Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni je Mazda 6 strava [thumbsup]

p.s. ja nemam auto, ali ovaj mi je bas lijep

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


molim pod hitno osvrt na brodare i koji bi bio najisplativiji za uletit po ovim cjenama
unaprijed hvala
pofuk


slušaj pofuk…mislim da ti je za brodare jos rano
tebi najbolje da se makneš od dionica,eventualno da ostanes na forumu malo zabavljati ljude
necu govoriti vise tipove jer sam gore dobio prigovor da sta nisam reko na vreme onaj dan da se iskrcavam.Pa sta ja imam vama govoriti sta ja radim kad mene ne interesira sta vi forumasi radite??
Nemojte mi vise nuditi nekakve ponude za prijateljstva jer ja nisam došao na forum tražiti prijatelje.Mene oni ne interesiraju.Mene interesira samo NOVAC.Zapamtite NOVAC.
Mene ne interesira MED I MLIJEKO,ŠIŠANJE OVACA, LJUBAV PREMA OVOJ IGRI JER TU IGRE NEMA TO JE POSAO ,forumaš XY( koji čestita imaocima ingre na 18 kn kad se vec u tom trenutku trebalo u drugu dionicu prebaciti i čekati ingru niže),MENE INTERESIRA SAMO NOVAC,CAK ME NI DIONICE NE INTERESIRAJU
idem sad promatrati 2 ili 3 dionice da vidim sta cu sa lovom od koncara kojeg sam juce malo srezao ali sa velikom nesigurnošcu jer je to jako dobra firma
znaci LJUDI pamet u glavu i budite oprezni jer ovo nije igra i pazite na novce jer pol vas uopce ne kuzi kaj se zbiva na burzi….bauljate ne ko skakavci kako vas je nazvo neki simpatični forumaš
vecina vas baulja poput muve bez glave pa vam se zablesne na onu stvar i onda prodajete hitno sa minusom
nemojte mi vise slati zahtjeve za prijateljstvom jer burza je arena di se mogu samo neprijatelji naći a bogami i najbolji prijatelji se zakrve
p.s. pofuk…..brodare si čekaj da se vani okrene trend u tom sektoru ,ako imas keša malo si gledaj koju drugu dionicu i uleti i izleti da si napraviš kakav plus i odgovori mi na privat ono kaj sam te pito

Ideš, našao se pametnjaković koji će nas naučit kako se ponaša na burzi…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

"nemojte mi vise slati zahtjeve za prijateljstvom jer burza je arena di se mogu samo neprijatelji naći a bogami i najbolji prijatelji se zakrve"

Zahtjev za prijateljstvom se velikom većinom šalje zbog samo jednog razloga…a ne zbog želje za druženjem…
Ali relax…nije sve tako ozbiljno,iako si donekle u pravu. [smiley]

"Only dead fish swim with the stream"

ni mene ne zanimaju dionice, samo lupam po asku abecednim redom. evo, nakon dvije godine već sam na slovu E.
dakle, bolji sam od muhe bez glave, jer ipak imam neki sistem?

[thumbsup]

dečki ,molim malo strpljenja .kako bi rekli ljudi u zagorju polako se piceki dojiu
nemam vremena sad sa vama razglabati
ionako će vrijeme pokazati da sam bio u pravu
zapamtite ,mene samo NOVAC interesira
zaboravio sam gore napomenuti da me uz prijatelje čak ni ove vase ocjene ne interesiraju
idem sad još do kraja proučiti jednu dionicu pa ću vam se na vrijeme javiti
zapamtite sto vam je kuruza rekao
bez obzira što bi covjek pomislio čitajući vase postove da vi svaki trejd imate pogodak to je nemoguce
vani di sam ja trejdao smatra se da je trejder uspješan ako ima svega 20 do 25 posto pogodaka ,naravno pod uvjetom da u pravom trenutku jako udari
vidim da je moja pojava izazvala malu pomutnju na forumu i tako treba biti
naglasavam vam da mi ne saljete na privat nikakve poruke a kamoli šta mislim o pojedinoj dionici.odgovor necete ćuti jer kao što reko MENE SAMO NOVAC INTERESIRA
tipove ne dajem
danas sam jos nešto sitno nadokupio ali mi se trzište baš i ne dopada za dignuti veliku lovu osim vjerojatno 2 ili 3 dionice sa time da mi jedna jako dobro izgleda


