Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne valja ti tablica. Po tvome Galinec bi meni trebao dati dionice INDG i još mi platiti 1360 kn po dionici. Pitaj njega i Flokija što misle o tome. Po mojoj tablici INDG vrijedi dosta više od sadašnje tržišne cijene. Mislim da tržište trenutno više vjeruje mojoj tablici [smiley1].

Ne valja tvoje razmišljanje. Nije ovo BRA analiza već FA analiza.
Kakve si očekivao rezultate , valjda Industrogradn ja ima dobre fundamente na temelju kojih ulagaći u nju ulažu?
Ajde razmisli malo.
Ovaj post je na tragu onog tvojeg od neki dan kada si za tabelu iz ranije verzije napisao da nije imovina uključena u to sve . Pa kako nije? Što ti je book , jel on uključuje imovinu ili ne?

Toliko ste vremena proveli na temi FA , a još ti se događaju ovakvi gafovi ?
A što se tiće INDG , moje je mišljenje da možda veliki nešto i izvuku iz cijele te priče , ali mali vrlo teško.

A koliko tržište kojoj tablici više vjeruje vidimo ovih dana i vidjet ćemo . Evo sutra je već ponedjeljak.

[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ajde razmisli malo.
Ovaj post je na tragu onog tvojeg od neki dan kada si za tabelu iz ranije verzije napisao da nije imovina uključena u to sve . Pa kako nije? Što ti je book , jel on uključuje imovinu ili ne?

Kolega plavi, samo je pitanje kakav je taj book, revaloriziran ili ne. A svi znamo gdje su otišle cijene nekretnina u zadnjih 15tak godina. Nemojmo zanemarivati ni vrijednost nekretnina, mada se slažem da prvenstveno treba obratiti pažnju na poslovanje, tj. kvalitetu managementa.

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Moja je procjena za slijedeći tjedan da bi hit dionice mogle biti BLJE i PTKM.

Molio bih Znanca za komentar.

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Evo malo grafova TA i prometa nekih zanimljivijih dionica.

Komentare ostavljam Vama.

Idemo dalje

Još malo

I za kraj

Kolega znanac, jel vam to cijeli portfelj ili?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ne, čak pola nabrojenih dionica uopće nemam niti ih trenutno imam namjeru kupovati. Nabrojene dionice zanimljive su mi zbog toga jer pretpostavljam da će slijedeći tjedan biti zanimljive.
Ali da ne ostanete uskraćeni evo nekih iz mog portfelja: SLRS, JDBA, KODT-P-A, KODT-R-A,INA, FRNK.


Kolega plavi, samo je pitanje kakav je taj book, revaloriziran ili ne. A svi znamo gdje su otišle cijene nekretnina u zadnjih 15tak godina. Nemojmo zanemarivati ni vrijednost nekretnina, mada se slažem da prvenstveno treba obratiti pažnju na poslovanje, tj. kvalitetu managementa.

Da, samo tako je sa preko 70 % tvrtki koje kotiraju na burzama.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ne, čak pola nabrojenih dionica uopće nemam niti ih trenutno imam namjeru kupovati. Nabrojene dionice zanimljive su mi zbog toga jer pretpostavljam da će slijedeći tjedan biti zanimljive. Ali da ne ostanete uskraćeni evo nekih iz mog portfelja: SLRS, JDBA, KODT-P-A, KODT-R-A,INA, FRNK.

Frnk ste kupili u zadnje vrijeme ili?
Ako smijem znati…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Evo kolega dejavue odgovora: SLRS na 245, JDBA 1800,KODT-R-A 600+dokapitalizilacija ,KODT-P-A 540, INA 1690, JDBA 1800, TNPL 2750,INDG 950, FNVC 520 i FRNK 1320, AGBN 9400,HIMR 595, MAIS 330…..itd………..
Vrlo rijetko dionice držim u portfelju manje od godinu dana ( 15% ukupnog portfelja )

Nadam se da sam Vam pojasnio.

New Report

Close