Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da skratimo priču………..
Trenutno uz KSST najbolji best buy je TODEX…………….

Vidit ćete……….

cmokač [kiss]

Skratija si ti priču kada si kupovao Ingru na 17 kn i HT na 310 kn. Još nisam na forumu u zadnje četri godine vidio da je netko tako brzo popušio!

gospon antiša nemojte vraga zvati …. samo nam još normandija treba na todexu

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

ja mislim da je najbolji konzum nakon ovih vjesti i odlicne dobiti zatim podravka koja bi mogla u dokapitalizaciju i prodaju drzavnog udjela te cros koja bi takodje mogla u privatizaciju

sve firme u drzavnom vlasnistvu koje su interesantne za privatizaciju;Hpb,Cros,Janaf,Ptkm,Podr,Jdpl,Koei i to je to



Da skratimo priču………..
Trenutno uz KSST najbolji best buy je TODEX…………….

Vidit ćete……….

cmokač [kiss]

Skratija si ti priču kada si kupovao Ingru na 17 kn i HT na 310 kn. Još nisam na forumu u zadnje četri godine vidio da je netko tako brzo popušio!
[/quote]

Ne sekirajte se za mene……….
Ja sam brzinom munje uhvatio crtu……….
Ivano7 piše najbrže naloge u jugo-istočnom regionu……

cmokač [kiss] [bye]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ht kupovao po 275………..i zadnji đir po 303……….
Dokumentirano sve na što smo tržili…….prosurfajte malo…….. [kiss]

Okitio ingr na 17,50……….nekog sretniga…….
i ht okitio nekog na 312………..

prosurfajte malo………

lp [cool]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA






Best buy = reži bježžiiiii

a gdje bježat….ERNT-R-A [thumbsup]
[/quote]
kao i svi domobrani ? [lol]
[/quote]
[thumbsup]
a šte je sigurno,sigurno je
[/quote]
Bježanje ili ERNT? [lol]
[/quote]

[lol] [lol]

Ja sam pokupila krpice i preselila u ATGR-R-A.

Privremeno uselila kod njih.

sanja

Neke banke se spajaju ,,,,,,,neznam gdje je ivana 7 i dali je dobila zabranu za pisanje poslje one afere sa Hajdukovcima,,,, i LOVa this game

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Best buy:
– FRNK-R-A
– HT-R-A
– HDEL-R-A
– HGSP-R-A
– možda DIOKI
– možda BElje
– možda ZABA

"The mother of all evil is speculation"


Neke banke se spajaju ,,,,,,,neznam gdje je ivana 7 i dali je dobila zabranu za pisanje poslje one afere sa Hajdukovcima,,,, i LOVa this game

Kolegica Ivana se oporavlja od teških gubitaka na svojim nazovimo uzdanicama:
HT,KODT, VART i INGRA… kad dođe sebi ona će se javiti…

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....




Nešto se događa sa CROS, ili je best buy, ili vrijeme za bježanje, hm…

P.s. Zašto mi ljudi šalju zahtjeve za prijateljstvom, i onda dan dva kasnije obrišu? [undecid]

Možda zbog kombinacije nicka i avatara???
[/quote]

Pa Benediktova firma može poslužiti kao primjer profitabilnosti u recesijama. Isto tako, njihov odnos prema nevjernicima je vrlo sličan onome u SSSR-u.

Jeste kad pukušali komunistu uzeti nešto njegovo? U trenu se pretvara u najvećeg kapitalistu. Isto tako bez pogovora vjeruje u nauk partije.

Tako da je moj nick u savršenom skladu sa avatarom i mojim aktivnosti na ovom forumu i ZSE [thumbsup]
[/quote]

Evo ja ti dajem zahtjev za prijateljstvo i necu ga brisati…. Što zbog gore navedenog DOBROG odgovora a što iz razloga da upotpunim kolekciju među "prijateljima" npr. = Agnostik, Benedikt16 itd…

🙂

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)

New Report

Close