Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako se ja ne varam ,
njušim ,
gospođa ivana 7 je u INGR ušla na 11,50kn
i sad vaš šiša na 18 kn .

pa lijepo ti je i iskreno napisala malo gore da je ušla na 11,20 i većinu nakon toga prodala ispod 12….

U životu treba ići korak po korak:
1.Uči
2.Radi
3.Štedi
4.Uloži i posudi od drugoga
5.Postani bogat
6.Dijeli
Prema pisanju za hrvatske prilike nalaziš se u poziciji 5 ,ali si nešto zabucala,jer pod šest treba
dijeliti a ne gristi kao pit bull terijer.

Donekle te razumijem jer je tvoja ulagačka strategija loša.Nalaziš se na krivoj strani tržišta jer si tvrdoglava i ne pokušavaš slijediti elitu na hrvatskom tržištu kapitala,a to su:
1,Gospodin xy koji se ponaša kao fond rizičnog kapitala,ima ideju i novaca sve više
2.Machette,trenutna zvjezda u grupi sindikalnih vođa,ima ideju i zeru love da bi je sproveo u djelo
3.Lopina fond najkonzervativ,samostalan burek investitor,ima ideju, para nema i djeluje sistemom kad se male ruke slože,sve se može

[thumbsup] [thumbsup] dobro

iako, tovar i covjek ne znaju vise od covjeka, i zbroj nula je jednako nula

mgma-r-a

"The mother of all evil is speculation"


Ako se ja ne varam ,
njušim ,
gospođa ivana 7 je u INGR ušla na 11,50kn
i sad vaš šiša na 18 kn .

pa lijepo ti je i iskreno napisala malo gore da je ušla na 11,20 i većinu nakon toga prodala ispod 12….
[/quote]

Kolega ,
pa ne misliš da će vam baš sve reći .
Lijepo vam je rekla da će INGRa ići na 20 do 30 kunica
i da je vrijednost dionice 0 kuna .
Imam špulius da ivana 7 po malo prodaje i "šiša ovčice ".

.

izgleda da sam dobro prošo šta sam jučer vecinu toga iskrco
nešto kratkoročno ali bogami i nešto ostavio keš poziciju i to dosta jaku
sad gledam dvije ,tri dionice
čak razmišljam na duži period ući(to je za mene cca 4 do 6 meseci)
znači do kraja godine
ako netko ima tip slobodno neka iznese

..a zašto ti nisi iznio te tvoje tri dionice na koje tipuješ..lako je biti pametan dan kasnije,a moga si to i jučer napisat da si izašao iz nekih dionica..NHF.


Lopina jako dobar post, samo me strah, da našoj kolegici Ivani neče ništa ostati u ušima…ima ona razdoblja, kad stvarno ima volje biti "dobrica" ali su to na žalost jako kratka razdoblja…bilo bi več vrijeme, da malo pogleda u sebe…imho

Slažem se

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Donekle te razumijem jer je tvoja ulagačka strategija loša.Nalaziš se na krivoj strani tržišta jer si tvrdoglava i ne pokušavaš slijediti elitu na hrvatskom tržištu kapitala,a to su:
1,Gospodin xy koji se ponaša kao fond rizičnog kapitala,ima ideju i novaca sve više
2.Machette,trenutna zvjezda u grupi sindikalnih vođa,ima ideju i zeru love da bi je sproveo u djelo3.Lopina fond najkonzervativ,samostalan burek investitor,ima ideju, para nema i djeluje sistemom kad se male ruke slože,sve se može

Kolega pustite Ivanu nek se krca u Luku Ploče koja ide radnicima po 400kn i nek se krca u KODT, socijalističku firmu sa 3 radnika na 1 posao. Sigurno će se usrećiti!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

A ,ne ! Gospođa Miami danas časti i slavi, zbog sklopljenog jednog vrlo lijepog i dobrog posla sa
eminentnim trgovačkim lancem u Hrvatskoj…..
I drugo, plantaža vinograda lijepo napreduje tako, da ću opet lijepo dokazati- da nije bitno
imati završenu ekonomiju, položen ispit za brokera i doškolovati se za analitičara…da znaš stvoriti
novce…
Sve je to nebitno – na ovoj maloj , zgodnoj i unosnoj i predvidljivoj – Zagrebačkoj burzici…..
Tu svi pismeni ili polupismeni koji imaju novce , zarade najnormalnije…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ah,da. Prodala sam dva auta , kupit ću si novi AUDI.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ah,da. Prodala sam dva auta , kupit ću si novi AUDI.

Ako smijem predloziti komadic dodatne opreme za vas novi AUDI Vaš link .. a mogao bi si ga i pero7 ugraditi u svoj stari mercedes

...

molim pod hitno osvrt na brodare i koji bi bio najisplativiji za uletit po ovim cjenama
unaprijed hvala
pofuk

New Report

Close