Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dajte navratite malo na ksst nabacite koji suvisli komentar , ili imate neki načelni sporazum o nemiješanju [thumbsup]

– imate pisana pravila, ali imate i ona nepisana pravila ponašanja na ovome forumu.

– pod ta nepisana pravila spada i ovo.
– ako ja nemam tu dionicu np. KSST, stvarno nema smisla da odem na tu temu i pišem protiv te investicije, ma što ja mislila o toj investiciji.
– morate znati kako idealna dionica jednostavno ne postoji, nema te dionice na kojoj je sve o.k., jer i one koje su o.k najčešće su skupe.

– osobno bih voljela kada bi svi ti investitori na KSST zaradili što više love i da ih taj budući vlasnik što prije isplati, jer tada ta lova ponovno dolazi na burzu ali u neke druge dionice.
– ako cijena padne np. na 50kn, tu nitko zbilja neće imati koristi,
– tisak će pisati kako su se na dionicama izgubili veliki novci, novi investitori će bježati od burze, a neće biti ni tog dodatnog novca zarađenog na KSST koji će u konaćnici podići i cijene vaših dionica.

– I love this game.
Pozdrav !



dajte navratite malo na ksst nabacite koji suvisli komentar , ili imate neki načelni sporazum o nemiješanju [thumbsup]

– imate pisana pravila, ali imate i ona nepisana pravila ponašanja na ovome forumu.

– pod ta nepisana pravila spada i ovo.
– ako ja nemam tu dionicu np. KSST, stvarno nema smisla da odem na tu temu i pišem protiv te investicije, ma što ja mislila o toj investiciji.
– morate znati kako idealna dionica jednostavno ne postoji, nema te dionice na kojoj je sve o.k., jer i one koje su o.k najčešće su skupe.

– osobno bih voljela kada bi svi ti investitori na KSST zaradili što više love i da ih taj budući vlasnik što prije isplati, jer tada ta lova ponovno dolazi na burzu ali u neke druge dionice.
– ako cijena padne np. na 50kn, tu nitko zbilja neće imati koristi,
– tisak će pisati kako su se na dionicama izgubili veliki novci, novi investitori će bježati od burze, a neće biti ni tog dodatnog novca zarađenog na KSST koji će u konaćnici podići i cijene vaših dionica.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

[thumbsup]


Ja ću radije napraviti porfelj s 10 junk dionica, nego kupovati te dosadne firme.

Biti će tu novih Đakovština i Zdenki ali na Validusu, Đuri i Optimi se već moglo zaraditi 50-100% ako se kupovalo u pravo vrijeme!

– ali i na svim tim dosadnim dionicama se dalo zaraditi 50-100% , normalno ako su se kupovale u pravo vrijeme, HT, ERNT, KODT, JNAF, ADPL, BLJE, INA …..
– a uz to neke još daju i velike dividende.
– i puno se bolje osjećam kada su mi novci u tim dionicama.

– a te junk dionice su isto tako potrebne u jednom većem portfelju,
– samo takve investicije trebamo ograničiti na 10-30% portfelja.
– ali nitko vama ne brani investirati u ta smeća i 100%, vaši novci.
– ja kada investiram u takve investicije opet gledan da su mi dividendne.

– I love this game.
Pozdrav !

čini mi se da ivana7 previše pametuje.. ili je to samo moj dojam… !?

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


čini mi se da ivana7 previše pametuje.. ili je to samo moj dojam… !?

– uživajte vi meni u vašim građevinarima.
– nemam se volje s vama svađati zbog toga jer ste vi na tim vašim preglupim investicijama pogubili novce.
– ako vam smeta moje pametovanje za to uvjek postoji samo jedan klik na ingrore.

– I love this game.
Pozdrav !



Bric Bric zvec zvec, Ht šiš šiš

– oooooooo, vidim da na ovoj temi ima i piiiijeeesnika.

– nego da se ja nadovežem u stilu ovog piiijeeesnika.

KOKA.

– kokodaaaa, kokodaaa, kokodaaaa, koka snjela i danas brutalno veliko jaje od -12% .
– baš me zanima kako će to utjecati na prinos gospn Lopine.
– gospon Lopina gdje su vam izvješća, ili ovo idete u rušenje zbog jeftinog dokupa.

– ali na ovim mojim investicijama nema stresova ovoga tipa kokodaaa -12%.

Pozdrav !

[/quote]

u PADU 12 % kupio samo dva komada i već danas i prodao.Mala zarada ali bitno je da su napravljene dvije transakcije,a u slijedeća dva dana nam treba još sedam da bi se zadržali u redovnom trgovanju.
Čekam ponovno na BIDU sa tri mala naloga i bilo bi jako lijepo da se netko spusti i riješi ove
nelikvidne KOKE.
Sve što puno padne,vrlo brzo se i vrati,ali ovo je ionako bez važnosti za cijenu,ali za broj transakcija vrlo važno.
Svatko tko je u KOKI trebao bi u slijedeća dva dana ili kupiti ili prodati nekoliko komada radi
broja transakcija.

