Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na otvaranju TNPL jedna dionica kao i jucer je li to od Znanca

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Nije !!![smiley2]

Gric,gric….[smiley2]

Znanac što predlažeš vezano za HIMR, sada izgleda stanje jako loše?[smiley6][smiley6]

Kako može izgledati loše prije privatizacije. Pa iz pouzdanih izvora znam da će se na natječaj javiti više od 30 zainteresiranih. Nekoliko njih je zatražilo izradu studije da se pokaže prava vrijednost dionice HIMR-a.

A onda kad natječaj bude objavljen će biti već kasno……………

Evo danas je sveti Ante bio jako vrijedan. Za one koje ne vjeruje da Božić ipak donosi neka čuda evo odluka:

1. Rješenje kojim se Antunu Buriću iz Zagreba, Gomboševa 6, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika
2. Rješenje kojim se Denisu Fuduriću iz Matulja, Mihelići 23, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera
3. Rješenje kojim se Denisu Fuduriću iz Matulja, Mihelići 23, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika
4. Rješenje kojim se Draženku Pavliniću iz Zagreba, Lošinjska 31, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera
5. Rješenje kojim se Gordanu Nagliću iz Zagreba, Breza 2, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika
6. Rješenje kojim se Hrvoju Bujanoviću iz Zagreba, Štefanićeva 5, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika
7. Rješenje kojim se Ireni Lukinić iz Varaždina, Anina 17, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera
8. Rješenje kojim se Iva Zahrastnik iz Laduča, V. Nazora 29a, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera
9. Rješenje kojim se Ivi Zahrastnik iz Laduča, V. Nazora 29a, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika
10. Rješenje kojim se Ivani Mikšić iz Zagreba, Nova cesta 142a, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera
11. Rješenje kojim se Juri Zubaku iz Velike Gorice, S. Kolara 72, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera

I sad recite Vi meni jeste malo iznenađeni ????

Ode nam Fudo……………

A još je zanimljivije kad pročitate odluke u cijelosti.

Naravno http://www.hanfa.hr

ne samo fudo nego i mnogi drugi, a neki rade u uglednim brokerskim kućama.

Koja gužva na http://www.hanfa.hr. Bogme ih je dobro Ante poslagao.

Izgleda da će slijedeći mjesec biti novi natječaj za brokere i investicijske savjetnike.


Evo danas je sveti Ante bio jako vrijedan. Za one koje ne vjeruje da Božić ipak donosi neka čuda evo odluka:

1. Rješenje kojim se Antunu Buriću iz Zagreba, Gomboševa 6, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika
2. Rješenje kojim se Denisu Fuduriću iz Matulja, Mihelići 23, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera
3. Rješenje kojim se Denisu Fuduriću iz Matulja, Mihelići 23, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika
4. Rješenje kojim se Draženku Pavliniću iz Zagreba, Lošinjska 31, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera
5. Rješenje kojim se Gordanu Nagliću iz Zagreba, Breza 2, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika
6. Rješenje kojim se Hrvoju Bujanoviću iz Zagreba, Štefanićeva 5, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika
7. Rješenje kojim se Ireni Lukinić iz Varaždina, Anina 17, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera
8. Rješenje kojim se Iva Zahrastnik iz Laduča, V. Nazora 29a, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera
9. Rješenje kojim se Ivi Zahrastnik iz Laduča, V. Nazora 29a, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika
10. Rješenje kojim se Ivani Mikšić iz Zagreba, Nova cesta 142a, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera
11. Rješenje kojim se Juri Zubaku iz Velike Gorice, S. Kolara 72, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera

I sad recite Vi meni jeste malo iznenađeni ????

Ode nam Fudo……………

A još je zanimljivije kad pročitate odluke u cijelosti.

Naravno http://www.hanfa.hr


Ovo su apsolutno irelevantne odluke za bilo šta, jer kad ti ljudi ponovo dostave dokaze da obavljaju poslove brokera i inv. savjetnika vratiti će im se licenca, ona im je oduzeta samo zato jer se više od 3 mjeseca ne bave tim poslom. Znanac mislio sam da se ti ipak malo bolje kužiš u te stvari [smiley2]


