Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Burzovno trgovanje.

– trenutno sam na jeftinoj kupnji na par dionica, ali teško da ću danas išta kupiti.
– pa malo tu piskaram, gledam koje sve gluposti kupujete.
– ali onako generalno, što gora i gluplja investicija to vam je zanimljivija investicija.
– onako odokativno cca 90% vas zbilja nema pojma o investiranju, pa kad tome još dodam one fond menagere koji također kao i većina vas nema pojma o investiranju, ali posao su dobili preko veze pa ga reda radi moraju nekako i odraditi.
– sve ovo što se radi na burzi stvarno mi je presmješno.
– maksimalno dokle ste dogurali to je trejdanje s 2% zarade.
– ali teško da vam i to uspjeva, taj dio posla je doktorirao gospon Lopina pa i njega ne ide.
– np. BLJE, tu su investitori zaradili 100%, trejderi su prije par dana izgubili 5%, danas rijetki zaradili 2%.
– najbolji ste mi na INGRI, ne napušta vas optimizam, a znate i sami kako ta Ingra u 1Q nije ništa radila, sada čekamo izvješće da vidimo koliki su ostvarili gubitak, a kako stoje stvari nema posla ni u 2Q.
– a još kada svemu tome dodam i mirovinske fondove koji se bave trejdanjem na veliko tada dobijemo jednu pravu Balkansku burzu.
– jedina je stvar o.k. što svi vi tu lijepo zarađujete, ako ćemo se zahebavati.
– eno i onaj gospon Lynx se je jučer pohvalio kako je jednu godinu lijepo zaradio -54% (minus) i pobijedio crobex.
– pa evo da vama i gospon Lynxu čestitam na svim tim zaradama.

– I love this game.
Pozdrav !


-gospodin Lynx je moj ucenik
-on prati mene
-bio sam ja i u validusu
-ipak nisam smio dozvolit da ucenik nadmasi ucitelja
-tamo sam izgubio 75 % i bolji sam od lynxa
-a nije samo on moj ucenik
-svakim danom ih je sve vise
-jedino cega me je strah je moj margin
-zato i stavljam lazne bidove
[/quote]

– što je je, ovaj post me je dobro nasmijao.
– dobio je i dobre ocjene.

– a cilj mi je bio da vidim je li i na ovoj temi pišu neki nepodobni tipovi protiv kojih će ići prijave.
– sada više ne kužim smijem li više uopće upotrjebiti ono xy da znamo o kome se radi.
– jer kako stvari stoje i ja sam nahebala,
– imam naloga koji se nisu realizirali, a to je očita manipulacija.
– ali nije ni svako zlo za zlo, barem ću upoznati gospođu Miami.
– a tome se veselim, ona će mene naučiti kako zaraditi novce u mutnim poslovima van burze, a ja ću gospođu Miami uputiti u sve tajne manipulacije na burzi.
– barem nam neće biti dosadno u tome pritvoru.
– a nadam se kako ću tamo upoznati i dosta bivših ministrica i doministrica.
– ej, što ti je država.
– a kada će te vi neuki investitori doći do te akademije nauke i znanosti ???

– I love this game.
Pozdrav !




Burzovno trgovanje.

-zato i stavljam lazne bidove
[/quote]

– jer kako stvari stoje i ja sam nahebala,

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
I ne samo ti.I PLAVI i Delux i ANTIŠA i BIG BOSS i još puno vas će nahebati.
Ja mogu mirno spavati jer ja nisam bezočni druker,jer se svako moj komentar zasniva na činjenicama.Budite oprezniji i nećete doći na tapet.
Evo Ivana opetr druka za ovi izgubljeni neliokvidni slućaj_CRLL.Ona se ne boji.
Jedino što radim jaq je pila naopako.Kada želim prodati stvaram sliku da želimk kupiti i obrnuto.
A ako je to manipulacija onda ću i ja doći na red.Ne vjerujem,ali isto me malo strah,jer se
riba čisti od glave,a ovog puta bi moglo krenuti i sa repa pa bi i mi mali burek investitori
mogli biti glavni krivci.

Na ZSE će teći med i mlijeko za investitore koji ne završe u zastvor!

