Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ukratko… Ivana7… VRATI SE…VRATI SE…

I meni je ova tema bezvezna bez ivane



ukratko… Ivana7… VRATI SE…VRATI SE…

I meni je ova tema bezvezna bez ivane
[/quote]
A meni je super.Jer da je Ivana izblatila moju zlatnu KOKU možda operacija reanimacije.tj.
ulasku u redovno trgovanje nebi uspjela.
Od cijenjenih forumaša ,a naročito od vlasnika KOKE očekujem da me nagradite sa visokim
ocijenama.Zamislite,na forumskim stranicama KOKE dobijam beskonačno jedinica.
I ja vama vlasnicima dionice KOKE dajem beskonačan broj aseva.Sjednite svi,svima 1.
Nema ispravka,svi na popravni.
Naravno da sam se šalio da je bez Ivane super.Bez Ivane su ove stranice puste,kao hrvatska zapuštena polja.

Ivana vrati seeeeeeee.Ti si sol i papar oovih stranica.Twikseru,javi se i ti.Molio bi da mi daš
ocijenu iz PR za KOKU.Jako cijenim tvoje/vaše/mišljenje.

KOKA će nositi zlatna jaja ili mučak.


Zanimljivo da su nestali u isto vrijeme [lol] …e pa sad vi razmišljajte

procjena im je bila dobra jer na burzi ništa nova…
pa otišli na odmor (od svega) iz snova…

nadam nakon duhovne obnove novim i još boljim komentarima… [thumbsup]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


čudi me da nitko ovdje ne spominje THNK… !?
moglo bi biti velikih iznenađenja… [cool]

ja jučer ovo rekla i dobila jedinicu… [undecid]
a danas ovo:
Vaš link
THNK ne mora biti best-buy ali mislim da će idući tjedan biti jako zanimljiv… [cool]

Ovo spominjem samo jednom :

Best buy je INA-R-A

.

Evo svjedoci smo da vanjski rast i dobri rezultati ,vijesti neigraju nikaku ulogu na dionice kao npr.Viro ,Đuro Đaković,,,nažalost kodnas igra politika,,,,mi koji smo duže znamo kako je burza pukla odlazkom PREMIJERA,,,,vjerovatno če se ubrzo vratit u Remetinac. [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Evo svjedoci smo da vanjski rast i dobri rezultati ,vijesti neigraju nikaku ulogu na dionice kao npr.Viro ,Đuro Đaković,,,nažalost kodnas igra politika,,,,mi koji smo duže znamo kako je burza pukla odlazkom PREMIJERA,,,,vjerovatno če se ubrzo vratit u Remetinac. [bye]

A mi koji smo još malo stariji znamo kako je burza rasla u izbornoj godini! [cool]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

Kako ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Tako lako [cool]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Sve što sam kupio dugoročno pušim dugoročno.
Najbolje prolazim sa dionicama sa kojima se ne trguje/LCDS,BRIN/.

Ali i u trejdanju pušim.Dozvoljen mi je dnevni minus na 50% potrfelja koji moram pokriti do kraja dana.
Redovno pušim.Danas sam kupio INGRU po 14,21 prodao po istoj cijeni i to je bilo podnošljivo.
A onda sam okrenuo i BELJE ,kupio po 39 prodao po 38,70 proosjećno.I tu spušio proviziju i malo
više.Gubitak oko 400 kn ali ne virtualno nego stvarno.A to što je ostali dio portfelja pao je samo
virtualno.Jer za ovih 400 kn sam npr.izgubio 45 VLDS-
Dakle,kako mi sada ide ako ovako nastavi imat ću i manje papira.Nije dobro.
Ali ,ne odustajem.Stategija ista,100% u dionicama,a danas sam prema kraju dana bio 130% u dionicama,a tržište u konstantnom padu i bez odbijanca.
Ali ipak sam oprezan i ne ostvarujem velike gubitke,jer ne žurim sa kupnjom već strpljivo
čekam.A negdje i pogodim u dnevnom trejdu,ali rijetko.
A kako vama ide.
Nitko se ne hvali,izgleda da svi puše.
Danak demonstracijama protiv vlade moramo platiti.

U očekivanju meda i mlijeka
Vas pozdravljam.

lopina, svaka čast na postu… jedan od boljih postova u zadnje vrijeme…
(nakon gomile postova u kojima se lupeta bez osnove, tek da se nešto napiše) [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

ne ide dobro, uglavnom čekam, zaradio od početka godine i sad mi se topi,

viro – 500 mi bilo malo za prodat a sad na 425 nedam nikako (ulaz 380) + dividenda 22
ht- 280 prosjek par posto u plusu ( malo mi bilo 316 :P)
PTKM lose (-10%) trentno (čekam)
belja se na kraju rjesio po 96-99 kad je roknulo sa 116 il koliko je vec bilo zaboravio sam , prosjek mi je bio 80, šteta

ADPL- mi je prosjek 130 tako da ajmo reci da i tu pusim ( al kako nesto prodam ubacim tamo) ADPL je pre best buy firma , da smo u EU vrijedila bi čudo..

i sta jos imam KSSS a to malo vrtim kupim do 4300 kako kad i prodam na 4500+ (150-200 kn po dionici) odlicno, iman jos 2 koje sam uzeo po 4600 (žuljaju mi :P)

uglavnom nije dobro, nadam se da ce taj HT dati jos 10 kroz 4 mjesec. ENRT kojeg iman godinu dana donosi nesto i dividende tako da se tu malo situacija popravila.

generalno jako los prinos s obzirom da su mi neke pozicije bile na od pocetka godine 25-30% +
jos jednom se potvrdilo ako ne prodas nisi ni zaradio…

New Report

Close