Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


AUHR

povlače 24,4 % dionica čime svaka postojeća vrijedi cca 32% više a na burzi se za sad pomakla tek sitno

Taj dio price ne kuze nasi dionicari. Cak je i kupovanje trezora u nekim knjigama objasnjeno da je to jednako dividendi, ali sta se tu moze kad smo neuki.

Nije bolest sve što boli

B.B.( jed) INA ,zesca akumulacija na djelu [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


B.B.( jed) INA ,zesca akumulacija na djelu [cool]

slažem se. pustimo sad na stranu resurse INE i poslovanje koje je sve bolje, ajmo pogledati prva 2 u top 10 koji drže skoro 90%
jedino što je nejasno je zašto osim AZ-a nitko drugi od fondova nema dovoljno mozga da se krca INA-om jer onaj tko skupi neku solidnu količinu 5-10% bio bi car jer bi držao u u šaci prva 2 najveća dioničara….. još ako MOL proda INU Rusima o čemu se šuška [wink]

p.s. DLKV sve gore izgleda , što se tamo zbiva?!

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!



B.B.( jed) INA ,zesca akumulacija na djelu [cool]

slažem se. pustimo sad na stranu resurse INE i poslovanje koje je sve bolje, ajmo pogledati prva 2 u top 10 koji drže skoro 90%
jedino što je nejasno je zašto osim AZ-a nitko drugi od fondova nema dovoljno mozga da se krca INA-om jer onaj tko skupi neku solidnu količinu 5-10% bio bi car jer bi držao u u šaci prva 2 najveća dioničara….. još ako MOL proda INU Rusima o čemu se šuška [wink]

p.s. DLKV sve gore izgleda , što se tamo zbiva?!
[/quote]

Dogovor je davno pao, jedni HT, drugi ATGR i treči INA.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Evoi i Istra turist Umag ima bolje poslovanje nego lani.Turisti rasturaju.
Ipak…
Netto dobit puno manja.Ubio ih forex,zadužili se u švicarcima radi manje kamate,a spušili na tećaju.
bitno je da su ostvarili dobre rezultate iz oosnovnog poslovanja.
Možda dogodine bude dvostruka dobit,ako švicarac tresne.



AUHR

povlače 24,4 % dionica čime svaka postojeća vrijedi cca 32% više a na burzi se za sad pomakla tek sitno

Taj dio price ne kuze nasi dionicari. Cak je i kupovanje trezora u nekim knjigama objasnjeno da je to jednako dividendi, ali sta se tu moze kad smo neuki.
[/quote]

Nevjerovatno, ovom odlukom vrijednost udjela se povećava za 30% a na burzi nikakva reakcija. A da je pisalo AUHR dobila posao u Alžiru od 10 mil Eura bar bi završila u blokadi! [lol]


AUHR

povlače 24,4 % dionica čime svaka postojeća vrijedi cca 32% više a na burzi se za sad pomakla tek sitno

da, a prvi dioničar ujedno i predsjednik uprave istresao svoje dionice trezoru [lol]
ne znam zašto, ali pada mi na pamet F. Luković, V. Lonza, M. Kostrenčić…nastavi niz.
jako ohrabrujuće i best buy! [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012




To je moje stručno mišljenje, psihijatar sam po struci.

p.s. kod vas sam primjetila više ovisnosti i opsjednutosti np. kockom, sexom i burzom.
– a sve se to da lijepo izliječiti.
– i više nećete biti bolesni.
[/quote]
Većinu love sam potoršio na kocku, žene i alkohol…ostalo sam spiskao. [thumbsup]
[/quote]

Za mene je lova ono što skupljam za sebe , a višak za dobrotvorne svrhe.

Caterpillar na ATH… evo ga na 80 dolara, prošle godine na dnu se mogao kupovati po 20$… to je bio dobar buy

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Caterpillar na ATH… evo ga na 80 dolara, prošle godine na dnu se mogao kupovati po 20$… to je bio dobar buy

porasla je potražnja za bulldozer-ima i onim kuglama za rušenje.


– trnovit je put do te svijetle budućnosti.
– izvrsnu priliku je vidio i naš Splićo…….Baron, Cartman, Vlad…..niz je stvarno previše dug.
– ovo su samo neki od mojih prijatelja.

Kolegice Ivana, da samo podsjetim na Vaše trgovanje, INGRA izlaz s minusom, a mogli ste kao i ja napraviti plus, nadalje ulazak u Validus i Varteks, novi gubici,…
Kolegice Ivana, koliko puta ćemo Vas još morati ošišati da shvatite kako burza funkcionira????
Meni više i ne treba graf, jer je osjećaj predobar da se pogriješi.
Lijepo recite običnom puku koliko ste zaglibili u JUNK dionicama tipa Varteks.

26.11.2010 - Dan D



– trnovit je put do te svijetle budućnosti.
– izvrsnu priliku je vidio i naš Splićo…….Baron, Cartman, Vlad…..niz je stvarno previše dug.
– ovo su samo neki od mojih prijatelja.

Kolegice Ivana, da samo podsjetim na Vaše trgovanje, INGRA izlaz s minusom, a mogli ste kao i ja napraviti plus, nadalje ulazak u Validus i Varteks, novi gubici,…
Kolegice Ivana, koliko puta ćemo Vas još morati ošišati da shvatite kako burza funkcionira????
Meni više i ne treba graf, jer je osjećaj predobar da se pogriješi.
Lijepo recite običnom puku koliko ste zaglibili u JUNK dionicama tipa Varteks.
[/quote]

Evo nam ponovno Spliće !!!!

– a neki zlonamjernici su pisali kako ga je auto zgazilo dok je po kontejnerima skupljao boce.
– nema veze što si ti nama bankrotirao, pa to je samo lova i ništa više.
– glavno da si ti nama živ i zdrav, a onda će biti i dionica, neće one nigdje pobjeći.
– a možemo tu napisati kako si bio u Las Vegasu i spiskao lovu, neka ekipa pati.

– drugom prilikom ćemo se svađati oko dionica i tko je izgubio više love.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close