Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

puljanka je isla cca 300% od pocetka 2006., ipak ina, adris, ernt nisu isli ni blizu toliko up……

Današnji investitor. 5 najboljih dionica u 2006.
– najbolje dionice na Zg burzi:
1. HDEL
2. LPML
3. KABA
4. TOZ
5. KNZM

– najbolje dionice na Va burzi:
1. THMT
2. BZJK
3. INGR
4. MNDS
5. banka Sonic

– ukusi su različiti, ovo su ipak najbolje dionice u 2006.
– nažalost samo dvije posjedujem u manjim količinama, a neke i ne znam što su.

Jesi sigurna da si dobro pročitala? [smiley4]

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

Druga strana tržišta. Dionice s najvećim padom u 2006.
– dobro je za nove i potsjetnik za starije ulagače, dionice znaju i padati.
ZSE
1. RIZ odašiljači
2. Tvornica duhana Zagreb
3. Atlas
4. Tisak
5. Jadroplov

VSE
1. Derma- cjevara – 76.7%
2. Urban. institut Hrvatske
3. Kemoboja
4. Utenzilija
5. Hoteli Zadar

– od ovih dionica kupovala sam jedino JDPL na dnu, pogodila sam jer se cijena stalno lagano diže, ali opet male količine.
– posjdujem još jednu dionicu od ovih bisera, nije kemoboja koja je na ovom forumu bila dosta popularna.
– neki na ovim stranicama preporučuju Tisak, bilo bi dobro da napišu i zašto.

Pod najbolje dionice jeli misle one s najvećim rastom u 2006. ili je neki drugi kriterij?

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije


Jesi sigurna da si dobro pročitala? [smiley4]

– ne nosim očale, a vidi se iz aviona cijela strana o tome.
– dobro piše još i brzorastuće ali ne baš likvidne.
– ipak svima nam je cilj zaraditi, imam ja najviše u “dobrim” dinicama INA, prije PLVA, ERNT, ADRS, VIRO…
ali ulažem cca. 30% i u gubitaše i ove novokomponirane tek otkrivene, ipak je tu najveći rizik, ali i zarada.
– sada očekujem najviše od dva gubitaša PTKM i DDJH, tu spominju i INDG ali za moj ukus je puno 1000kn.
Pozdrav !

– nažalost samo dvije posjedujem u manjim količinama, a neke i ne znam što su.

Ajme, majko [smiley13]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


ivana7: ” – nažalost samo dvije posjedujem u manjim količinama, a neke i ne znam što su. ” Ajme, majko [smiley13]

To su veliki investitori, barem se tako nazivaju[smiley16]


ivana7: ” – nažalost samo dvije posjedujem u manjim količinama, a neke i ne znam što su. ” Ajme, majko [smiley13]

Gospodine nathane.
– najprije bih vas pohvalila jer ste promijenili sliku, ovako ste puno ljepši kad se slikate u mraku i stavite šešir do pola glave, onu prošlu sliku stvarno nisam mogla gledati.
– ja se trudim na ovim anketama i analizama, te ustanovim da jedino nas dvoje vjerujemo u ADRS, a vi sad tako.
– moderator me je upozorio da se ne smijemo svađeti na forumu, a Vi na svih đonom, pitam se zašto?
– gdje su Vam nestale reklame, odnosno što sad reklamirate na kraju posta?
Pozdrav !

Pa barem to nije problem, saznati sto koji ticker znaci. Ne znam na osnovu cega su napravili taj spisak, ali osobno na thmt sam ove godine zaradio izmedju 300 – 400%, izasao iz te dionice zadovoljan, sretno ostalima koji su unutra, meni dosta.


nathan47: ” ivana7: ” – nažalost samo dvije posjedujem u manjim količinama, a neke i ne znam što su. ” Ajme, majko [smiley13] ” To su veliki investitori, barem se tako nazivaju[smiley16]

– pa bar sam ja iskrena i poštena na ovom forumu.
– dosta stvari neznam kod stručnih analiza, a i ne poznajem sve dionice na ovom tržištu, zato i postoji ovaj forum, i ja se opet zahvaljujem ljudima na savjetima.
– što se tiče prinosa u prošloj godini i tu sam sama za sebe napisala da sam druga liga po prinosu u odnosu na ostale forumaše, samo što tu postoji jedna bitna stvar, moja ukupna zarada u prošloj godini je sigurno puno veće nego su to portfelji 70% forumaša.

Za početnika.
– više njih je napisalo ako budu i iduću godinu ovakvi prinosi da mogu u penziju.
– penzije nema, biti će vam kao meni još više ćete trebati raditi, ulagati, iako ćete imati dovoljno novaca za cijeli život.
– gospodine početnik za ovu zadnju fazu trebati će Vam dosta vremena a i sreće.
Pozdrav !


– što se tiče prinosa u prošloj godini i tu sam sama za sebe napisala da sam druga liga po prinosu u odnosu na ostale forumaše, samo što tu postoji jedna bitna stvar, moja ukupna zarada u prošloj godini je sigurno puno veće nego su to portfelji 70% forumaša.

Pozdrav !

Na ovaj post ti mogu odgovorit samo jedno.
Nemoj podcjenjivati forum i forumaše.

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

New Report

Close