Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


DDJH (zbog natječaja koji uskoro izlazi i novih poslova) i ELKA (zbog HPB fonda koji se krca)

ELKA sam pogodio, još čekam da i DDJH krene [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Na pažnju forumaša:

Turizam:

1. HIMR prosječan cijena 2005 godine 579 kuna ( promet 29m ) porast 7% – privatizacija slijedi
( 3 fonda u top 10 + 3 država + direktor + jedan od rijetkih turista sa upisanim zemljištem )

2. MAIS – sve je već rečeno pa samo da podsjetim ( šesti ili sedmi nalog na 500 kuna )

Oćemo li gric,gric po FNVC-u ???

gricka se i ERNT na 2520…još malo pa nestalo!!!!!

E sad je fino gledati MAISTRU. Naročito peti nalog.

Gric,gric..[smiley2]


Oćemo li gric,gric po FNVC-u ???

Ma moje je mišljenje da je FNVC sporiji u rastu i da si dobro konstatirao da bi maistra magla uskoro rego.
Još i to da je telka s rashoda iz EDENA (philips 2 god star) upravo postao moje vlasništvo. Ipak bolje od kante koju imam.. Vele da će im u sobe u edenu uletit plazme i još štošta.

Ja ću ham ham MAIS! Kad malo netko gricne moju prodaju FNVC na 660

KULEN NIJE SALAMA

sada se ERNT gricka na 2540…gric, gric još malo pa nestalo [smiley2]

…ups sorry nema više na 2540, sad se gricka po 2549…[smiley2]

Evo jučer na ovoj temi o ARNT.
– pitali me jesam li je kupila prije mjesec dana, i utvrdili da se s njom neće ništa bitno događati, a ovo danas tko je to mogao predviditi.
– zato i kupim dionicu prije, pa čekam.

Jedno pitanje za kratkoročne odnosno dnevne kupce/prodavače dionica.
– oni koji INU kupuju nisko a prodaju visoko.
– danas je cijena INE preko 2300kn pa me interesiraju savjeti, da li je prodati pa dokupljivati jeftinije, ili uživati u laganom rastu ??

Uživaj u rastu do kraja mjeseca.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Evo jedan interesantan portfelj dionica od forumaša koji je prognan s više foruma, a u top 10 je u više firmi, neću mu navesti ime jer će ionako većina pogoditi o kome se radi.
– vodeći računa o dobiti i o sigurnosti uloga za ovu godinu predlažem:
1. Badel 1862
2. Bilokalnik
3. Finvest
4. Hrvatski duhani
5. Industrogradnja
6. Jadranski naftovod
7. PIK Vinkovci
8. Puljanka
9. TEP
10. Transadria
11. Varteks
12. Zlatni rat
i još eventualno
1. Jelen
2. Pounje
3. SLMK
– svi računate i pišete o dobiti. Tu mi se najviše svidjelo o sigurnosti uloga, bar ja najviše pazim kod toga.
– sada i na ovom forumu imamo dosta pristalica za INDG, izgleda u zadnje vrijeme ipak ugrađuju unutrašnje zidove u stanove (prije su tu i tamo zaboravili pokoji napraviti), ja sam nešto malo ušla u INDG još kad je bila debelo ispod 700, šteta što je nisam kupila više.
– ovom prilikom se zahvaljujem autoru ovoga portfelja na pravodobnoj informaciji za kupnju FNVC.
Pozdrav !


– svi računate i pišete o dobiti. Tu mi se najviše svidjelo o sigurnosti uloga, bar ja najviše pazim kod toga.
– sada i na ovom forumu imamo dosta pristalica za INDG, izgleda u zadnje vrijeme ipak ugrađuju unutrašnje zidove u stanove (prije su tu i tamo zaboravili pokoji napraviti), ja sam nešto malo ušla u INDG još kad je bila debelo ispod 700, šteta što je nisam kupila više.
– ovom prilikom se zahvaljujem autoru ovoga portfelja na pravodobnoj informaciji za kupnju FNVC.
Pozdrav !
Nije loše ni sad ovo po 1000
[smiley2]


Evo jedan interesantan portfelj dionica od forumaša koji je prognan s više foruma, a u top 10 je u više firmi, neću mu navesti ime jer će ionako većina pogoditi o kome se radi.
– vodeći računa o dobiti i o sigurnosti uloga za ovu godinu predlažem:
1. Badel 1862
2. Bilokalnik
3. Finvest
4. Hrvatski duhani
5. Industrogradnja
6. Jadranski naftovod
7. PIK Vinkovci
8. Puljanka
9. TEP
10. Transadria
11. Varteks
12. Zlatni rat
i još eventualno
1. Jelen
2. Pounje
3. SLMK
– svi računate i pišete o dobiti. Tu mi se najviše svidjelo o sigurnosti uloga, bar ja najviše pazim kod toga.
– sada i na ovom forumu imamo dosta pristalica za INDG, izgleda u zadnje vrijeme ipak ugrađuju unutrašnje zidove u stanove (prije su tu i tamo zaboravili pokoji napraviti), ja sam nešto malo ušla u INDG još kad je bila debelo ispod 700, šteta što je nisam kupila više.
– ovom prilikom se zahvaljujem autoru ovoga portfelja na pravodobnoj informaciji za kupnju FNVC.
Pozdrav !

Loš je to portfelj, jako loš, jer pola dionica nije ostvarilo gotovo nikakakvu dobit ove godine. uostalom pogledajte rezultate ovih dionica u 2006. ( indg, pljk, tep, punt, blkl, itd )

Ovo ja zovem dobrim portfeljem – adrs, ernt, ingr, dlkv, ina, blje, koei, viro, thnk

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Kamo nestadoše iz portfelja tog genijalnog gastarbajtera njegove najodličnije ulagačke perjanice – HOMS, KMBJ, JTMN?

To vi meni recite, ako znate?

Ili je portfelj formirao pod utjecajem alkohola pa je na njih zaboravio?

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

New Report

Close