Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovani kolege,

Ova tema se zove Best buy te shodno tome bih molio da dajete prijedloge za kupnju koji bi nama manje upućenima pomogli u izboru dionice. I članovi sindikata, super informirani, super inteligentni, super pronicljivi a svakako i ovčice su dobrodošli u iznošenju svojih mišljenja.
Unaprijed zahvaljujem.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Uzburkali se duhovi oko sindikata,činjenica je da nema više ovaca za šišanje jedino možete sami se između sebe šišati ko koga stigne…zaboravite više zadnje godine manipulacije i šišanja,bićete sretni ako stvarno zaradite za burek,kako se hvalite pa vi ste u par mjeseci zaradili i za unuke šta hoćete više [cool]


Kolegice Miami

Mozete li nam napisati po kojim ste to kriterijima dosli do zakljucka da su gradjevinske dionice najjeftinije?
Hvala

Evo meni je rekla;

uzela je po jednu dionicu svih građevinara zajedno ( osim napuhanog IGH naravno ) zbrojila i zaključila da zbrojno svi građevinari vrijede manje od jedne dionice KODT-a !

Neka ogromna tvrtka taj KODT ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Podsjetio bih cijenjene forumaše da se ova tema zove Best buy-komentari i analize, a misli se na analizu dionica.
Zato molim da se ovdje analizira druge formaše.

gospon Zlatek.

– evo da vam ispunim želju.
– zbog psihologije tržišta zbilja moram pročitati i najveće gluposti koje se pišu na ovome forumu.
– ma niste vi loši, nemam ništa protiv vas.
– ali sve vaše prognoze, analize i sve ostalo u vezi dionica i tržišta je živa katastrofa.
– imate love, i kao takvi ste i više nego dobrodošli na ovu burzu.
– možete zaraditi lovu jedino ako pratite fondovsku industriju,
– jer samostalni rad će vas dovesti do bankrota, odnosno kako ste napisali na temi komentari, na kraju će te plakati.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

A, neću nasjesti na provokaciju i nečeš me uvući u usporedbu sa tobom.
To prepuštam cijenjenim forumašima i onima koji me znaju i zadovoljni su mojim znanjem i savjetima.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.



Kolegice Miami

Mozete li nam napisati po kojim ste to kriterijima dosli do zakljucka da su gradjevinske dionice najjeftinije?
Hvala

Evo meni je rekla;

uzela je po jednu dionicu svih građevinara zajedno ( osim napuhanog IGH naravno ) zbrojila i zaključila da zbrojno svi građevinari vrijede manje od jedne dionice KODT-a !

Neka ogromna tvrtka taj KODT ?
[/quote]
kolega loris
nemojte se .ajebavat.
ja sam postavio ozbiljno pitanje

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Kolegice Miami

Mozete li nam napisati po kojim ste to kriterijima dosli do zakljucka da su gradjevinske dionice najjeftinije?
Hvala

Evo meni je rekla;

uzela je po jednu dionicu svih građevinara zajedno ( osim napuhanog IGH naravno ) zbrojila i zaključila da zbrojno svi građevinari vrijede manje od jedne dionice KODT-a !

Neka ogromna tvrtka taj KODT ?
[/quote]
kolega loris
nemojte se .ajebavat.
ja sam postavio ozbiljno pitanje

[/quote]

OK

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


NIkad me nitko nije ošišao, jer ja svoje dionice nisam niti prodavala, niti trejdala,…

MOj portfelj čine gotovo isključivo građevinske dionice,a tu bar ne moram pisati što je problem….
/ Koji će se uskoro i popraviti , jelda/

Dakle, opet ne znam o kakvom Vi stalno ŠIŠANJU govorite, kad sam gotovo neoštećen…..

– čitam i ne vjerujem što piše gospođa Miami.
– dobro je što me je stavila na ignore pa neće vidjeti što o njoj pišem, a to znači i koja jedinica manje.

