Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nego, zar ne bi trebali kupovati JDPL, a ne TNPL?


Nego, zar ne bi trebali kupovati JDPL, a ne TNPL?

Pa Kiki je već dugo, dugo u JDPL, pogledaj na SDA ako ne znaš

Evo malo dokaza za ono o čemu sam pričao: HIMR

Odeeeeeeeeeeeeeeeeeee…………………

A slično bi moglo biti i na FNVC-u. ( cca 1700 na prodaji )

Ako Floki udari…….odeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee……….

Dakle gric,gric….[smiley2]


Evo malo dokaza za ono o čemu sam pričao: HIMR Odeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Bogme istina… No Maistra jos stagnira[smiley3]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

na ELPR još malo pa zaključano 🙂


na ELPR još malo pa zaključano 🙂

Ne bih se bas okladio u to, da se razumijemo, transparenti ELPR su mi po cijeloj kuci i svi navijamo [smiley2], ali ne ocekujem preko 370kn zavrsnu cijenu, izmedju 360-370.

Izgleda da je Floki kupio dovoljno ELPR za skupštinu, mada je moguće i lupanje po kupnji krajem dana.

Sad bi se mogao baciti na FNVC ili INDG da malo popravi fond.

Beljara boysima svaka čast na lupanju po skrivenom nalogu. Mislim da će danas sve do 290
biti počišćeno. Mislim da je maksimalno moguća cijena danas 298 kuna.
Nije neostvariva ovim tempom.( možda i više ipak bi Beljara uz Todorićeve najave mogla jako visoko )

HIMR je izgrickan do kraja tj. ostalo još par komada do blokade.

Ajmo mi na posao: Dakle FNVC. Na kupnji svega 1793 komada.

gric,gric…..[smiley2]

mislim da je ovo tek početak razvoja na ELPR…nije tu u pitanju samo skupština, njušim da bi sve moglo u prodaju do kraja 1Q…

Sve ovisi o skupštini 11.01. Ako se ne održi zbog kvoruma neće biti dobro.

Eh da, ima još 73 komada na HIMR-u. Možda zadnje koliine na toj cijeni.

Gric,gric….[smiley2]

znanac sta misliš o ELKA -R-A, oce to jos?

[color=blue][i]Sreća prati odvažne[i][/i][/i];

Hvala na dobronamjernim savjetima vezano za analizu tabele građevinaca , prihvatio sam 2 dobronamjerne sugestije, pa sam tako pod 1. uvrstio Dalekovod u tabelu i pod 2. stavio trenutnu situaciju sa pregledom stanja a maknuo kvartale , tako da je sada sve puno preglednije.

Evo dakle update analize građevinaca.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Hvala na dobronamjernim savjetima vezano za analizu tabele građevinaca , prihvatio sam 2 dobronamjerne sugestije, pa sam tako pod 1. uvrstio Dalekovod u tabelu i pod 2. stavio trenutnu situaciju sa pregledom stanja a maknuo kvartale , tako da je sada sve puno preglednije. Evo dakle update analize građevinaca.

Ne valja ti tablica. Po tvome Galinec bi meni trebao dati dionice INDG i još mi platiti 1360 kn po dionici. Pitaj njega i Flokija što misle o tome. Po mojoj tablici INDG vrijedi dosta više od sadašnje tržišne cijene. Mislim da tržište trenutno više vjeruje mojoj tablici [smiley1].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close