Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pogledajte samo kako turističke kuće rastu:
Danas porasli:

P.laguna, Rivijera Holding,ZLAR,ARNT,ISTT,Borik, VIS; Tučepi,LRH,MAIS,
Turist Hotel,Brela,Valamar,Omišalj,Jadranka,Babin kuk,Živogošče,Orebić,
Solaris, Rabac,HMAM,HEFA……………

Izgleda godina turističkih dionica općenito gledajući.

Tako su analitičari i predvidjeli.

Pa turisti su dugo stagnirali, još tamo od ljeta.
Bilo je krajnje vrijeme da krenu gdje im je i mjesto.[smiley2]

Puno dionica u plusu, ali blaga korekcija na npr HIMR i FNVC
Hm Znanac … da li će i one prema većim cijenama?

Naravno da hoće, ali te oscilacije su normalne.

Ipak je FNVC i HIMR narasli cca 30%, pa uvijek postoje ulagači koji žele kapitalizirati profit.

To je poptuno normalno kod svih dionica.

FNVC i HIMR su još uvijek daleko ispod realnog booka, rade pozitivno………..

Tržište to zna i s vremenom će te dionice rasti.

Nerealno je očekivati da će to biti u dan,dva.


Pogledajte samo kako turističke kuće rastu: Danas porasli: P.laguna, Rivijera Holding,ZLAR,ARNT,ISTT,Borik, VIS; Tučepi,LRH,MAIS, Turist Hotel,Brela,Valamar,Omišalj,Jadranka,Babin kuk,Živogošče,Orebić, Solaris, Rabac,HMAM,HEFA…………… Izgleda godina turističkih dionica općenito gledajući. Tako su analitičari i predvidjeli.

U potpunosti se slažem kolega,samo,preskočili ste Liburnu

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

znanac:

Pogledajte samo kako turističke kuće rastu: Danas porasli: P.laguna, Rivijera Holding,ZLAR,ARNT,ISTT,Borik, VIS; Tučepi,LRH,MAIS, Turist Hotel,Brela,Valamar,Omišalj,Jadranka,Babin kuk,Živogošče,Orebić, Solaris, Rabac,HMAM,HEFA…………… Izgleda godina turističkih dionica općenito gledajući. Tako su analitičari i predvidjeli.

U potpunosti se slažem kolega,samo,preskočili ste Liburnu

Nije ju preskočio. Tko bi ju ovih dana preskočio?[smiley1]

Naravno da je nisam zaboravio. Pa ona će biti među prvim u redu za privatizaciju ( čak i prije HIMR-a )

Ne zaboravite ni vi ARNT. ( 1.2 booka ) Hoteli i zemljišta nisu revalorizirani. Vrlo nisko općenito za sve turiste.

Već se sad da naslutiti, da će ovo biti godina turističkih dionica. ( općenito gledajući )


Naravno da je nisam zaboravio. Pa ona će biti među prvim u redu za privatizaciju ( čak i prije HIMR-a ) Ne zaboravite ni vi ARNT. ( 1.2 booka ) Hoteli i zemljišta nisu revalorizirani. Vrlo nisko općenito za sve turiste. Već se sad da naslutiti, da će ovo biti godina turističkih dionica. ( općenito gledajući )

E to je moj turistički pik za ovu godinu..bude li pratila kolegice iz struke (TUHO) bit će veselo[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Sad kad je FIMA tu nema straha od velikih iskrcavanja. Dva fonda u prvih 10 + NY Bank daju veliki support ovoj dionici. Obzirom da svi fondovi traže velike prinose u prvim mjesecima ne bi me iznenadio skori rast ove dionice na oko 500 kuna.

@ umpahpah

Nijemci su uzeli jedan dio potencijalnih lokacija.Nositelja projekata vjetroelektrana u HR je momentalno 19 brojkom i slovima DEVETNAEST, a kao što sam već ranije pisao, radi se na oko 70 lokacija.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Znanac šta izvodiš sa HMAM ?

Pa zar nijedna kupnja ne može ostati neotkrivena ????

New Report

Close