bio u pravu
zapamtite ,mene samo NOVAC interesira
zaboravio sam gore napomenuti da me uz prijatelje čak ni ove vase ocjene ne interesiraju
idem sad još do kraja proučiti jednu dionicu pa ću vam se na vrijeme javiti
zapamtite sto vam je kuruza rekao
bez obzira što bi covjek pomislio čitajući vase postove da vi svaki trejd imate pogodak to je nemoguce
vani di sam ja trejdao smatra se da je trejder uspješan ako ima svega 20 do 25 posto pogodaka ,naravno pod uvjetom da u pravom trenutku jako udari
vidim da je moja pojava izazvala malu pomutnju na forumu i tako treba biti
naglasavam vam da mi ne saljete na privat nikakve poruke a kamoli šta mislim o pojedinoj dionici.odgovor necete ćuti jer kao što reko MENE SAMO NOVAC INTERESIRA
tipove ne dajem
danas sam jos nešto sitno nadokupio ali mi se trzište baš i ne dopada za dignuti veliku lovu osim vjerojatno 2 ili 3 dionice sa time da mi jedna jako dobro izgleda

auuuuuuuuuuuuuuuuu…dobar si…."polako se piceki dojiu
"…….

www.lociraj-popust.com

korisniče kuruza,
ako vas samo NOVAC interesira, mi, ostali korisnici, bili bi tako slobodni i za vas bi sakupili nešto tog novca koji vas interesira, mada se niste izjasnili da li su to euri, kune, irački dinari ili neki drugi novac, mi ćemo sakupljati svaki prilog izražen u novcu… e, sad, ako nešto i sakupimo problem je kako vam dostaviti kad vi na privat ništa ne primate [undecid]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


mene samo NOVAC interesira

-> i mene


idem sad još do kraja proučiti jednu dionicu pa ću vam se na vrijeme javiti

-> ajd javi koju, pa makar i nakon što kupiš, kupit ću i ja pa ti tako dignem cijenu i eto tebi ono što te zanima, novac


zapamtite sto vam je kuruza rekao

prema nicku brijem da ciljaš na AGMM ili BZJK ili VPIK?

iz tog sektora moj favorit je KTJV!


idem sad još do kraja proučiti jednu dionicu pa ću vam se na vrijeme javiti


naglasavam vam da mi ne saljete na privat nikakve poruke a kamoli šta mislim o pojedinoj dionici.odgovor necete ćuti jer kao što reko MENE SAMO NOVAC INTERESIRA
tipove ne dajem
danas sam jos nešto sitno nadokupio ali mi se trzište baš i ne dopada za dignuti veliku lovu osim vjerojatno 2 ili 3 dionice sa time da mi jedna jako dobro izgleda

whats the point tvojeg javljanja na forumu ako ne dajes tipove i savjete?
a niti te ne zanima komunikacija sa drugima?

radije lurkaj kao ja i citaj sto drugi kazu 🙂

vani di sam ja trejdao smatra se da je trejder uspješan ako ima svega 20 do 25 posto pogodaka ,naravno pod uvjetom da u pravom trenutku jako udari
vidim da je moja pojava izazvala malu pomutnju na forumu i tako treba biti
naglasavam vam da mi ne saljete na privat nikakve poruke a kamoli šta mislim o pojedinoj dionici.odgovor necete ćuti jer kao što reko MENE SAMO NOVAC INTERESIRA
tipove ne dajem
danas sam jos nešto sitno nadokupio ali mi se trzište baš i ne dopada za dignuti veliku lovu osim vjerojatno 2 ili 3 dionice sa time da mi jedna jako dobro izgleda

ivana sedma, ovaj misli da mu nećeš sa svojim sindikatom uspjeti izvući novac [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kolege na tragu kuruze koji me jako podsjeća po ovim izjavama na Kosoricu,
ne zanima me što pišete, niti želim da vas zanima o čemu ja pišem jer pišem da bih pisao ali ne i napisao…
Ovdje isključivo pišem da bih pisao ali ne tražite me kumstvo i ne pitajte me ništa…
Eto…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Kuruza .Imam nešto sirijskih funti ,dali si zainteresiran?

