Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Jel kupujete [lol]

Nije jos vrijeme za kupovinu…ide to jos dole ovih dana [thumbsup]

lp

Jel ti to kugla rekla ili ….???
[/quote]
Brutalni kapital ceka za ukrcaj [thumbsup] [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Što se tiče banaka naj gora je Hypo banka koju su digli Hrvati pri dolasku u Rh imala je spor naravno kojeg su platili Država i građani Rh ,evo kako sam čuo nedaje ni čekove ljudima za knjige djeci a i smanjila je minuse to se zove brutalni neprijateljski kapital koja gazi sve principe i načela etičnosti i poslovanja,,,nije đabe i Sanader bio upleten a na kraju se svalilo sve na poginulog Hajdera.I stvarno mislim da ta banka nema šta tražit u RH .A sa prijateljima ču se potrudit da izvadimo sav novac uložen u ovakve banke i preinut poslovanje i transfere,nažalost u Rh nema zakona i sve više je lihvara i sumnjivog kapitala tako da nepostoji mogućnost izbacivanja ovakih .I stvarno večernji je bio u pravu prošle godine za inu 4000KN [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Best bay bi mi bila INGRA na 12,54/prosječno/ali kako sam već nekoliko dana zabijao dionicu na dno na kraju dana odlučio sam da izađem ranije i prodao na 12,58 -ponovo nisam pokrio proviziju i ponovno spušija.
Pušim kada dionica pada jer kasno izlazim.pušim kada dionica raste jer rano izlazim.
Ali to je trejderska karma day tradera.A ja moram izlaziti jer mi je račun u minusu koji moram pokriti do kraja dana.
Ali nešto na KORFU,nešto na THNK uštinio tako da već treći dan za redom radim
samo za brokere,ali i ja ne gubim pa sam u ovoj kataklizmi zadovoljan.
Očekujem pismenu zahvalu od brokera s obzirom na promet.Sedmično okrenem svoj potrfelj
barem tri puta.Pa valjda je došlo vrijeme da u trejdu počnem i zarađivati.

Na ZSE ni meda ni mlijeka,ali proljeće je na pragu pa bi moglo zamediti.

Možda već danas jer dere jugo/nisam meteropat/.Toplo je,priroda se budi.
A moj portfelj se topi kao i proljetni snijeg.
A vaš?

Na ZSE ni meda ni mlijeka,ali proljeće je na pragu pa bi moglo zamediti.

Možda već danas jer dere jugo/nisam meteropat/.Toplo je,priroda se budi.
A moj portfelj se topi kao i proljetni snijeg.
A vaš?

[/quote]
Ako nemam keša za dokupljivati kao sad ja ovakve situacije uglavnom prespavam.
Sve što je sad u minusu znam da će uskoro opet biti u plusu jer imam kvalitetne dionice koje dobro posluju, a uskoro počinju i pozivi za glavne skupštine, pa prijedlozi za isplatu dividendi i onda opet sve dođe na svoje.
Lijep pozdrav !

a nemojte da vam orjentir kod ulaganja bude što neko kupuje ili prodaje…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Slažem se sa vama kolega Knele.Vi ste se do sad pokazali kao pravi znalac.Ili radite suprotno od ivana7 [lol] . [wink]

Zašto sam modriran i obrisani mi postovi????


Best bay bi mi bila INGRA na 12,54/prosječno/ali kako sam već nekoliko dana zabijao dionicu na dno na kraju dana odlučio sam da izađem ranije i prodao na 12,58 -ponovo nisam pokrio proviziju i ponovno spušija.
Pušim kada dionica pada jer kasno izlazim.pušim kada dionica raste jer rano izlazim.

gospon Lopina.

– probajte malo stati i promisliti što radite.
– za mene je ta INGRA rizična te ju niti nemam.
– ali da ste samo jučer ostali u toj dionici čisti prinos preko 4%.

– I love this game.
Pozdrav !