TREBA nam sedam/7/ transakcija.

U KOKI će biti i meda i mlijeka,a ne mučak.


U slijedeća dva dana nam treba još sedam transakcija da bi se zadržali u redovnom trgovanju.
TREBA nam sedam /7/ transakcija.

U slučaju da ne prođe tih 7 transakcija, za utjehu se možeš prebaciti na Luru.
Tamo u ponedjeljak počinje redovno trgovanje. [wink]


čini mi se da ivana7 previše pametuje.. ili je to samo moj dojam… !?

I meni se čini da je ivana 7 pametna i da zarađuje više nego što potroši .
Nisam imao priliku nikad nači takvu ženu .
Moje žene su uvijek trošile više nego što su zaradile .

Kupio sam KOEI,DLKV i HDEL a čekam još 4 dionice za koje sam ponudio premali iznos .

Pozdrav

.



U slijedeća dva dana nam treba još sedam transakcija da bi se zadržali u redovnom trgovanju.
TREBA nam sedam /7/ transakcija.

U slučaju da ne prođe tih 7 transakcija, za utjehu se možeš prebaciti na Luru.
Tamo u ponedjeljak počinje redovno trgovanje. [wink]
[/quote]
KOKA na 240 LURA na 300 to bi bilo fair.LURU ste napucali i to mi je preskupo,a KOKA je jeftina.
Pametnije bi bilo prodati LURU ,kupiti KOKU i uvesti je u redovno trgovanje.Usporedio sam
LURU i KOKU na stranicama LURE gdje se možete utvrditi da se radi o korektnoj fundamentalnoj
usporedbi.Ali na LURI se skupila drukerska ekipa koja se priprema za iskrcaj u redovnom trgovanju.
Dokle namjeravate napucati LURU?Da li, možda, kao SUNH.Možda se i uključim u dnevni trejd,ali
LURA po cijeni preko 600 mi je preskupa za biti više od jedan dan u toj dionici.




U slijedeća dva dana nam treba još sedam transakcija da bi se zadržali u redovnom trgovanju.
TREBA nam sedam /7/ transakcija.

U slučaju da ne prođe tih 7 transakcija, za utjehu se možeš prebaciti na Luru.
Tamo u ponedjeljak počinje redovno trgovanje. [wink]
[/quote]
Na LURI se skupila drukerska ekipa koja se priprema za iskrcaj u redovnom trgovanju.
[/quote]
Nisam uvjeren u ovo. Nema baš nešto prodajnih naloga na sadašnjim cijenama.

Dokle namjeravate napucati LURU?

Vidjet ćemo dokle. I vidjet ćemo što kaže, ako kaže (?), većinski vlasnik i skrbnički koji na žali novaca za kupnju…

LURA po cijeni preko 600 mi je preskupa za biti više od jedan dan u toj dionici.

Hm. Onaj skrbnički koji je u zadnjih mjesec dana skupio priličnu količinu je čak potaknuo dogovor s gospođom iz top 10 da mu proda na 600 kn. Nije valjda da je dokupio 1.200 komada na 600 kn iz fore? Netko tko bi kupovao takve količine iz manipulativno-špekulacijskih razloga bi na nelikvidnoj dionici bio izložen (pre)velikom riziku…



čini mi se da ivana7 previše pametuje.. ili je to samo moj dojam… !?

– uživajte vi meni u vašim građevinarima.
– nemam se volje s vama svađati zbog toga jer ste vi na tim vašim preglupim investicijama pogubili novce.
– ako vam smeta moje pametovanje za to uvjek postoji samo jedan klik na ingrore.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Gospo draga, ja vaše investicije nisam nazvala preglupima i napisala sam samo osobni dojam da pametujete (šišanje ovaca, brutalna zarada, itd, itd…)
Ja osim preglupih investicija imam i onih manje glupljih i sve u svemu stojim dobro obzirom na situaciju…
Nema potrebe ljutiti se i svađati… jer imam pravo napisati da pametujete isto kao što vi imate pravo pametovati !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.




– u svakom portfelju morate imati cca 25 – 75% obveznica.
–[/quote]

nema sanse!

okosnica mog portfelja su trenutno BEAR ETFovi sa polugom x3 sa – cca 75% portfelja
[/quote]
tigre ako volis etf x2-x3 ,,,ljepa prilika je bila JAPAN EZJ -EWV etf, pogledaj grafove

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close