Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko bi pametan izišao iz ove dionice koja u RH ima največu dobit u odnosu na ostvareni prihod

Forumi.
– evo prelistala sam sve forume i ima dosta toga interesantnog kad se uspoređuje.
Tema PTKM
– mojnovac
– dosta čudna ekipa, PTKM im je tek na četvrtoj stranici, zadnje pisanje tek u prošloj godini, nije da se nije pisalo, već se je brisalo, šteta što jučerašnje članke ne mogu citirati jer su brisani.
– a radi se o tome da je jedan znatiželjnik htio znati što ima novoga jer se dosta šuška, dobio je odgovor da je to ozbiljan forum i da se na njemu svašta ne piše (otprilike tako).
– moje osobno mišljenje je da gazde nisu u toj dionici i da se onda o njoj nema potrebe pisati, iako na komentarima trgovine ima sramežljivih upita o PTKM.

– centar
– glavna tema im je PTKM, nekada se i tu tako pisalo, ali ?!?! pisci su prešli na centar.

– poslovni
– pa možete i sami pročitati.

zaključak
– bar meni je najbitnije skupiti informacije tu na forumu i na temelju njih kupnjom i prodajom zaraditi na burzi.

Pouka
– na PTKM se dalo lijepo zaraditi, vjerojatno (zapravo sigurno) će biti još dobre zarade na PTKM u ovom tjednu.
– PTKM je gubitaš (neki kažu bivši) te je stoga dosta špekulativna dionica, mogući padovi ali i dobit koja se ne može ostvariti na dosta dobrih dionica jer su one već na visokim cijenama, a od PTKM to tek očekujemo.

Pozdrav !

Vidim da si nas prosvjetlila s mnostvo fundamenata i TA [smiley2] . Ti stvarno kupujes samo na osnovu onoga sto tu procitas?

PTKM je jako špekulativna duionica s obzirom da je gubitaš


Vidim da si nas prosvjetlila s mnostvo fundamenata i TA [smiley2] . Ti stvarno kupujes samo na osnovu onoga sto tu procitas?

– tema je best buy iliti najbolja kupnja, a ono pogrešno napisano u naslovu komeNatari mislim da bi trebalo promijeniti jer je sama tema zaživjela.
– pročitaj moj zaključak barem deset puta.
– danas sam najviše zaradila na PTKM, a zaradila sam i na dokupu što je jako teško u jednom danu, opet pogrešno pišem, zaraditi ću vjerojatno kad je prodam Vama kada Vi proučite tu dionicu i kupite je od mene.
Pozdrav !

Onaj znatizeljnik se cudio sto je PTKM na 4. stranici foruma moj novac
ja citao[smiley2]


Forumi. – evo prelistala sam sve forume i ima dosta toga interesantnog kad se uspoređuje. Tema PTKM – mojnovac – dosta čudna ekipa, PTKM im je tek na četvrtoj stranici, zadnje pisanje tek u prošloj godini, nije da se nije pisalo, već se je brisalo, šteta što jučerašnje članke ne mogu citirati jer su brisani. – a radi se o tome da je jedan znatiželjnik htio znati što ima novoga jer se dosta šuška, dobio je odgovor da je to ozbiljan forum i da se na njemu svašta ne piše (otprilike tako). – moje osobno mišljenje je da gazde nisu u toj dionici i da se onda o njoj nema potrebe pisati, iako na komentarima trgovine ima sramežljivih upita o PTKM.

ovo je definitivno čudna stvar. I ja sam oko 17 sati luknuo na mojnovac, a zadnji komentar o ptkm lanjski. Ili oni koji tamo pišu nisu normalni pa baš nikog nezanima najpotentnija dionca u hrvata trenutno ili je tu nešta drugo na stvari. Bilo je i tamo dečaka koji su gorljivo pisali o ptkm, a sad kao da ih je izio mrak

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Probaj nesto napisati ,pa ces vidjeti sta ce se desiti[smiley2]

Problemi financijske prirode.
– kao što sam napisala na kupnji / prodaji potrošila sam i zadnje novčiće.
– vidim par lijepih prilika na tržištu, a novca nema.
– ja kao što vjerojatno znate ne radim s kreditima.
– sada ću morati upotrijebiti metodu gospodina Mreicha prodati pa kupiti.
– dionica imam dosta u širokom portfelju, pa bih molila cijenjene forumaše opet za nezahvalnu temu što prodati, što će najmanje rasti, što je na najvišim cijenama, čega se riješiti.
– ima li tko šlićnih problema ?
Pozdrav i hvala na savjetima.


Probaj nesto napisati ,pa ces vidjeti sta ce se desiti[smiley2]

[color=blue]Korisnik isključen sa foruma. [/color][smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

evo ako netko može pitati zašto mene konstantno isključuju s mog novca
fakat mi više nikaj nije jasno
možda se ovdje prebacim
nadam se da sam dobro došao


evo ako netko može pitati zašto mene konstantno isključuju s mog novca fakat mi više nikaj nije jasno možda se ovdje prebacim nadam se da sam dobro došao

Ako si sretni vlasnik PTKM, nije čudno da te benaju.[smiley2]

New Report

Close