A moj portfelj se topi kao i proljetni snijeg.
A vaš?

– 10/3 +1.16% .
– 11. 14. 15/3 te dane minusi, ukupno -2.75%.
– danas plus 0.51% .

– moglo je biti i gore, ja zadovoljna.
– nešto sam uspijela uhvatiti na ovome popustu, šteta što nisam imala više slobodne love.

– ali moj portfelj je u najkvalitetnijim dionicama tako da i u ovim atomskim krizama zbilja nema straha za moj portfelj.

– stvarno mi je žao onih japanaca.
– a i gospon Gadafi (za koga navijam) će sigurno pobijediti one teroriste.

– ali moramo razmišljti investicijski.
– u Japanu i Libiji su sigurno pričinjene ili napravljene velike štete.
– neke naše firme će sigurno dobro profitirati zbog tih šteta.
– te je sada jako važno biti u tim dionicama, a oni koji te stvari ne mogu kužiti biti će im sve jasno ali tek kada iziđu izvješća, a tada obično bude kasno.
– prave investicije treba otkriti na vrijeme,
– onda kada su jeftine.

– I love this game.
Pozdrav !



Best bay bi mi bila INGRA na 12,54/prosječno/ali kako sam već nekoliko dana zabijao dionicu na dno na kraju dana odlučio sam da izađem ranije i prodao na 12,58 -ponovo nisam pokrio proviziju i ponovno spušija.
Pušim kada dionica pada jer kasno izlazim.pušim kada dionica raste jer rano izlazim.

gospon Lopina.

– probajte malo stati i promisliti što radite.
– za mene je ta INGRA rizična te ju niti nemam.
– ali da ste samo jučer ostali u toj dionici čisti prinos preko 4%.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Jučer sam prodao ADRIS i dokupio INGR i pogodio u marginu.Danas prodao INGRU i vratio ADRIS
nazad.Nije puno ali ide na bolje jer mi je jučer u jednom trenu margine bio u caalu.Danas olakšanje.
Ali kako sam ušao u minus sa 2.200 kom INGRE na redovnom računu to moram pokriti i nastojim izgubiti što manje.
Dionice iz osebnog režima ne mogu prodati,KOKA mi ne kokodače,LVCV nitko ne ferma ,VLDS
mi je uzdanica i ostaje mi za prodaju ono što i kupim.
Danas sam kupio i prodao badel uz malu zaradu,slično i na BELJU,I na KORFU nešto skinuo,u Vupiku
mali zubić i obilato na SNHO,na Validusu zeru spušija.U trejdu zaradio točno 16 BPBA.
I to bi bilo izvrsno s obzirom da sam koristio beskamatni dnevni minus.
A okrenuo sam samo 80 k kn.
Brokerima samo 240 kn.Mislim da nisu zadovoljni.
Portfelj mi je skočio kao i svakom tukcu.
Ali još uvijek u značajnom trejderskom gubitku od početka mjeseca.

Da li se promijenio smjer.Izgleda da jeste.A ja i dalje 99.99% u dionicama-Imama 20 kn slobodnih
sredstava.

Na ZSE potekli med i mlijeko sa dolaskom proljeća.

Da kol.evo ja još malo završavam specijalizaciju pa vam bum dao par savjeta,zanimljivo kad je doktor predavao i objašnjavao neke greške kod Japanskih sviječa,,,desila se katastrofa sa cunamijem u Japanu.
Mene je fasciniralo poklapanje gradiva sa katastrofom,tako da nemogu doči sebi i lječim se hmeljom i vodom.Baš se nadam pozivu na Brijunima pa vam budem javil ako uspijem,i držtese koke a razmislite i o slobodnoj dalmaciji. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


– a i gospon Gadafi (za koga navijam) će sigurno pobijediti one teroriste.

sve si rekla time da navijaš za dikratora Gadafija… !!! [angry] [angry] [angry]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close