Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bravo lopina dobar post. Meni za sada portfelji ne padaju, iako su mi neke dionice ušle u crveno. Dalke osjeti se pad crobex-a. No ono bitnije je da sam se kao i većina investitora odmakao od burze i dobio više slobodnog vremena.

i mi zbrajamo gubitke..

Redovno pušim.Danas sam kupio INGRU po 14,21 prodao po istoj cijeni i to je bilo podnošljivo.
A onda sam okrenuo i BELJE ,kupio po 39 prodao po 38,70 proosjećno.I tu spušio proviziju i malo
više.

Ia ja bi kupovao Belje po tim cijenama!
[lol] [lol] [lol]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!


Sve što sam kupio dugoročno pušim dugoročno.

A da promjenite strategiju, ima dionica i koje rastu zadnjih par dana?


Sve što sam kupio dugoročno pušim dugoročno.
Najbolje prolazim sa dionicama sa kojima se ne trguje/LCDS,BRIN/.

Ali i u trejdanju pušim.Dozvoljen mi je dnevni minus na 50% potrfelja koji moram pokriti do kraja dana.
Redovno pušim.Danas sam kupio INGRU po 14,21 prodao po istoj cijeni i to je bilo podnošljivo.
A onda sam okrenuo i BELJE ,kupio po 39 prodao po 38,70 proosjećno.I tu spušio proviziju i malo
više.Gubitak oko 400 kn ali ne virtualno nego stvarno.A to što je ostali dio portfelja pao je samo
virtualno.Jer za ovih 400 kn sam npr.izgubio 45 VLDS-
Dakle,kako mi sada ide ako ovako nastavi imat ću i manje papira.Nije dobro.
Ali ,ne odustajem.Stategija ista,100% u dionicama,a danas sam prema kraju dana bio 130% u dionicama,a tržište u konstantnom padu i bez odbijanca.
Ali ipak sam oprezan i ne ostvarujem velike gubitke,jer ne žurim sa kupnjom već strpljivo
čekam.A negdje i pogodim u dnevnom trejdu,ali rijetko.
A kako vama ide.
Nitko se ne hvali,izgleda da svi puše.
Danak demonstracijama protiv vlade moramo platiti.

U očekivanju meda i mlijeka
Vas pozdravljam.


Kolega lopina to je sasvi normalno jer kad pada uglavnom sve pada, kvalitetne manje nekvalitetne više i uglanom svi gubimo. Oni što prodaju stvarno a oni što drdže virtualno.
Ista stvar je kad tržište raste samo tad je sve obrnuto.
Samo nesjećam se kad si to Belje moga kupiti po 39 po toj cijeni ja bih kupio sve što se ponudi pa taman postao i većinski valasnik.
Lijep pozdrav i puno sreće (mislim da će ti stvarno trebai u toj strategiji trgovanja)



Sve što sam kupio dugoročno pušim dugoročno.
Najbolje prolazim sa dionicama sa kojima se ne trguje/LCDS,BRIN/.

Ali i u trejdanju pušim.Dozvoljen mi je dnevni minus na 50% potrfelja koji moram pokriti do kraja dana.
Redovno pušim.Danas sam kupio INGRU po 14,21 prodao po istoj cijeni i to je bilo podnošljivo.
A onda sam okrenuo i BELJE ,kupio po 39 prodao po 38,70 proosjećno.I tu spušio proviziju i malo
više.Gubitak oko 400 kn ali ne virtualno nego stvarno.A to što je ostali dio portfelja pao je samo
virtualno.Jer za ovih 400 kn sam npr.izgubio 45 VLDS-
Dakle,kako mi sada ide ako ovako nastavi imat ću i manje papira.Nije dobro.
Ali ,ne odustajem.Stategija ista,100% u dionicama,a danas sam prema kraju dana bio 130% u dionicama,a tržište u konstantnom padu i bez odbijanca.
Ali ipak sam oprezan i ne ostvarujem velike gubitke,jer ne žurim sa kupnjom već strpljivo
čekam.A negdje i pogodim u dnevnom trejdu,ali rijetko.
A kako vama ide.
Nitko se ne hvali,izgleda da svi puše.
Danak demonstracijama protiv vlade moramo platiti.

U očekivanju meda i mlijeka
Vas pozdravljam.


Kolega lopina to je sasvi normalno jer kad pada uglavnom sve pada, kvalitetne manje nekvalitetne više i uglanom svi gubimo. Oni što prodaju stvarno a oni što drdže virtualno.
Ista stvar je kad tržište raste samo tad je sve obrnuto.
Samo nesjećam se kad si to Belje moga kupiti po 39 po toj cijeni ja bih kupio sve što se ponudi pa taman postao i većinski valasnik.
Lijep pozdrav i puno sreće (mislim da će ti stvarno trebai u toj strategiji trgovanja)
[/quote]
Ispravak,Belje sam kupovao po 99 a prodavao po 98,70.

Ova strategija je izvrsna kada tržište stagnira ili kada je volatilno.
Ali konstantni lagani pad je najgori mogući scenario za ovaj način trgovanja.A tako je već petnaesatak dana.Ali to se lako nadoknadi u jednom dnevnom obrtu.Kada će se dogoditi pojma namam,ali će se dogoditi.

U očekivqanju meda i mlijeka ,sve vas pozdravljam!

Čitajući zadnje postove zaključujem da većina "puši" trgujući s dionicama. Da bi netko "popušio" , netko drugi mora zaraditi. Kako je u prirodi većine ljudi da se vole hvaliti gdje su oni sada?


Čitajući zadnje postove zaključujem da većina "puši" trgujući s dionicama. Da bi netko "popušio" , netko drugi mora zaraditi. Kako je u prirodi većine ljudi da se vole hvaliti gdje su oni sada?

varate se kolega, svi mogu gubiti [wink]


netko drugi mora zaraditi. Kako je u prirodi većine ljudi da se vole hvaliti gdje su oni sada?

– tu sam,
– smijem se,
– i ništa ne komentiram.

– I love this game.
Pozdrav !


ENRT…. donosi nesto i dividende…

– a nešto sam nekada i o ovome pisala.
– ali kog vraga će vam ta fondovska smeća, kada imate raznorazne Ingrice.
– samo i ti fondovi imaju svoja prava smeća np. Ingra, Opte…

– I love this game.
Pozdrav !

eto vratili ste se … lakše se diše

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

lopina,

Slično i kod mene. Obično na dobru vijest kupim i to drži dan ,rijetko dva .
Danas LKRI , ali ako se ne ukaže filipinac do petka pokvarit će mi vikend ,ako ostavim da se kiseli bez konzervansa.

Veliš da se dnevno pokrivaš u okvirima dozvoljenog , kako ti izgleda portfolio na kraju tjedna ?

New Report

Close