Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ivana ima 43 godine




Žitnjak raste jer je podcijenjen, pa dokle možeš više srati? [thumbsup]

Ne Žitnjak je rastao jer je bio jako podcijenjen,a rasti će još jer je još uvijek jako podcijenjen.
Serem puno ,ali puno manje nego što ti možeš spušiti.Da ti ide dobro bio bi kulturniji i tolerantniji.
Molio bi moderatora da te ne moderira.Naravno ni mene.
[/quote]

Inače, samo da znaš, kada mi je išlo najbolje bio sam najnekulturniji. Tako da kultura nije odraz uspjeha.
[/quote]
Da zgromio te prvi smrtni grijeh.Oholost i bahatost,ali ako to spoznaš ima nade i za tebe.Za sada
mi ne izgleda da si na dobrom putu.

Muki kaj tebe muči?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nedostaje mi ivana………..


Nedostaje mi ivana………..

Đojn d klab….. [cry] [cry]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

– A, kad se pojavi nekima će biti žao Splićo, Antiša i još nekima).
– Ali ne meni

du du du .. nema nam pomoći


– A, kad se pojavi nekima će biti žao Splićo, Antiša i još nekima).
– Ali ne meni

Meni Ivana isto nedostaje….

stogo vam je loris "znalac" sad ce vas on zabavljati

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



– A, kad se pojavi nekima će biti žao Splićo, Antiša i još nekima).
– Ali ne meni

Meni Ivana isto nedostaje….
[/quote]
Bez Ivane smo kao toč bez začina.
Ivana je uvijek zastupala dividendne dionice.
Lopina najkonzervative dionice sa velikom podcijenjenosti u BV.
VLDS,VART od onih koje imaju poslovnih problema
ELPR sa upravljkačkom krizom
LCDS sa torbarskom krizom/validus isto/
Žitnjak sa krizom u našim glavama
LPLH sa krizom zahrđalih mozgova koji smatraju da stariji brodovi vrijede manje,da tri ili četiri puta a ne deset puta
KOES sa krizom identiteta
BZJK-kriza pasivnih kupaca koji su slijepi
Jedino LVCV sa cca 0,45 BV je "skup"s obzirom na BV.On mi ruši prosjek.

Ima toga još,ali tek kada Lopina konzervativ se nakrca/cca 10.000 kn u nekoj dionici/ćete biti obavješteni.I tada ću vam dati znak za start da možete i vi u kupnju.
Još jedan put ponavljam:Burek investitori slijedite Lopina najkonzervative i multiplicirate ćete dobit.Normalno,da ako me budete slijedili da ću ja profitirati najviše,a možda i ne jer sam skroman i uzimam samo 50 do 100% kao u Žitnjaku.

lopina jesu to dionice na kojima si na asku?


..a lopina kad će LVCV ovako poludit..

Svaka dionica dođe na red.
LVCV će sigurno prema BV od 500 ,jer je najstabilniji od svih građevinara.Kada se to dogodi mislim
da će neki od sadašnjih prezaduženih građevinara biti na 0.
U ova vremena je bitno odabrati stabilnu firmu kao LVCV ili LPLH od treče lige ili TNPL iz prve lige i čekati da dođe na fair vrijednost,ili
kupovati firme kojima prijeti stečaj uz veliki diskont kao što su VART,VLDS,BADEL ,a ne INGR ili
VIadukt gdje je diskont jako mali.


lopina jesu to dionice na kojima si na asku?

Ja sam uvijek na asku ako imam dionica i na bidu ako imam para.Market maker.Na mojim biserima je spread uvijek veliki.Logično.

New Report

Close