Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




– svi brodari, banke, mnoge dioninice su i više nego potcjenjene.
– puno toga je trenutno i više nego jeftino.

Zasto ?
[/quote]

– svi brodari, banke, mnoge dionice su i više nego precjenjene.
– puno toga je trenutno i više nego skupo.

– gospon Twixer, može i ovako ako vam više odgovara.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

da li kupuješ brodare ili još čekaš?…..


ivana7, što mislite o kupnji MGMA-R-A? ova dionica dugo se vrti oko 50 kn, čini se da je brani neki od mirovinaca? S druge strane čitamo da Fižuliću baš ne cvatu ruže? [undecid]

– previše rizična dionica, ali bez rizika nema ni profita.
– prije desetak dana na ovoj temi sam se pohvalila s jednim trejdom MGMA.
– pratila što se dešava, kupila jeftino i prodala cca 4kn skuplje.

– samo ako se odlučite na takve gluposti to radite s zbilja sitnom lovom.

– evo prošli tjedan sam prodala cijeli slpf, isto tako skinula slićnu zaradu.
– više puta sam ulazila i u VLDS, ali nikada nisam stajala u dionici duže od 3 dana, isto kao kod ingre gdje se može ući i s većom lovom zbog likvidnosti.
– trenutno nemam VLDS, a pogledajte gdje je došao i kakva mu je likvidnost, koliko vas se je tu spotaklo.

– ja pišem i o ovim investicijama, ali to su prvenstveno moje sitne igrice na burzi, te dionice nikako ne spadaju u jedno pametno investiranje.
– ali pratite gospon lopinu, tu se može zaraditi, ali i izgubiti punooooo novaca.
– pa tko voli nek izvoli.

– I love this game.
Pozdrav !

bez obzira što je situacija na burzi i više nego jadna ja sam optimističan i u tome vidim veliku priliku…..uz keš koji imam još je danas sjelo nešto i na kladionici tak da u petak kupujem još malo nekih dionica koje "niš ne valjaju"……..i tak ih bum kupoval još dugo, dugo, barem kako za sada situacija izgleda…….možda neš budu i vrijedile kroz neko vrijeme…… [lol] [cool]

nego, raduje me tu još i jedna činjenica……uvalili su nam neku depru kao, a ja se toj depri radujem jer mi se baš čini kao izvrsna prilika da si financijski olakšam život u budučnosti……još nek uz to bude i zdravlja i doživljaj će biti potpun,,,,,,


To je moje stručno mišljenje, psihijatar sam po struci.

– kolega, nisam znala da ste i vi psihić.
– sutra sam dežurna na odjelu, posljepodnevna smjena.
– ne bi bilo zgorega da navratite do mene .
– dobili smo nove aparate, pa ću vas prikopčati na struju, za vas bez uputnice i potpuno besplatno.
– sada smo imali i simpozij "moderni pristup…", toliko da vidite najnovije metode kojima ću vas sigurno izliječiti.
– kad dođete samo pitajte za Ivanu.
– onda vidimo se u Vrapču.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. kod vas sam primjetila više ovisnosti i opsjednutosti np. kockom, sexom i burzom.
– a sve se to da lijepo izliječiti.
– i više nećete biti bolesni.

ja složio taktiku…..od sutra pa sve do kraja poniranja ove burze kupujem dionice malo pa malo…..tko zna, možda se i isplati….. [lol]……bum se fokusiral na brodare……


p.s. kod vas sam primjetila više ovisnosti i opsjednutosti np. kockom, sexom i burzom.
– a sve se to da lijepo izliječiti.
– i više nećete biti bolesni.

Mislim da postoje portali koji su puno primjereniji slanju ovakvih poruka od Poslovnog Dnevnika. No ne dvojim da si sposobna "izlijeciti" ga od gore navedenih ovisnosti i opsjednutosti. Sto vise "terapija" bi se mogla pokazati uzajamno korisnom. [smiley]

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



To je moje stručno mišljenje, psihijatar sam po struci.

p.s. kod vas sam primjetila više ovisnosti i opsjednutosti np. kockom, sexom i burzom.
– a sve se to da lijepo izliječiti.
– i više nećete biti bolesni.
[/quote]
Većinu love sam potoršio na kocku, žene i alkohol…ostalo sam spiskao. [thumbsup]


To je moje stručno mišljenje, psihijatar sam po struci.


p.s. kod vas sam primjetila više ovisnosti i opsjednutosti np. kockom, sexom i burzom.
– a sve se to da lijepo izliječiti.
– i više nećete biti bolesni.
[/quote]

Rugala se tava loncu da ima velika usta.
[lol]

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.




To je moje stručno mišljenje, psihijatar sam po struci.

p.s. kod vas sam primjetila više ovisnosti i opsjednutosti np. kockom, sexom i burzom.
– a sve se to da lijepo izliječiti.
– i više nećete biti bolesni.
[/quote]
Većinu love sam potoršio na kocku, žene i alkohol…ostalo sam spiskao. [thumbsup]
[/quote]
Tako se živi [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

AUHR

povlače 24,4 % dionica čime svaka postojeća vrijedi cca 32% više a na burzi se za sad pomakla tek sitno

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


a ja se toj depri radujem jer mi se baš čini kao izvrsna prilika da si financijski olakšam život u budučnosti…..

– trnovit je put do te svijetle budućnosti.
– izvrsnu priliku je vidio i naš Splićo…….Baron, Cartman, Vlad…..niz je stvarno previše dug.
– ovo su samo neki od mojih prijatelja.

– i kako su prošli ??????
– život im je olakšan od tih financija.
– više nemaju taj problem gdje ulagati.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close