Bravo Lopina.Sve si odlično napisao.Burza nam izgleda kao da je na asku Bajić osobno.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

@Ivana

BAKICAAA, 11.04.2011. u 12:00
jer kako stvari stoje i ja sam nahebala,
– imam naloga koji se nisu realizirali, a to je očita manipulacija.
– ali nije ni svako zlo za zlo, barem ću upoznati gospođu Miami.
– a tome se veselim, ona će mene naučiti kako zaraditi novce u mutnim poslovima van burze, a ja ću gospođu Miami uputiti u sve tajne manipulacije na burzi.
– barem nam neće biti dosadno u tome pritvoru.
– a nadam se kako ću tamo upoznati i dosta bivših ministrica i doministrica.
– ej, što ti je država.

…ajme,al me je ovo nasmijalo…

…a upravo je sad i poštar prošao,a nije ostavio poziv… [lol] [lol] [lol]

koliki su nestali sa PD.????? [undecid] nego di nam je plavac &knele sa svojim vrecama znanja?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


koliki su nestali sa PD.????? [undecid] nego di nam je plavac &knele sa svojim vrecama znanja?????

znanac

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Evo Ivana opetr druka za ovi izgubljeni neliokvidni slučaj_CRLL.Ona se ne boji.

gospon Lopina.

– točno je to da ja drukam, ja se toga ne stidim.
– ali jedino ja u cijeloj ovoj državi mogu tu napisati, ako ste izgubili koju kunu na temelju mojih drukova na ovoj temi ja ću vam svaku kunu i nadoknaditi.

– vidite i sami kako je velika razlika između moje garancije i garancijske kartice gospon Sanadera i HDZ-a.
– ipak sam ja najpametnija u ovoj državi, s diplomom koju nisam kupila.

– a sada da se vratim na taj CRLL,
– jeste li vidjeli koja je bila kupnja u zadnjim sekundama ?????
– koja je dionica danas imala najveći rast s solidnim prometom ????
– a cijela burza pretežno u crvenom.

– I love this game.
Pozdrav !


I ne samo ti.I PLAVI i Delux i ANTIŠA i BIG BOSS i još puno vas će nahebati.

Besplatni pravni savjet.

– temeljem članka 177. Zakona o kaznenom postupku tražite podatke i tužite gospon Lopinu za izgubljenu lovu na Đakovštini.
– jer je i više nego očito kako je gospon Lopina na toj dionici zahebao cijelu naciju.
– jedan od jačih drukova od kada pratim ovaj forum.

– lako je po datumima provjeriti kako je gospon Lopina prodavao tu dionicu kada je drukao za kupnju.
– samo tu je stvar previše smješna, jer da bi gospon Lopina zaradio 2.000kn, većinu vas je zahebao za milijune kuna.

– I love this game.
Pozdrav !


koliki su nestali sa PD.????? [undecid] nego di nam je plavac &knele sa svojim vrecama znanja?????

– evo gospon Inverter ja sam tu ako imate nekih problema.
– nego što ćemo s onim vašim požarima, tko je tu palio vatru ????

– I love this game.
Pozdrav !


Bravo Lopina.Sve si odlično napisao.

gospon Morphieus.

– vas ne poznajem.
– ali vidim kako se vi divite i podržavate jednog lopova, i još pišete bravo lopove, odnosno lopina.
– maram i vas upozoriti na Zakon o kaznenom postupku,
– jer ako vi lopovu držite ljestve i podržavate toga lopova iako niste direktno krali i vi također podlježete zakonskim sankcijama.

– I love this game.
Pozdrav !



koliki su nestali sa PD.????? [undecid] nego di nam je plavac &knele sa svojim vrecama znanja?????

– evo gospon Inverter ja sam tu ako imate nekih problema.
– nego što ćemo s onim vašim požarima, tko je tu palio vatru ????

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
mjesec dana gori ask na LKPC ,plavac je dojavio [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

napišem par postova i onda muk i tišina.

– što ste se prepali, čega vas je strah ???
– ja na našoj burzi vidim očiti kriminal, vlada plus mirivinci, to oni rade s novcima sviju nas pa opet neće nitko odgovarati.
– a za sitne kriminalce tipa Lopine koga briga.
– taj dio burzovnog kriminala je teško dokaziv i nije pravno reguliran.
– ako i postoje neke kazne one su sigurno manje nego za pogrešno parkiranje.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close