Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ok danas ste 40 posto uzrokovali pad,sutra bumo videli [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Komentar trgovanja.

– DKVS +19.97% .
– pomalo se zagrijava i TEP +13.2% .

– a ove o kojima najviše pišete :
– HRDH -39% .
– KSST -9.47% .
– VLDS -7.85% .
– INGR -2.24% .
– očito je kako su se dioničari-zadrugari na ovim tipovima dionica počeli ponašati i više nego neozbiljno.

– od gospon Lopine očekujem jednu lijepu prićicu za IPKO +72.58% .
– a od vas ostalih očekujem da se izvinite goson Lopini za sve ono što ste pisali protiv njega i njegovog druka za DKVS, jer danas se je lijepo vidjela snaga i moć te dionice.

– a nije me bilo neko vrijeme.
– ali opet sam tu.
– danas u plusu +1.09% , skoro sve investicije mi u plusu, samo što mi sada keš kvari taj prosijek.

– I love this game.
Pozdrav !


Ok danas ste 40 posto uzrokovali pad,sutra bumo videli [cool]

– to su vam zavidni zlobnici.
– oni su ljubomorni pa to namjerno rade.
– ali takve sitnice vas svakako ne bi trebale nervirati.

– I love this game.
Pozdrav !

Nego kolegice Ivana, molim Vašu procjenu TEP-a jer mi se čini da RAKETA kreće pa me zanima
koliko visoko letimo kad preskočimo 35kn?????
Srećom ne bojim se velikih visina!
A lijepo sam Vam rekao prodajite HRDH na 100-110kn, a opet nitko nije vjerovao!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


@lopina

Evo…….uči kako to odigraju pojedinci……..

vidim da razumijete da ovdje nešto ne štima, ali vidim i da ne razumijete što .
Pokušati ću pojasniti ; IGH.

Trejder/i na ovoj dionici je stvarno dobar trejder, zna i ima novaca !

Da li je IGH precijenjen ili ne, dali IGH ima posao ili ne…… sve to nije bitno bitna je igra pokera.

Njegove amplitude su savršene, dok cijena raste on prodaje, kada se smiri pojača BID i ponovo izazove preskakanje odnosno njegov iskrcaj i tako malo po malo do nrp. 1800……

gospon Alabama.

– na ovoj dionici IGH mi je sve jasno.
– ali, je li mi možete objasniti ovu igricu na np. VLDS.
– jer koliko to pratim uočila sam kako se dioničari-zadrugari dosta neozbiljno ponašaju.

– I love this game.
Pozdrav !


Nego kolegice Ivana, molim Vašu procjenu TEP-a jer mi se čini da RAKETA kreće pa me zanima
koliko visoko letimo kad preskočimo 35kn?????

gospon Splićo.

– to su ipak dosta nezahvalne procjene.
– ipak tu postoji velika opasnost da se RAKETA ne sruši prilikom lansiranja.
– i malo pročitajte na samoj temi TEP, na kojoj cijeni sam ja preporučala tu investiciju.

– I love this game.
Pozdrav !


Komentar trgovanja.

– a ove o kojima najviše pišete :
– HRDH -39% .
– KSST -9.47% .
– VLDS -7.85% .


Evo kako ja vidim:
– KSST u dvije godine cca 1500%
– HRDH u od početka godine 200%
– VLDS od kada ga je g. Lopina prestao hvaliti cca 90%

Čak je i OPTE od početka godine narasla 40%.

HT je ispao jedan veliki pušing za neke, jedino je AZ tu zaradio 50 kn dividende.
JANF više i ne viđam u pregledu trgovanja, šta je s tom dionicom? Jeli u stečaju ili u posebnom režimu trgovanja? Znam da je nekima bila odlična i na 3600 kn.
ATGR postala gubitaš, cijenu ovako visoko drži ROMF, baš kao i HT, ali ne brinite još malo pa će nestati novaca za te ludosti baš kao što im je nestalo za Magmu!



