Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ivana ima ispitne rokove, strpite se malo sad će ona


ivana ima ispitne rokove, strpite se malo sad će ona

Ili je počela škola pa ju dopala jutarnja smjena…tko zna kako će ju prihvatiti u razredu [huh] [rolleyes]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Pa, što mislite da Ivana ima 25-tak godina ?

du du du .. nema nam pomoći


Pa, što mislite da Ivana ima 25-tak godina ?

Možda 2X po 25?


Ako ste u OPTE smanjujte prosjek i kupujte.Ako pušite možete pušiti i više.A ako niste ne ostajte duže od jednog dana u tim biserima.Jer oni imaju negatiban BV.

Kolega Lopina poslušat ću vas, baš sam jučer razbio kasicu prasicu mogu kupiti još malo Optice.
A štedio za novi bicikl… [cry]
[/quote]

Pametnije bi vam bilo da ste kupili bicikl….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


ZTNJ od 76 do 79,strpljivo se može dosta skupiti,na desetinu BV a Todex,ćini mi se jeftino


ZTNJ
I današnjih 85 je još uvijek ispod desetine BV.Idealna prilika za burek investitora.

fond Lopina najkonzervative danas solidan radi KOES i ZTNJ,ali LVCV me zavio u crno.
Pao sa jednom dionicom 20%.Ubilo mi portfelj.

[/quote]
Dakle,prije deset dana počela je Žitnjak kampanja.
ZTNJ
Važna napomena:Na zemljištu Žitnjaka nije pronađena nafta ni dijamanti.
Raste jer je bio podcijenjen do boli.
P/BV=85:880=0,096 i govorio sam vam da kupujete,ja keša nisam imao nego samo za 150 kom i kupio

danas 155:85= preko 80% rasta,lijepo za deset dana
90 kom da sam prodao na 110 pa kupio na 100 dvadestak
P/BV=155:880=0,18 ovo je još uvijek jako jeftino
Imam problem:
Da li prodati na 200 jer
200:880=0,23 BV

A Z"sqore/crvena linija je 1,23/je vjerovali ili ne na 55,a ne mjenja se ako dionica raste.
A Žitnjaki je padao na malom prometu ,a raste na većem.
A ako prodam što kupiti,jer se ovi moji bedaci teško kupuju na bidu.Na četiri dionice kao market maker kupio ništa već tri dana za redom.
Slatke brige me muče,a moj mali portfelj Lopina konzervativo_ekskluzive luduje,a ZSE pada.
Pratite Lopina najkonservative,a naročito ako ste burek investitori.
trenutno kupujem/prodajem/Lucidus-očekujem lijepi rast do 50 u slijedeća tri mjeseca,a možda već sutra jer sve što je podcijenjeno mora se ispraviti

Žitnjak raste jer je podcijenjen, pa dokle možeš više srati? [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Žitnjak raste jer je podcijenjen, pa dokle možeš više srati? [thumbsup]

Ne Žitnjak je rastao jer je bio jako podcijenjen,a rasti će još jer je još uvijek jako podcijenjen.
Serem puno ,ali puno manje nego što ti možeš spušiti.Da ti ide dobro bio bi kulturniji i tolerantniji.
Molio bi moderatora da te ne moderira.Naravno ni mene.

..a lopina kad će LVCV ovako poludit..

Ovdje ima previše pitanja bez odgovora.
Ivana javi se, javi se, javi se………

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Zašto si ljut lopovčiću? [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Žitnjak raste jer je podcijenjen, pa dokle možeš više srati? [thumbsup]

Ne Žitnjak je rastao jer je bio jako podcijenjen,a rasti će još jer je još uvijek jako podcijenjen.
Serem puno ,ali puno manje nego što ti možeš spušiti.Da ti ide dobro bio bi kulturniji i tolerantniji.
Molio bi moderatora da te ne moderira.Naravno ni mene.
[/quote]

Inače, samo da znaš, kada mi je išlo najbolje bio sam najnekulturniji. Tako da kultura nije odraz uspjeha.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close