znanac: ” Evo danas je sveti Ante bio jako vrijedan. Za one koje ne vjeruje da Božić ipak donosi neka čuda evo odluka: 1. Rješenje kojim se Antunu Buriću iz Zagreba, Gomboševa 6, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika 2. Rješenje kojim se Denisu Fuduriću iz Matulja, Mihelići 23, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera 3. Rješenje kojim se Denisu Fuduriću iz Matulja, Mihelići 23, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika 4. Rješenje kojim se Draženku Pavliniću iz Zagreba, Lošinjska 31, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera 5. Rješenje kojim se Gordanu Nagliću iz Zagreba, Breza 2, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika 6. Rješenje kojim se Hrvoju Bujanoviću iz Zagreba, Štefanićeva 5, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika 7. Rješenje kojim se Ireni Lukinić iz Varaždina, Anina 17, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera 8. Rješenje kojim se Iva Zahrastnik iz Laduča, V. Nazora 29a, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera 9. Rješenje kojim se Ivi Zahrastnik iz Laduča, V. Nazora 29a, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika 10. Rješenje kojim se Ivani Mikšić iz Zagreba, Nova cesta 142a, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera 11. Rješenje kojim se Juri Zubaku iz Velike Gorice, S. Kolara 72, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera I sad recite Vi meni jeste malo iznenađeni ???? Ode nam Fudo…………… A još je zanimljivije kad pročitate odluke u cijelosti. Naravno http://www.hanfa.hr ” Ovo su apsolutno irelevantne odluke za bilo šta, jer kad ti ljudi ponovo dostave dokaze da obavljaju poslove brokera i inv. savjetnika vratiti će im se licenca, ona im je oduzeta samo zato jer se više od 3 mjeseca ne bave tim poslom. Znanac mislio sam da se ti ipak malo bolje kužiš u te stvari [smiley2]

Di se točno mogu pročitati razlozi koji su doveli do ovih rješenja? Mislim na neki konkretan link. Na stranici hanfe nisam našao nikakvo objašnjenje, nego samo rješenja na http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&LANG=HR&AKCIJA=4
Hvala.
Pozdrav.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Ovo su apsolutno irelevantne odluke za bilo šta, jer kad ti ljudi ponovo dostave dokaze da obavljaju poslove brokera i inv. savjetnika vratiti će im se licenca, ona im je oduzeta samo zato jer se više od 3 mjeseca ne bave tim poslom. Znanac mislio sam da se ti ipak malo bolje kužiš u te stvari [smiley2]
[/quote]

Ma htio sam pokazati ona poništenja transakcija Hidrolelektre a ne ovo za licencu ali je dokument bio prevelik.
( osam strana za prevaru od 26 mil. kuna )

Sve je bilo gotovo za 119 sekundi ili 218.487,39 kn / sekundi.

Ah, malo sam glup ponekad,ali dobro. Dva posta više sam tražio da mi neko da link na kojem se vide razlozi koji su doveli do ovih riješenja i navedoh stranicu na kojoj se riješenja nalaze. Tek sam sad skužio da klikom na svako od tih rješenja može se doći i do cjelovitog pdf fajla sa rješenjem i obrazloženjem. Konkretno za fudurića (između ostalog) piše:

Budući da je dana 19. srpnja 2006. godine u Agenciji zaprimljena obavijest o prestanku radnog odnosa Denisa Fudurića u Društvu, to je imenovanom bio zaključkom Agencije, klasa: UP/I-450-08/06-07/33 od 31. kolovoza 2006. godine, određen rok od 3 (tri) mjeseca za dostavu dokaza da je zaposlen u ovlaštenom društvu na poslovima trgovine s vrijednosnim papirima. Iz dostavnice je razvidno da mu je predmetni zaključak uručen dana 05. rujna 2006. godine.
Kako Denis Fudurić nije u roku od 3 mjeseca (do 05. prosinca 2006. godine), a niti naknadno, Agenciji dostavio dokaz o zaposlenju, valjalo je riješiti kao u izrijeci ovog rješenja, dakle oduzeti mu dozvolu za obavljanje poslova brokera i provesti upis oduzimanja dozvole u Registru ovlaštenih brokera koji vodi Agencija, s danom upisa 21. prosinca 2006. godine, pod rednim brojem 3 (tri).

Kompletno rješenje sa obrazloženjem za hidroelektru se može pročitati na:
http://www.hanfa.hr/uploads/57-06-34.pdf

Pozdrav

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Ma htio sam pokazati ona poništenja transakcija Hidrolelektre a ne ovo za licencu ali je dokument bio prevelik.
( osam strana za prevaru od 26 mil. kuna )

Sve je bilo gotovo za 119 sekundi ili 218.487,39 kn / sekundi.


OK, a ja mislio da ti je Fudo važan [smiley2]

New Report

Close