Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ko kaže da ne pišem. TNPL će se vidjeti u petak tko se krca i ona je jedna od najtrženijih dionica.
Što da pišem kad nema novih informacija ???

A kod FNVC-a ovaj izvještaj je nova informacija a dionica u fokusu.

SLPF je pao jer mu padaju vrijednosti dionice iz portfelja a ljude je izgleda nemoguće uvjeriti da je diskont od
30% užasno velik.

Kad se krene sa rješavanjem duga PIF-ovima doći će i to na red.

Pozdrav !

Jel ti to još grickaš ????

Nekako mi se čini da bi FNVC mogo tebe sutra dobro izgristi. Recimo do 610 kuna. Za početak.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

Ne vjerujem da ce pasti ispod 650kn, izmedju 650-670kn bi se mogla kretati cijena.

Evo da se zna, danas sam prodao dio TNPL-a moje ljubimice isključivo da zatvorim fin. konstrukciju
građevinskih radove i razliku za kupnju FNVC-a.

A žao mi ko psu !!!!![smiley16]

Gospodine znanac.
– kad isključite ljubimice i ljubav u pojedinu dionicu sigurno će biti i bolji rezultati na burzi.
– jeste li barem uhvatili dobru cijenu.
– a ako se ljubav opet vrati, pa ako imate novaca, vrlo lako ćete Vi doći opet do vaše ljubimice.
– tu Vam je dosta slična situacija kao s lakim ženama, ali ipak je ovo ozbiljan forum o investiranju.
Pozdrav od Ivane !


Evo da se zna, danas sam prodao dio TNPL-a moje ljubimice isključivo da zatvorim fin. konstrukciju građevinskih radove i razliku za kupnju FNVC-a. A žao mi ko psu !!!!![smiley16]

I ja rasprodao cijelu TNPL i DDJH!!!
Trebalo mi za toaletni papir!!! Hihihihihi

Rasprodao cijelu TNPL, sta ce mi kad nist ne vrijedi a trebalo mi za bozicnu jelku i darove ekipi navlakaca [smiley2]

Ko sto rekoh dragi korisnici ako zelite profitirati radite suprotno od kolege znanca NHF
N47

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Nisam prodao TNPL.
[smiley1]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Dokupio TNPL ,izgleda opet fulao[smiley10]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Uzeo FNVC, pa da vidimo.

Proda TNSA, kupio TNSA. Danas je bilo dobro. Brokeri sretni, ja sretan.
Čestit Božić svima.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

samo vi prodajite TNPL koja ima godišnju dobit cca 20% u odnosu na ukupan prihod i kupujte FNVC koji ima dobit cca 5%, ili su možda još bolje dionice onih poduzeća koje nikada nisu iskazale dobit a uz to isplaćuju samo neto plaće cca 2000 kuna i ne mogu radnicima uplatiti ni mirovinsko i zdravstveno osiguranje,ove zadnje se kreću oko 50 kuna na burzi ,pa navali narode.

New Report

Close