Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moja najdraža tema. Vikend je mogli bi što i savjetovati.
– u ovoj godini je gotovo sve iz mog portfelja krenulo u lijepu pozitivu.
– u dionicama sam 100%, bez keša.
– sada se dvoumim što prodati, a na tržištu vidim i više dobrih prilika.


Moja najdraža tema. Vikend je mogli bi što i savjetovati. – u ovoj godini je gotovo sve iz mog portfelja krenulo u lijepu pozitivu. – u dionicama sam 100%, bez keša. – sada se dvoumim što prodati, a na tržištu vidim i više dobrih prilika.

Apsolutno se slazem u sve tri tocke / crtice…
a mogao bi recimo mbaricevic nabaciti jednom koji savjet sto kupiti, s obzirom da uglavnom prognozira koje ce dionice u stecaj…
– ja recimo mislim da se isplati loviti IGH-R-A do 3.900kn, ako ce takvih poklona jos biti (premda sumnjam)
– prosli tjedan sam sluuuucajno kupio LRH prije nego je poceo nagli rast, al ak se vrati do 4.000 mislim da se isplati
– KOEI do 630,00 se isplati, ako se jos tu vrati
– VART na 140,00 kn
– ADPL oko 175,00 je dobra cijena, bas me zanima jesu li i oni medju 20 Hrv. tvrtki koje ce stancat dijelove za srpski Punto

“Please, God, Just One More Bubble.”

A Đuro ??? Gdje ti je Đuro ???

Samo ti udri sutra po ovim svojim poklonima.

Nisi mi jasan. Neke dioice LOVIŠ ( pecaš ), neke slučajno kupiš, neke ćeš kupiti ako se vrate…….

Pa dionice nigdje ne idu. One su uvijek tu.

Što se tiče mojih savjeta, znaš da ja svoje dionice čuvam ko zmija noge. Najbolje da ću Vama reći što kupujem pa da imate prihod veći od 150%. Bože sačuvaj.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]


A Đuro ??? Gdje ti je Đuro ???

Samo ti udri sutra po ovim svojim poklonima.

Nisi mi jasan. Neke dioice LOVIŠ ( pecaš ), neke slučajno kupiš, neke ćeš kupiti ako se vrate…….

Pa dionice nigdje ne idu. One su uvijek tu.

Što se tiče mojih savjeta, znaš da ja svoje dionice čuvam ko zmija noge. Najbolje da ću Vama reći što kupujem pa da imate prihod veći od 150%. Bože sačuvaj.

Nemoj bit skroman znamo da ti na godišnjoj razini imaš minimalno 1000%


Moja najdraža tema. Vikend je mogli bi što i savjetovati.
– u ovoj godini je gotovo sve iz mog portfelja krenulo u lijepu pozitivu.
– u dionicama sam 100%, bez keša.
– sada se dvoumim što prodati, a na tržištu vidim i više dobrih prilika.

Evo vam jedan dobar savjet poštovani kolega/ice. Prodajte sve i uložite u investicijski fond. Nisu dionice za vas čim pitate druge u što uložiti? To je kao da ja dođem u kockarnicu i igram poker a ne znam kako izgledaju kraljevi a kako dame. Ostavite se vi investiranja nije to za vas. Ono zahtjeva puno znanja i stučnosti i analiza, kako financijskih pokazatelja, psihologije, matematike, znanja iz sfere politike, pa čak pomalo i metafizike.
Investiranje nije kockanje.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Nemoj bit skroman znamo da ti na godišnjoj razini imaš minimalno 1000%

Ideš mi na jetra. Da li si završio sa dokupom INDG ??? Pa bogati dokupljuješ već 4 mjeseca.

Čudi me da nisi u prvih 5 dioničara ili udaraš svaki dan po jednu dionicu ?

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]


A Đuro ??? Gdje ti je Đuro ??? Samo ti udri sutra po ovim svojim poklonima. Nisi mi jasan. Neke dioice LOVIŠ ( pecaš ), neke slučajno kupiš, neke ćeš kupiti ako se vrate……. Pa dionice nigdje ne idu. One su uvijek tu. Što se tiče mojih savjeta, znaš da ja svoje dionice čuvam ko zmija noge. Najbolje da ću Vama reći što kupujem pa da imate prihod veći od 150%. Bože sačuvaj.

pa necu ja sutra lupit ni po cemu jer sam do grla u dionicama, ali samo dajem misljenje sto se isplati kupiti… a recimo ADPL koji sam naveo nemam uopce u portfelju…
isto tako me zanima Vase objektivno misljenje sto je narednih dana povoljna kupnja (best buy), a ne koje dionice imate u portfelju (za to postoji sasvim druga tema), niti koliki Vam je prinos (za to postoji sasvim treca tema)…

“Please, God, Just One More Bubble.”

Best buy je dionica koja je dugo bila “mrtva” a prošli tjedan se malo pokrenula. Znači povoljan trenutak za ulaz.
Naravno ne očekujte u par dana ogromnu zaradu, tu treba čekati najmanje godinu dana.
I rizik uvijek postoji. Inače ne bi bilo zanimljivo.

Nema imena da se ne shvati kao navlačenje.
Bez straha i pohlepe i bez sentimentalnosti.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

ides:

Nemoj bit skroman znamo da ti na godišnjoj razini imaš minimalno 1000%

Ideš mi na jetra. Da li si završio sa dokupom INDG ??? Pa bogati dokupljuješ već 4 mjeseca.

Čudi me da nisi u prvih 5 dioničara ili udaraš svaki dan po jednu dionicu ?


Čuj raspodijeliš se na par skrbničkih pa se ne vidi [smiley1]


Best buy je dionica koja je dugo bila “mrtva” a prošli tjedan se malo pokrenula. Znači povoljan trenutak za ulaz. Naravno ne očekujte u par dana ogromnu zaradu, tu treba čekati najmanje godinu dana. I rizik uvijek postoji. Inače ne bi bilo zanimljivo. Nema imena da se ne shvati kao navlačenje. Bez straha i pohlepe i bez sentimentalnosti.

Ajde, Mreich…
Svi znamo da se radi o dionici čiji ticker počinje sa D… a završava sa …H [smiley2]

La vita e bella!

Bas to, obratite pozornost na DDJH, a ne bi bilo lose da malo pogledate i JDKM

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


…Ajde, Mreich… Svi znamo da se radi o dionici čiji ticker počinje sa D… a završava sa …H [smiley2]

Da to je problem, svi znaju o čemu se radi, vjerojatno zato što je dionica koju si spomenuo u trendu.

Međutim, ja nisam mislio na nju već na jednu drugu koja nije čak ni u istoj branši.
Nije dobro ići tamo gdje su svi, treba ići tamo gdje nema puno “svih”.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close