Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ivana7, prije mjesec dana si pitala za misljenje koje dionice nece u narednih mjesec dana rasti, pa me zanima jesi li prihvatila moj prijedlog koji se tada nekima mozda cinio cudan: ARNT: prije mjesec dana 335,00 – jucer 336.51 TNPL: prije mjesec dana 3.500,00 – jucer 3.505,00

– kupila sam malo ARNT, a TNPL imam dosta dugo, obje držim zbog disperzije rizika i slažem se s gospodinom zeko zasad od njih ne očekujem ništa, ali.
– u anketi koju sam obradila napomenula sam koliko je mali interes na dionici ADRS, osim nathana malo njih na ovom forumu je vjerovalo u tu dionicu, a ona je jučer narasla za pola sata, meni čini veći dio u portfelju
i sada ko je želi morati će je i skuplje plačati.
– mislim da će slićna situacija biti kod više dionica np. DDJH, PTKM …. (ipak oprez kod tih dionica).
– u prošlom mjesecu sam jedino INU kupovala u većim količinama.
– čudi me da nitko nije komentirao moj članak s prethodne stranice kako pravi investitor zarađuje milijune.
– trenutno sam slaba s kešom morati ću opet ići u prodaje.
Pozdrav !

Koja dionica bi mogla imati veci skok u sljedecem mjesecu da na nju obratim pozornost?
Trenutno cekam porast VIRO-a.


Koja dionica bi mogla imati veci skok u sljedecem mjesecu da na nju obratim pozornost? Trenutno cekam porast VIRO-a.

Ako se ostvare najave iz Zagrebačke banke, onda ISTT.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Turisti i trenutno najveći zicer na tržištu bar po fundamentalnoj analizi.
[color=blue]
FNVC[/color]

DKVS i SNHO

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

SSNC-P-A1[smiley4]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Agromedjumurje, BC institut, TISAK![smiley2]
samo brzo!

INGR

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

DDJM

DKVS i ARNT

Za poslijedice ne odgovaram…[smiley7]

DDJH (zbog natječaja koji uskoro izlazi i novih poslova) i ELKA (zbog HPB fonda koji se krca)

Ignore: KressoM, delux

THNK, TISK, PTKM i INA

New Report

Close