kuruza danas dosao, vec je kuhan i pecen, do navecer ce biti i posoljen… [lol]

Vidim da se ovdje počele javljati neke ekstremni osobnosti. Koje će nas sad svemu poučiti.
A isto vidim i one koji kao kupuju aute. Pa zašto sad, kad se očekuje veći rast i kad treba imati kapitala. Ali dobro, svi znaju svoje. Da znaju zaradili bi i za pravi auto, ne virtualni.
NHF

Točan odgovor je...

korisniče kuruza, ako vas samo NOVAC interesira, mi, ostali korisnici, bili bi tako slobodni i za vas bi sakupili nešto tog novca koji vas interesira, mada se niste izjasnili da li su to euri, kune, irački dinari ili neki drugi novac, mi ćemo sakupljati svaki prilog izražen u novcu… e, sad, ako nešto i sakupimo problem je kako vam dostaviti kad vi na privat ništa ne primate [undecid]
e moj doktore.pa bar ti znaš da ćete mi dostaviti preko vasih brokera sa krivim odlukama na burz makar mi nisi simpatičan ( valjda zato što imam dijabetes što sam ga dobio od prirode posla) moram ti reći da sam steko dojam da imaš neki osjećaj za dionice.samo sam par forumaša tu vidio da kuže burzu a ti spadaš medju njih.čak možda i ona što šiša ovce ali nju ne podnosim valjda zato što je žena vidio sam da su me gore počeli čak i citirati ni to vam neće pomoći.napomenuo sam vam da me samo NOVAC interesira citiranjem mene necete si popraviti stanje vašeg portfelja pitali ste me šta radim na ovoj temi i ovom forumu da li ste se upitali vi iskusni trejderi šta vi radite ovdje kupite par dionica i bezrazložno drukate smijete se od kud sam došao i da šta tu imam raditi pričate kako su kod nas dionice podcjenjene i kako bude sve išlo UP up UP E PA NAPRAVITE SI ANALIZU DIONICA NA DAXU PA MI ONDA RECITE DA LI SU KOD NAS DIONICE JEFTINE ILI SKUPE osim 10 tak firmi to nema veze sa vezom.u sljedecem periodu ima par prilika na burzi(nemojte me pitati koje su to dionice) ali ne toliko zbog fundamentalnih vrijednosti tih dionica nego zbog novonastalih okolnosti koje su nastale spletom sretnih ili nesretnih okolnosti(gledajuci ili iz kuta malih dioničara ili velikih igrača,možda i gazdi tvrtki ZAPAMTITE MENE NE INTERESIRAJU NI VAŠI CITATI NI FLOSKULE TIPA IDE TO UP UP UP ILI PAMETNOME DOSTA,JER MENI NIKADA NIJE DOSTA ,NARAVNO NOVACA daklem jedino me NOVAC INTERESIRA
gore sam vidio da se pojedini forumaši pitaju koji je razlog mog pisanja na forumu
to se i ja pitam ,recimo da će vrijem pokazati
ne pitajte me za tipove i za prijateljstvo je mene samo NOVAC interesira,ne bi vam to toliko često naglašavao ali od kad sam se pojavio na forumu non stop me nešto ljudi na privat pitaju
pa nisam ja karitativna ustanova.ZAPAMTITE TO.
OD KUD VAM PADA NA PAMET DA ME PITATE ŠTO JA MISLIM O POJEDINOJ DIONICI
ja sam samo jednog pito na privat i taj me odkanto.čak sam se čudio zašto sam ga išao pitati i ima pravo što me je odkanto

Joj, kad se ovaj Kuruza i Ivana7 počmu klepat, pušit će se na sve strane, jedva čekam! [pray]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close