Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

– koga smeta, funkcija ignore i sve je rješeno.
– ovo mi je više zabava.
– a šišanje ionako obavljam na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !


[
A ja nikada nisam bjezao pred nikim pa kako cu onda pred pokojim alkoholicarem, teskim nikotinskim ovisnicima i osobama koje su fizicki i mentalno 3 klase ispod mene?

Evo za žene best buy.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Evo sve vas pozdravljam sa jednog lipog toplog mista u naravno plavac mali …….. [huh] [smiley]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Gdje se može učlanit u taj "sindikat" o kojem pričate, ima li tko adresu ili broj tel.?

@ Antiša

Sindikalna štedno kreditna unija

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Nego , kada će sindikat uloviti TNSA u mašinu, mislim da je zrela za to ?

– moj ogranak trenutno nema, a ni za neko buduće vrijeme ne najerava imati niti jednu jedinu dionicu TNSA.

– ali evo vam jedne metode gdje ćete stvarno teško napraviti grešku.

– zove se Lorisov poučak.

– a to je kada gospon Loris kupi koju dionicu, ako ste vi kojim slućajem u toj dionici bez razmišljanja ju morate prodati.
– vrijedi i suprotno, kada gospon Loris proda koju dionicu obvezno ju kupiti.
– do sada je ta metoda davala 100% rezultat, odnosno radila bez greškice.
– evo da ste kupili i onu bezbveznu Đakovštinu koju je gospon Loris prodavao za 5 kuna mogli ste zaraditi 350% , da ne nabrajam Ingru, IGH…
– evo zadnje je prodao KODT, na samom dnu.

– možda i griješim, ali ima nešto u ovome.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Gledajući kroz prizmu jajeta, vas i gosp. Deluxa, uvijek se pitam, tko je žumanjak, a tko bjelanjak ??

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ova tema se zove Best buy te shodno tome bih molio da dajete prijedloge za kupnju koji bi nama manje upućenima pomogli u izboru dionice…..

– evo tu se potpuno slažem s vama.
– ali navalili ovi padobranci,
– a vidite i sami što su učinili od same teme.

– KODT.
– ne morate ju kupiti, jer je tu možda i neki veliki druk i navlačenje.
– ali evo između ovog piskaranja usput sam postavila i naloge za sutra da mogu mirno spavati i poslije 10:00 , a opet sam prisutna i radim na burzi.
– što prodajem neću vam napisati.
– ali evo napisala sam nalog za kupnju 2 dionice KODT na 1.150kn .
– ali kako su na prodaji na toj cijeni samo dvije dionice molim vas da ne dajete sada cijenu veću za lipu i skinete mi tu prodaju.
– nije puno dionica, a i dosta su skupe.
– rađe čekajte HPB na 1.050kn .

– I love this game.
Pozdrav !


– a šišanje ionako obavljam na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !


Evo ja vježbam malo doma,danas sam ošišao psa,
bolje da sam ga odveo frizeru [lol]

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


– koga smeta, funkcija ignore i sve je rješeno.
– ovo mi je više zabava.
– a šišanje ionako obavljam na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !

još mi nije jasno je li šišate samo ovce ili sve što naleti??????


[
kako je ovdje krenulo svi ce jos malo jedni drugima biti na ignore..
pa na sta ce onda liciti forum, kako ce ljudi komunicirati i citati jedni druge kada ce svi medjusobno biti na ignore…
Ja ne budem nikoga ignorirao, jer kad nekog stavis na ignore, pokazujes i odredjenu dozu slabosti, bjezis od njega, predajes se..
A ja nikada nisam bjezao pred nikim ***obrisano***

Kolega, ako vam burza ide kao poznavanje hrvatskog jezika, onda doista više nemam kaj za dodati…
A čini mi se da je tako… [wink]

Vidim Ivana da si cijeli vikend prisutna na forumu,malo je to i žalosno ako se ode sa forumašima posvadiš više neces imat s kim se ni svađati.Zar nemas života van ovog foruma?Kad izgasiš komp tvoj svijet je stao,okreni se malo,fasciniraj nekog u živo sa svojom sposobnošću a ne ove pojedine satelite koji ti daju potporu.Čitam tvoje postove jer ih citam sve ali bih isto volija da si manje prisutna.I iskreno ti mogu reći da mi je drago da si uspjesna kako kazes ali i to drzim sa rezervom.

Odoh ja na nogomet…
uzivajte!

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close