– cijeli portfelj u građevincima, radi se o milijunima !!!!!!!!!
– koliko je to sve skupa samo palo, a koliki je tek minus u portfelju ???????
– a ne kuži ni što je šišanje.
– pa ošišana je bila kada je kupila te građevince na najskupljim cijenama.

– meni je drago da ima na našoj burzi što više ovakvih investitora tipa gosođe Miami.
– i sada kad mi pišu tu za burzu u US.
– pa tu morate biti stvarno preglupi ako ne možete zaraditi koju kunu na ovoj burzi kada nam tu dolaze ovakvi investitori tipa gospođe Miami.
– a cca na našoj burzi ih je 90%,
– tako da i meni s skromnim IQ ispod 80 nije problem zaraditi lovu na ovoj burzi.

– I love this game.
Pozdrav !

Zašto svi vi smatrate fondove i te nekakve sindikate neprijateljima?

Zar bi neprijatelj namjerno rušio cijenu dionice da mi možemo jeftinije kupiti?
Zar bi neprijatelj dizao cijenu dionice da bi mi mogli skuplje prodati?
Zar bi neprijatelji stvarali likvidnost na tržištu?

Fondovi, sindikati, ovčice, pastiri su naši najbolji prijatelji, naša braća i sestre! [smiley]



Podsjetio bih cijenjene forumaše da se ova tema zove Best buy-komentari i analize, a misli se na analizu dionica.
Zato molim da se ovdje analizira druge formaše.

gospon Zlatek.

– evo da vam ispunim želju.
– zbog psihologije tržišta zbilja moram pročitati i najveće gluposti koje se pišu na ovome forumu.
– ma niste vi loši, nemam ništa protiv vas.
– ali sve vaše prognoze, analize i sve ostalo u vezi dionica i tržišta je živa katastrofa.
– imate love, i kao takvi ste i više nego dobrodošli na ovu burzu.
– možete zaraditi lovu jedino ako pratite fondovsku industriju,
– jer samostalni rad će vas dovesti do bankrota, odnosno kako ste napisali na temi komentari, na kraju će te plakati.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Sad sam tek vidio da si u citatu izmjenila smisao mojih riječi.
Jednostavno ne mogu vjerovati u količinu tvojeg bezobrazluka! To da citiraš moje riječi i onda ih izmjeniš – stvarno je nevjerojatno nepristojno.

Ne moraš se truditi odgovoriti mi jer ideš na ignore pa ja to neću vidjeti.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

[
kako je ovdje krenulo svi ce jos malo jedni drugima biti na ignore..
pa na sta ce onda liciti forum, kako ce ljudi komunicirati i citati jedni druge kada ce svi medjusobno biti na ignore…
Ja ne budem nikoga ignorirao, jer kad nekog stavis na ignore, pokazujes i odredjenu dozu slabosti, bjezis od njega, predajes se..
A ja nikada nisam bjezao pred nikim ***obrisano***

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ljudi gori ste od hrvatske repke [lol]


Nego , kada će sindikat uloviti TNSA u mašinu, mislim da je zrela za to ?

– moj ogranak trenutno nema, a ni za neko buduće vrijeme ne najerava imati niti jednu jedinu dionicu TNSA.

– ali evo vam jedne metode gdje ćete stvarno teško napraviti grešku.

– zove se Lorisov poučak.

– a to je kada gospon Loris kupi koju dionicu, ako ste vi kojim slućajem u toj dionici bez razmišljanja ju morate prodati.
– vrijedi i suprotno, kada gospon Loris proda koju dionicu obvezno ju kupiti.
– do sada je ta metoda davala 100% rezultat, odnosno radila bez greškice.
– evo da ste kupili i onu bezbveznu Đakovštinu koju je gospon Loris prodavao za 5 kuna mogli ste zaraditi 350% , da ne nabrajam Ingru, IGH…
– evo zadnje je prodao KODT, na samom dnu.

– možda i griješim, ali ima nešto u ovome.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close