Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– tema je best buy iliti najbolja kupnja, a ono pogrešno napisano u naslovu komeNatari mislim da bi trebalo promijeniti jer je sama tema zaživjela.

Mislim da je naslov točno napisan “Znanac best buy komenatari i analize”, znači savjeti, analize i komentari od kolege znanca! Tvoja mišljenja i savjeti su također zanimljivi ali bi se trebali nalaziti na nekoj drugoj temi npr. : Ivana7 – savjeti velikog investitora.

Ma nemam ja ništa protiv da tu pišu svi koji žele i iznose svoje komentare i analize.

Samo naprijed. Što više, to bolje.

Nažalost ne mogu više pisati ( gri..,gri…[smiley2] ) – moderator zabranio.

Nema veze ima još slogana. Ma šalim se.

ivana7:

Forumi. – evo prelistala sam sve forume i ima dosta toga interesantnog kad se uspoređuje. Tema PTKM – mojnovac – dosta čudna ekipa, PTKM im je tek na četvrtoj stranici, zadnje pisanje tek u prošloj godini, nije da se nije pisalo, već se je brisalo, šteta što jučerašnje članke ne mogu citirati jer su brisani. – a radi se o tome da je jedan znatiželjnik htio znati što ima novoga jer se dosta šuška, dobio je odgovor da je to ozbiljan forum i da se na njemu svašta ne piše (otprilike tako). – moje osobno mišljenje je da gazde nisu u toj dionici i da se onda o njoj nema potrebe pisati, iako na komentarima trgovine ima sramežljivih upita o PTKM.

ovo je definitivno čudna stvar. I ja sam oko 17 sati luknuo na mojnovac, a zadnji komentar o ptkm lanjski. Ili oni koji tamo pišu nisu normalni pa baš nikog nezanima najpotentnija dionca u hrvata trenutno ili je tu nešta drugo na stvari. Bilo je i tamo dečaka koji su gorljivo pisali o ptkm, a sad kao da ih je izio mrak

Kad već svi govore o tomu, i ja mogu potvrditi da sam napisao nekoliko argumentiranih postova o PTKM na tom forumu, ali su mi ih brisali u vrlo kratkom roku, a nakon toga su mi blokirali mogućnost pisanja. Vrlo bolesno i jako netolerantno. Iako nijednu jedinu glupost, niti uvredu nisam napisao. Zato mi više ne pada ni na kraj pameti dijeliti moje mišljenje i znanje s drugima, što se tiče tog foruma… Dok mi se moderatori ne ispričaju.

Nema se tu što komentirati. Riječ je o skupini ljudi koja kontrolira forum i upravlja da ide samo u smjeru kojim oni žele. Dionice poput PTKM i još 50-tak drugih su zabranjena tema. Tako je bilo i sa starim, a ni sa novim moderatorima se ništa nije promijenilo.

Takvi forumi su stvar prošlosti i ne treba se previše zabrinjavati.

Evo još jednom tablica tvrtki koje trebaju u privatizaciju. Crveno su označene one tvrtke kod kojih je privatizacija započela. Ako sam koju propustio molim da je označite crveno.

Izvor: sa stranica http://www.hfp.hr ( fond za privatizaciju )

u redu je tablica, ali nisu svi podaci u njoj ažurirani

Covjece tamo su moderatori i u ponoc u akciji,za minutu obrisu sto im ne odgovara i mozes zaboraviti daljnje pisanje bez ikakve opomene.Ocigledno je da su napravili taj forum samo za svoju korist i tko zna koliko su ljudi izgubili novce zbog njihove ljigavosti.Sta drugo reci stvarno FUJ od foruma.[smiley2]

Teks Viler, 10.01.2007. u 10:02
Kad već svi govore o tomu, i ja mogu potvrditi da sam napisao nekoliko argumentiranih postova o PTKM na tom forumu, ali su mi ih brisali u vrlo kratkom roku, a nakon toga su mi blokirali mogućnost pisanja. Vrlo bolesno i jako netolerantno. Iako nijednu jedinu glupost, niti uvredu nisam napisao. Zato mi više ne pada ni na kraj pameti dijeliti moje mišljenje i znanje s drugima, što se tiče tog foruma… Dok mi se moderatori ne ispričaju

Mislim da nas je više primijetilo taj način ponašanja administratora na forumu Moj novac, tako da i ja vjerujem da se tamo sustavno podupiru dionice u kojima ssvoje pozicije imaju gazde. Primjetno je i njihovo glorificiranje Aureusovih fondova i gorljivo branjenje HPB-a. Malo sam pratio diskusiju vezano baš za navedenu banku, gdje su odmah poklopili par negativnih komentara.

Netko bi mogao iz zafrkancije napisati nešto protiv navedenih, tek toliko u znanstvene svrhe, da vidimo hoće li reagirati:)

obustava trgovanja, zar već?

pitanje je da li će se danas nastaviti

HIMR : zanimljiva priprema za privatizaciju ( prodaja slaba da slabije ne može biti )

Moze biti slabija, pogledaj DDJM[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Nema se tu što komentirati. Riječ je o skupini ljudi koja kontrolira forum i upravlja da ide samo u smjeru kojim oni žele. Dionice poput PTKM i još 50-tak drugih su zabranjena tema. Tako je bilo i sa starim, a ni sa novim moderatorima se ništa nije promijenilo.

Takvi forumi su stvar prošlosti i ne treba se previše zabrinjavati.

koji je razlog da se pojedine dionice cenzuriraju..

inače volim čitati znančeve komentare ali i on malo vuče…ali neka ..samo dalje s komentarima..[smiley2]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

New Report

Close