Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


molim pod hitno osvrt na brodare i koji bi bio najisplativiji za uletit po ovim cjenama
unaprijed hvala
pofuk

Koliko vidim u Jadroliniju i hitno na neki otok …odmorit dušu i tilo …..


Ah,da. Prodala sam dva auta , kupit ću si novi AUDI.

koji*

Za A4 novci će biti …za 6-ticu nedam toliko para. Ženama nije bitna veličina…nego šarm!
Imala sam taj prije, pa onda sam kupila nešto drugo, sad se vraćam svom najdražem autu ponovo.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Iako nije tema, samo da rečem kako žene kupuju aute. Ne slušamo muškarce niti malo, konjske snage
su totalno nebitne..pitao me je djelatnik kad je gledao za mene aute..koji bi htjeli? Ja sam rekla, da ću mu na cesti reći koji mi se sviđa. Malo sam se osvrtala za modelima, linijama, bojama, felgama,
dodatnim letvicama koje se sjaje..itd.itd. baš me briga za mašinu i te gluposti.
Bitno da je mali, slatki , lijep, uglavnom.. valjda većina žena tako kupuje aute…imaš neke druge
prijedloge u okvirima do 300 hiljada? Ovaj košta 260 i kusur.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Za A4 novci će biti …za 6-ticu nedam toliko para. Ženama nije bitna veličina…nego šarm!
Imala sam taj prije, pa onda sam kupila nešto drugo, sad se vraćam svom najdražem autu ponovo.

koji si mela pre?



Donekle te razumijem jer je tvoja ulagačka strategija loša.Nalaziš se na krivoj strani tržišta jer si tvrdoglava i ne pokušavaš slijediti elitu na hrvatskom tržištu kapitala,a to su:
1,Gospodin xy koji se ponaša kao fond rizičnog kapitala,ima ideju i novaca sve više
2.Machette,trenutna zvjezda u grupi sindikalnih vođa,ima ideju i zeru love da bi je sproveo u djelo3.Lopina fond najkonzervativ,samostalan burek investitor,ima ideju, para nema i djeluje sistemom kad se male ruke slože,sve se može

Kolega pustite Ivanu nek se krca u Luku Ploče koja ide radnicima po 400kn i nek se krca u KODT, socijalističku firmu sa 3 radnika na 1 posao. Sigurno će se usrećiti!
[/quote]

pa, pobogu, već se usrećila. ivana je počela drukati kodt kad je bio ispod 1000. sad ga ne možeš skinuti ispod 1280 + ide dividendica. ako nije napraviladobar posao na toj dionici, ne znam onda tko je.



Ah,da. Prodala sam dva auta , kupit ću si novi AUDI.

Ako smijem predloziti komadic dodatne opreme za vas novi AUDI Vaš link .. a mogao bi si ga i pero7 ugraditi u svoj stari mercedes
[/quote]

Kolega ,

nisam prodao moja dva stara auta .
Novi Mercedes sam kupio prodajom dionica INE po 4000kn i 4100kn .
Stari Mercedes nisam prodao .
A i ostale dionice donijet će zaradu .

.

…interesantno….ja sam do sad jedino skuzio da su na forumu svi u plusu i da ja nisam za dionice
ali sad sam citajuci ove postove o autima prasnuo od smeha
pa ljudi moji……..za doba juge sam upozno tipa koji je imo lovu ko čitav ovaj forum zajedno plus ulagač XY……..frajer uopce nije imo auto …..da koji bog ce trošit pare na gluposti…..frajer se čitavo vreme vozio sa taksijem……ja sam ga pito kak to….veli on meni…..jedanput sam si uzo taksi navece
frajer je imo uredan auto i bil je fin…….riječ po riječ…….taksita je imal 2 faksa i ok i ugodan čovek je bil……..prodal sam isti čas svoj auto i rekel sam mu Vi cete me voziti čitav život
eto…..to se zove lova……a ne A4 i mercedes……..
pofuk

gospon pofuk ,

potpuno ste u pravu .
Zato sam si i kupil auto jer nemam dovoljno novaca da se vozim sa taputai , već se moram sam patiti .
Interesantno , čim se pohvalim da sam nešto zaradio na Burzi odmah dobijem lošu ocjenu (1) , a ak se jadam da su mi potonule sve lađe ocjena je stotka (100).

Pozdrav , bez obzira tko vas vozio

.


Za A4 novci će biti …za 6-ticu nedam toliko para. Ženama nije bitna veličina…nego šarm!
Imala sam taj prije, pa onda sam kupila nešto drugo, sad se vraćam svom najdražem autu ponovo.

Best buy auto do 250t ?

Naravno Kia Sportage ( 7 god. jamstva na sve ), ali ako mora biti Audi onda je ovo šarmantnija ponuda ;
http://www.njuskalo.hr/auti/audi-a5-coupe-line-oglas-2955899
ili još bolje zbog preglednosti i jednostavnosti uporabe
http://www.njuskalo.hr/auti/audi-q5-2.0-tdi-oglas-2773032

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ah,da. Prodala sam dva auta , kupit ću si novi AUDI.

Zanimljivo i ja sam upravo prodao dva auta, samo što sam ja nastavio svoje putovanje na bicikli.

idem u knjižnicu pa zna li netko dobru knjigu za preporučit koja bi mi pomogla da shvatim koja je dionica best buy?
ili najprije kupim neku bezveznu dionicu, pa ovdje napišem da je best buy hehehehe

vidim da ivana preporuča (tada još u muškom rodu)


investisanje I i II preporučio bih svakom ulagaču.
burzovno trgovanje, dosta loše napisana bar za mene.

http://www.poslovni.hr/forum/knjige-za-burzu-285-pg3.aspx

New Report

Close