Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa zar nijedna kupnja ne može ostati neotkrivena ????


Di je nestala prodaja na HMAM?[smiley2]


znanac: ” Pa zar nijedna kupnja ne može ostati neotkrivena ???? ” Di je nestala prodaja na HMAM?[smiley2]

evo je 🙂
HMAM-R-A Vrijeme: 14:37:17
Kupnja Ukupno ponuda 0
Ukupno dionica 0

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja Ukupno ponuda 1
Ukupno dionica 71

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

500,00 71

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Znanac ako si stvarno kupovao HMAM možeš li reći tvoja oćekivanja
jer ako si ti kupio onda stvarno nema zime za nju.

Moja očekivanja su zasluženi godišnji odmor.

E sad ovo da nema zime, sumnjam da će biti tako jer kako ću uživati u zimskim radostima.
( ne skijam dobro, ali na stazama postavljam vrhunske zamke i snimam kamerom, odlično gađem grudama, a često i pustim trupac ( vjerovatno FNVC-ov ) da se kotrlja pa gledam reakcije )

Od ove godine uvodimo i puštanje zvučnih efekata ( glasanje gladnih medvjeda ) iz šume u blizini skijališta.

Uvaženi kolega, budi ljubazan pa ne budi medvjede, zar želiš da nam dođu na burzu? Znaš kakvi su gladni medvjedi. Sjećam se medvjeda prije dvije godine, trebalo nam je šest mjeseci da se oporavimo od gubitaka.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

nemojte tako. Uvrijedt cetekolegu Reicha[smiley2]

Cuore Sportivo

SZ,

nemojte tako. Uvrijedt cetekolegu Reicha[smiley2]

Rođen sam u znaku bika.[smiley2]

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Lijepo ovo sve raste svaki dan, optimizam je velik, fondovi i banke agresivno kupuju, novca na tržištu ima ,divota, novi ulagači se uključuju, pa čak i u novom investitoru: Kako treba početi kupovati dionice?
– u ova zadnja dva dana prodala sam i ja 5 – 6 dionica, ne sve nego po minimum, toliko da se i ja uključim u igru kupnje. Koje sam dionice prodala neću Vam reći, jer se po tom pitanju kao i većina ne želim hvaliti.
– po meni sada na tržištu ima preko 20, ako ne i puno više interesantnih dionica, ma skoro sve raste, i one koje sam ja prodala (minimalne količine) rastu.
– teško mi je bilo u ovom periodu bez keša, ali tješilo me je jer su mi skoro sve dionice rasle.
– sada ono moje uobičajeno pitanje, na omiljenoj temi:
– što savjetujete za kupnju ili prodaju, ja otprilike znam što ću, ali na burzu su se uključili i novi koji su u nedoumici.
Pozdrav !

Na ovaj gornji post mogu reći samo jedno: “kao vidim koliko je optimista na burzi ovih dana, primi me pesimizam”
( ovo je citat jednog mog frenda – pošteno je to reći a ne se kititi s tuđim )
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


…što savjetujete za kupnju ili prodaju…

Kupi ono što ti je najviše opalo a prodaj ono što ti je najviše naraslo.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Mozda je i polako vrijeme za uprosjecavanje prema gore i ulazak u cash

Mira i zdravlja svim ljudima.


ivana7: ” …što savjetujete za kupnju ili prodaju… ” Kupi ono što ti je najviše opalo a prodaj ono što ti je najviše naraslo.
[/quote

– maloprije dobila na p.p. istu takvu preporuku, moj komentar je bio:
– to ti je taktika by gospodin Mreich.

– moja taktika je skroz drugačija.
– puno u sigurnu dionicu tipa INA, pa onda disperzija s min. 20 -30 ostalih dionica radi disperzije.
– igram se i s gubitašima, imam dosta toga u PTKM i DDJH.
– u “sigurnim” dionicama koje će malo rasti ipak najviše, sigurnost mi je na prvom mjestu, zarada na drugom, ali ipak postižem odlične rezultate.

– moja taktika se razlikuje od Vaše jer ja dosadne dionice koje mi ne rastu ili sporo rastu, prodajem i kupujem, ako uspijem uhvatiti one koje već imam i kupujem ih dok rastu, ne znam jeste li me razumjeli, np. u INU sam ušla s dosta paketa, kasnije kako se dizala u više navrata sam je opet puno nadokupljivala, sada je sve to ispalo super, samo neznam kada bih je morala početi prodavati.

– sviđa mi se ona Vaša taktoka prodati pa kupiti, upravo je ovih dana sprovodim.
Pozdrav !

New Report

Close