Nego kolegice Ivana, molim Vašu procjenu TEP-a jer mi se čini da RAKETA kreće pa me zanima
koliko visoko letimo kad preskočimo 35kn?????

gospon Splićo.
– to su ipak dosta nezahvalne procjene.
– ipak tu postoji velika opasnost da se RAKETA ne sruši prilikom lansiranja.
– i malo pročitajte na samoj temi TEP, na kojoj cijeni sam ja preporučala tu investiciju.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Ma kakvo rušenje rakete kolegice Ivana, pratite li Vi top 10? Znate li FF ove dionice????
Sigurno je sad ispod 170k kunića. A teško vjerujem da će dotični spustiti gaće do kraja jer
mu se već trese tlo pod nogama. Meni paše rušenje, dapače na 20kn ja mogu braniti cijenu jako dugo. Sam i bez pomoći, iako su tu i vrsni majstori split009jr i senior koji ovo čudo odavno meze jer navodno privatno posluju s TEP-om pa od njih slušam samo hvale.
Smatrate li da je 1,4milje Eura previše za TEP? Ja mislim da je smiješno malo kolegice!
Pa i propali slučaj INGRA i TNSA vrijede 10x više, a nisu ni 1% ravni TEP-u.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Čak je i OPTE od početka godine narasla 40%.

HT je ispao jedan veliki pušing za neke, jedino je AZ tu zaradio 50 kn dividende.

HT i OPTE.

– svaka vijest ili inf. je različita iz kojega kuta je gledamo ili kako to napišemo.

– evo za mene je np. OPTE pala cca -766.66%, a glavni kupac te trenutno najzaduženije firme u RH je bio AZ, te će za toliko biti manje i vaše buduće mirovine.

– OPTE i HT, krenimo negdje od cijene 260kn.
– sve nepismene bakice i djedice koji su to kupili su i dan danas u lijepom plusu.
– svima njima ta dividenda dođe kao 13. mirovina .
– za razliku od vas pametnih na ovome forumu, a kladila bih se za sve dionice koje imam da je još uvijek preko 90% vas u debelim minusima, opekla vas kriza.
– strah je vrag, zbog toga većina vas ne može spavati ako ste dva dana u dionicama.

– a ovo što ste napisali za HT se odnosi na mene, pa krenimo redom.
– najveća reklama je bila na vrhuncu krize ili cijeni cca 190kn, a ja sam se toga krcala na 180-200kn i tada je to bilo cca 60% portfelja.
– danas je to cca 5% portfelja, bitna razlika u veličini.
– već odavno na ovoj temi ne drukam za HT, a na nekim prošlim stranicama imate i neke moje targete za kupnju.
– a također sam napisala kada je trebalo prodati Crobex.

– i za kraj,
– svi oni koji su kupili HT na IPU ili na dnu, će sigurno za koju godinu s dividendama otplatiti tu svoju investiciju.
– a nakon toga, to je otplaćena investicija.
– sada je glupo pisati hoće cijena biti 100 ili 300kn, ali ta investicija će još godinama nositi lijepi prinos.

– I love this game.
Pozdrav !


JANF više i ne viđam u pregledu trgovanja, šta je s tom dionicom? Jeli u stečaju ili u posebnom režimu trgovanja? Znam da je nekima bila odlična i na 3600 kn.

JNAF.

– i ovo se odnosi na mene pa da odgovorim.
– preko godinu dana sam se igrala s ovom dionicom.
– mnoge ošišala u više navrata,
– pisala sam im i na temi JNAF kada prodati, napunili me jedinicama.
– trenutno tu imam još nešto sitno dionica, za uspomenu na jednu lijepu investiciju i još bolju zaradu.
– morate znati da ste zaradili tek onda kada ste prodali.
– ali ta dionica JNAF i dalje spada u o.k. investicije.

– I love this game.
Pozdrav !


ATGR postala gubitaš, cijenu ovako visoko drži ROMF,

ATGR.

– mislim da na ovoj temi nikada nisam drukala za ovu dionicu.
– trenutno mi se čini skupa.

– I love this game.
Pozdrav !


Evo kako ja vidim:
– KSST u dvije godine cca 1500%
– HRDH u od početka godine 200%
– VLDS od kada ga je g. Lopina prestao hvaliti cca 90%

Čak je i OPTE od početka godine narasla 40%.

gospon Antiša.

– nekako mi se čini da gledate u prošlost.
– na žalost ne možemo živjeti od prošlosti.
– zanima na budućnost.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close