dečki ,molim malo strpljenja .kako bi rekli ljudi u zagorju polako se piceki dojiu
nemam vremena sad sa vama razglabati
ionako će vrijeme pokazati da sam bio u pravu
zapamtite ,mene samo NOVAC interesira
zaboravio sam gore napomenuti da me uz prijatelje čak ni ove vase ocjene ne interesiraju
idem sad još do kraja proučiti jednu dionicu pa ću vam se na vrijeme javiti
zapamtite sto vam je kuruza rekao
bez obzira što bi covjek pomislio čitajući vase postove da vi svaki trejd imate pogodak to je nemoguce
vani di sam ja trejdao smatra se da je trejder uspješan ako ima svega 20 do 25 posto pogodaka ,naravno pod uvjetom da u pravom trenutku jako udari
vidim da je moja pojava izazvala malu pomutnju na forumu i tako treba biti
naglasavam vam da mi ne saljete na privat nikakve poruke a kamoli šta mislim o pojedinoj dionici.odgovor necete ćuti jer kao što reko MENE SAMO NOVAC INTERESIRA
tipove ne dajem
danas sam jos nešto sitno nadokupio ali mi se trzište baš i ne dopada za dignuti veliku lovu osim vjerojatno 2 ili 3 dionice sa time da mi jedna jako dobro izgleda

Kakav lik.. [lol]
kao on je radio vani, zna on kako to ide, tipove ne daje mada ih svi od njega traže.. na temi bestbuy..
genijalno..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


dečki ,molim malo strpljenja .kako bi rekli ljudi u zagorju polako se piceki dojiu
nemam vremena sad sa vama razglabati
ionako će vrijeme pokazati da sam bio u pravu
zapamtite ,mene samo NOVAC interesira
zaboravio sam gore napomenuti da me uz prijatelje čak ni ove vase ocjene ne interesiraju
idem sad još do kraja proučiti jednu dionicu pa ću vam se na vrijeme javiti
zapamtite sto vam je kuruza rekao
bez obzira što bi covjek pomislio čitajući vase postove da vi svaki trejd imate pogodak to je nemoguce
vani di sam ja trejdao smatra se da je trejder uspješan ako ima svega 20 do 25 posto pogodaka ,naravno pod uvjetom da u pravom trenutku jako udari
vidim da je moja pojava izazvala malu pomutnju na forumu i tako treba biti
naglasavam vam da mi ne saljete na privat nikakve poruke a kamoli šta mislim o pojedinoj dionici.odgovor necete ćuti jer kao što reko MENE SAMO NOVAC INTERESIRA
tipove ne dajem
danas sam jos nešto sitno nadokupio ali mi se trzište baš i ne dopada za dignuti veliku lovu osim vjerojatno 2 ili 3 dionice sa time da mi jedna jako dobro izgleda

Ha Ha koji lik…nasmijao si me. Pa što si tako nabrijan..ne ideš u ring hebote..evo upravo si na ignore..uživaj [lol]


dečki ,molim malo strpljenja .kako bi rekli ljudi u zagorju polako se piceki dojiu
nemam vremena sad sa vama razglabati
ionako će vrijeme pokazati da sam bio u pravu
zapamtite ,mene samo NOVAC interesira
zaboravio sam gore napomenuti da me uz prijatelje čak ni ove vase ocjene ne interesiraju
idem sad još do kraja proučiti jednu dionicu pa ću vam se na vrijeme javiti
zapamtite sto vam je kuruza rekao
bez obzira što bi covjek pomislio čitajući vase postove da vi svaki trejd imate pogodak to je nemoguce
vani di sam ja trejdao smatra se da je trejder uspješan ako ima svega 20 do 25 posto pogodaka ,naravno pod uvjetom da u pravom trenutku jako udari
vidim da je moja pojava izazvala malu pomutnju na forumu i tako treba biti
naglasavam vam da mi ne saljete na privat nikakve poruke a kamoli šta mislim o pojedinoj dionici.odgovor necete ćuti jer kao što reko MENE SAMO NOVAC INTERESIRA
tipove ne dajem
danas sam jos nešto sitno nadokupio ali mi se trzište baš i ne dopada za dignuti veliku lovu osim vjerojatno 2 ili 3 dionice sa time da mi jedna jako dobro izgleda

Dobro.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

@Br333

Dobro. Hahaha Dobra.. [thumbsup]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

interesira ga novac, ne prijatelji, skužili smo. ne želi preporuke. trejdao je vani. veliki maher. ali što k vragu radi na ovom forumu i na ovoj temi? [lol]


molim pod hitno osvrt na brodare i koji bi bio najisplativiji za uletit po ovim cjenama
unaprijed hvala
pofuk

Gospon pofuk ,

najvažnije je da kupite bilo kojeg brodara i onda počmite drukati i navlačiti na svim stranicama Foruma .
Obavezno uz prigodnu TA i grafikon !

.

New Report

Close