Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


LPLH najstabilniji brodar jer je xy u prvih deset dioničara.

Dduker nad drukerima.

– vidim kako većina s velikom ljubavlju čita ovakve prićice gospon Lopine.
– ali je istina ipak malo drukčija.
– ta dionica je prije dvije godine u desetak dana narasla 50%.
– ali od tada pa do danas samo pada i pada, odnosno ravna crta.
– tu se stvarno u zadnje dvije godine nije mogla kuna zaraditi, osim možda gospon Lopina trejdom za burek.

– evo ova dionica je očit primjer što je učinilo jedno pumpanje prije dvije godine.
– a kad bi tu želio izići neki veći investitor eto vam slobodnog pada dionice, pitanje je bi li se moglo izići i s 50kn.

– I love this game.
Pozdrav !


Na ZSE teče med i mlijeko,a za gospodinu xy u potocima,a njegovim sljedbenicama obilatije nego
nama pametnjakovićima.

Vijerni sljedbenici top10.

– uvijek se sjetim Đakovštine, i to me uvijek nasmije.
– ah ti sljedbenici, sigurno je to i njih dobro nasmijalo.
– a bila je još jedna biser investicija što se cijene tiće, ali neću napisati koja je to dionica jer trenutnoj ekipi ne želim kvariti posao.

– I love this game.
Pozdrav !


Tko je najbolji investitor.
Pa gospodin xy bez dileme.Ali i svi oni koji ga slijede:vidi KORF,ADPL;ATLN,VART_išlo u nebesa

Pumpanje balona.

– od te 4 dionice imala sam 3, jedino na VART nisam ništa zaradila.
– samo tada je išlo nemilo drukanje drukera Lopine.
– i tko je zaradio na tom VART ??????
– gospon Lopina možda 100-200kn .
– i sada ići prodavati jednu i više nego pokvarenu prićicu za zaraditi 100kn.
– kako vas samo nije sram ??????

– a za KORF i ADPL sam pisala u nekim prošlim postovima.

– I love this game.
Pozdrav !

Rast tržišta.

– sada kada tržište raste i purani lete.
– purani, to su vam dionice tipa by Lopina.

– sada vam ide igrica na dosta dionica tipa by Lopina.
– iskusni dioničari vam prodaju papire,
– znaći iskusni dioničari će dobiti novce a vi neiskusni iskustvo.
– to je jedna dosta zabavna igrica.

– I love this game.
Pozdrav !


S obzirom da je tema BEST BUY dajem po mom sudu 2 velika naputka što tržiti po ovim cijenama…

gospon Splićo.

– naputke svakako ne bi trebali davati oni koji imaju dvdesetak propalih nickova.
– i malo je smiješno kada naputci dolaze od nekoga tko na burzi nije kune zaradio.

– I love this game.
Pozdrav !


Ivana mi diže paru.
A sauzdržavam se.A suzdržavanje je jako stresno.

[lol] [lol] [thumbsup]

– I love this game.
Pozdrav !


Moje dionice se često nalaze
u top listi pet najcrvenijih.I to je dovoljan stres da mi ne treba nikav drugi stiumulans.

– ovo je dosta zanimljivo što sam pronašla, (normalno bez krivotvorenih dodataka čemu sam sklona).
– sada mi je puno toga jasnije.
– ali ipak ne kužim zašto bi investritori kupovali dionice na kojima će gubiti zamo zbog nekog stimulansa, i još nemilice drukali na forumu.

– I love this game.
Pozdrav !



Moje dionice se često nalaze
u top listi pet najcrvenijih.I to je dovoljan stres da mi ne treba nikav drugi stiumulans.

– ovo je dosta zanimljivo što sam pronašla, (normalno bez krivotvorenih dodataka čemu sam sklona).
– sada mi je puno toga jasnije.
– ali ipak ne kužim zašto bi investritori kupovali dionice na kojima će gubiti zamo zbog nekog stimulansa, i još nemilice drukali na forumu.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
I naravno za koji dan ponovno stres,jer najčeće to bude za koji dan najzelenije.

Napomena:ali i ovo je falsifikat ,jer to ja to nisam mogao napisati.

Na ZSE teče med i mlijeko!

.



LPLH najstabilniji brodar jer je xy u prvih deset dioničara.

Dduker nad drukerima.

– vidim kako većina s velikom ljubavlju čita ovakve prićice gospon Lopine.
– ali je istina ipak malo drukčija.
– ta dionica je prije dvije godine u desetak dana narasla 50%.
– ali od tada pa do danas samo pada i pada, odnosno ravna crta.
– tu se stvarno u zadnje dvije godine nije mogla kuna zaraditi, osim možda gospon Lopina trejdom za burek.

– evo ova dionica je očit primjer što je učinilo jedno pumpanje prije dvije godine.
– a kad bi tu želio izići neki veći investitor eto vam slobodnog pada dionice, pitanje je bi li se moglo izići i s 50kn.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Kolegice ivana možda da stavite naočale. nekidan je izašao investitro sa 1300 kom po 135 kn.

@lopina
bez uvrede, al čini mi se da med, mlijeko te sve primjeste istih vječito teću samo vašeg brokera… ili ste možda vlasnik xy broker d.d.-a…



LPLH najstabilniji brodar jer je xy u prvih deset dioničara.

Dduker nad drukerima.

– vidim kako većina s velikom ljubavlju čita ovakve prićice gospon Lopine.
– ali je istina ipak malo drukčija.
– ta dionica je prije dvije godine u desetak dana narasla 50%.
– ali od tada pa do danas samo pada i pada, odnosno ravna crta.
– tu se stvarno u zadnje dvije godine nije mogla kuna zaraditi, osim možda gospon Lopina trejdom za burek.

– evo ova dionica je očit primjer što je učinilo jedno pumpanje prije dvije godine.
– a kad bi tu želio izići neki veći investitor eto vam slobodnog pada dionice, pitanje je bi li se moglo izići i s 50kn.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
trenutno nemam ni jednog brodara.Ali gospodin xy je na top listi prvih deset dioničara LPLH i on vodi
računa o svakoj svojoj investiciji i zato LPLH ne pada.i to treba poštivati i slijediti ga.On ne šiša
male dioničare već pomaže da skupa s njime zarade.
A on otkriva podcijenjene bisere.Da je bezgriješan nije jer je i on spušija na DKVS u koju je
počeo ulaziti na 120 i dočekao pad na 8,50,ali zato je taj gubitak višestruko nadoknadio u ostalim pogocima.

Ma ZSE teče med i mliijeko.


Rast tržišta.

– sada kada tržište raste i purani lete.
– purani, to su vam dionice tipa by Lopina.

– sada vam ide igrica na dosta dionica tipa by Lopina.
– iskusni dioničari vam prodaju papire,
– znaći iskusni dioničari će dobiti novce a vi neiskusni iskustvo.
– to je jedna dosta zabavna igrica.

– I love this game.
Pozdrav !


Lupetaš gluposti godinama…a nemaš pojma o ulaganju dugoročno i kratkoročno..bože sačuvaj slušat tvoje naputke..a KORF za takve kao što si ti sigurno nije..drži se ti HT i čekaj svoju dividendicu..

New Report

Close