Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi moji, tri dana čitam samo o kaznenim prijavama…ajmo malo o dionicama…


napišem par postova i onda muk i tišina.

– što ste se prepali, čega vas je strah ???
– ja na našoj burzi vidim očiti kriminal, vlada plus mirivinci, to oni rade s novcima sviju nas pa opet neće nitko odgovarati.
– a za sitne kriminalce tipa Lopine koga briga.
– taj dio burzovnog kriminala je teško dokaziv i nije pravno reguliran.
– ako i postoje neke kazne one su sigurno manje nego za pogrešno parkiranje.

– I love this game.
Pozdrav !


Nismo se prepali.Ja sigurno nisam.
Ako si bik ja sam za tebe crvena krpa.Smiri se,skratititi ćeš život.

Na ZSE će teći med i mlijeko,a naročito za poštene forumaše kao što sam ja,jer ovijek nastojim
zašttiti neiskusne investitore i biti im od pomoći.I zato ću biti nagrađen jer će većina prepoznati
iskrenog forumaša.

I ANTIŠA i još puno vas će nahebati.
Ja mogu mirno spavati jer ja nisam bezočni druker,jer se svako moj komentar zasniva na činjenicama.Budite oprezniji i nećete doći na tapet.

Lopina zašto ja, šta sam ja kriv?

Neki dan sam napisao da Validus neće u stečaj i dionica je odmah skočila 30%.
I ti mi tako vraćaš… [cry]

prisutan je vrlo jaki animozitet medju clanovima…trziste se nema sto komentirati ,prebacuju se dionice jedni drugima tko ce koga za par % …(osim ine) uglavnom vrlo losa klima… [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


I ANTIŠA i još puno vas će nahebati.
Ja mogu mirno spavati jer ja nisam bezočni druker,jer se svako moj komentar zasniva na činjenicama.Budite oprezniji i nećete doći na tapet.

Lopina zašto ja, šta sam ja kriv?

Neki dan sam napisao da Validus neće u stečaj i dionica je odmah skočila 30%.
I ti mi tako vraćaš… [cry]
[/quote]
Antiša,samo sam se šalio.
Ali Ivana je zloća.Ona ne razlikuje šalu od ozbiljnih komentara.
Mogao bi je malo poučiti mekšoj komunikaciji.
A naročito me se dojmila njena narcisoidna izjava da je ona najpametnija jer ona nije kupila diplomu.
Nadam se da Plavi i Delux ovo razumiju,a možda i ne ako su kupili diplome i nisu pametni kao i Ivana.
A gosp.Inverter je loš druker i nije marktinški jak kao ja.Iako sam mali investitor sposoban sam
zahebati cijelu državu radi svoje male mrvice.Ako Ivana tako misli ja sam stvarno mali tić ,ali veliki krić.

Na ZSE će biti i meda i mlijeka ,naročito za moje sljedbenike.


I ANTIŠA i još puno vas će nahebati.
Ja mogu mirno spavati jer ja nisam bezočni druker,jer se svako moj komentar zasniva na činjenicama.Budite oprezniji i nećete doći na tapet.

Lopina zašto ja, šta sam ja kriv?

Neki dan sam napisao da Validus neće u stečaj i dionica je odmah skočila 30%.
I ti mi tako vraćaš… [cry]
[/quote]
[lol] a jesi me nasmijao [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

lopina @ [thumbsup] [lol] [lol] [lol] nisi valjda platio DRUKERSKU DIPLOMU ????? [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Iako sam mali investitor sposoban sam zahebati cijelu državu radi svoje male mrvice.

gospon Lopina.

– nama na forumu je sve to i više nego jasno.
– ali bolje da te prićice ostavite za istražitelje kada vam pokucaju na vrata.

– I love this game.
Pozdrav !

best buy ?

ERNT na 1600
ATPL na 700

neznam koliko pad Ine ih može povući još dolje ?



Iako sam mali investitor sposoban sam zahebati cijelu državu radi svoje male mrvice.

gospon Lopina.

– nama na forumu je sve to i više nego jasno.
– ali bolje da te prićice ostavite za istražitelje kada vam pokucaju na vrata.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Još sam tu.Svi zamukoše.Strah u kostima,naročito bezočnim drukerima.Naravno ,da to nije Ivana
jer ona preporuča samo popularne,skupe dionice i uz to i dividendne.Ima jedan problem.Tu
nećete zaraditi ništa jer će dionica pasti nakon isplate dividende i to vjerovatno više od dividende
koju dobijete.Bilo bi mudrije prodati te dionice/HT,ERNT/VIRO je svoje odsvira jer je dividenda
22 kn ,a pao je za 40 kn.
I naravno za dobiveni novac kupiti brzorastuće dionice koje su ovih zadnjih dva mjeseca bile
brzopadajuće.
Ne kupovati samo firme koju mogu u stećaj ili ostvaruju velike gubitke u poslovanju kao brodari.
Naravno da se to ne odnosi na ULPL,jer oni plove nekim drugim morima i uvijek ostvaruju dobit
i TNPL koja ima dobre mokre vozarine.Svi ostali brodari ajme majko.ATPL se popravlja jer
puši samo na moru i zraku jer prodaje aviokompaniju.Ako je daju mukte mislim da će to za
dioničare biti povoljnije.Ako prodaju i hotele i za jednu kune mogli bi postati još rentalbiniji.
Mislim da ATPL ima bolju budućnost nakon što se riješe aviokompanije i hotelskog biznisa ,ali na kupnju treba pričekati izvješće prvog kvatrala koje
bi za ATPL i za JDPL i LPLH trebala biti jako loša.

Na zse će teći med i mlijeko!

Nelikviduše vladaju.
Bez obzira na mjere HANFE danas su najviše na tržištu porasli:
DKVS 24,16% promet jedna dionica po 8,84 kn
RIZO 24,24 promet 1.845
CRLL 11,56% dvije dionice promet 5.799,98
LCDS 6,86% 13 dionica promet 239,07

Čestitke vlasnicima na virtualnom rastu.I ja sam omastio brk na LCDS istina virtualno,ali stvarno na
FNVC,ali već sam izaša.Nadam se da niste kupovali sami sebe ili međusobno radi virtualnog rasta.

Treba biti oprezan jer HANFA sve kontrolira,kao NKVD u bišem SSSRu.Ne manipulirajte već
igrajte pošteno kao …… .

U točkice stavite ime koje vi smatrate.Ja sam stavio šest točkica jer sam mislio na sebe.

Na ZSE će teći med i mlijeko samo poštenim igračima.

Kilo pršuta i dobro vino – Dobar tek

New Report

Close