Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Klovoz,pozitivna 0.Super.
Rujan ludilo.
Kapitalizirao dio portfelja na 30%,nešto i LCDS na 37%.
Kupio Badel na -5%.Dobar posao.lopina konservative luduje.A i ATLS na -25.Malo za dušu.
Ipak moje miljenice:
ELPR,LVCV,KOES,VPIK,BZJK se teško kupuju po bidu.I tako moj kapital leži mrtav.Ali treba biti
strpljiv jer ako udre skinija sam dvadesetak posto.I za tri mjeseca dosta.A ako počmem tući po asku sa ovim jadom
tukao bi po sebi.Mogu reći da sam market maker na tih nekliko dionica.Katastrofa za tržište. Za mene odlično.Samo da potraje.

Spread 20% i više.

ZNTJ,jedini radi ko urica.22ica svaki dan udre dva tri puta.Idealno za burek investitore.Ako me
bude pratila srića/srića prati hrabre/otvorit ću pečenjarnicu.
Sindikat na TA počeo kampnju na pojedinim dionicama.ATGR,PTKMTko je slijedeći:
TISK,ADPL,ili ovi jad od luka koje ne zarađuju ni za papar.
ili Badel,Varteks,Validus.
Svi će doći na red i treba imati sreće.Sindikat zna redoslijed,a ja nisam član sindikata. Ipak,strategija 95-100% u dionicama se pokazala izvrsnom.Od početka godine skakajući sa cvijeta na cvijet skinuo blizu 50%.Odlično!
Na ZSE teče med i punomasno mlijeko!


e, tu ste u pravu, gospon lopina.



Klovoz,pozitivna 0.Super.
Rujan ludilo.
Kapitalizirao dio portfelja na 30%,nešto i LCDS na 37%.
Kupio Badel na -5%.Dobar posao.lopina konservative luduje.A i ATLS na -25.Malo za dušu.
Ipak moje miljenice:
ELPR,LVCV,KOES,VPIK,BZJK se teško kupuju po bidu.I tako moj kapital leži mrtav.Ali treba biti
strpljiv jer ako udre skinija sam dvadesetak posto.I za tri mjeseca dosta.A ako počmem tući po asku sa ovim jadom
tukao bi po sebi.Mogu reći da sam market maker na tih nekliko dionica.Katastrofa za tržište. Za mene odlično.Samo da potraje.

Spread 20% i više.

ZNTJ,jedini radi ko urica.22ica svaki dan udre dva tri puta.Idealno za burek investitore.Ako me
bude pratila srića/srića prati hrabre/otvorit ću pečenjarnicu.
Sindikat na TA počeo kampnju na pojedinim dionicama.ATGR,PTKMTko je slijedeći:
TISK,ADPL,ili ovi jad od luka koje ne zarađuju ni za papar.
ili Badel,Varteks,Validus.
Svi će doći na red i treba imati sreće.Sindikat zna redoslijed,a ja nisam član sindikata. Ipak,strategija 95-100% u dionicama se pokazala izvrsnom.Od početka godine skakajući sa cvijeta na cvijet skinuo blizu 50%.Odlično!
Na ZSE teče med i punomasno mlijeko!


e, tu ste u pravu, gospon lopina.
[/quote]

kolege,

mirovinac je kupio vise od 7500 dionica ATGR nedavo.
o cemu pricamo?
sindikatu?

nema sindikata kad mirovinac skida s aska…

Tigrus…..iz kojeg si ti FONDA- ili BROKERAJA ?

Pa , da vidimo Vaše reference.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kad je padalo bili su krivi tehničari, sad nešto raste, opet krivi tehničari.
shizofrenija. [bye]

James, koji si ti FOND- BROKERAJ…? Čiji si ti …?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


James, koji si ti FOND – BROKERAJ…? Čiji si ti …?

sexy kapital d.d. [kiss]


kad je padalo bili su krivi tehničari, sad nešto raste, opet krivi tehničari.
shizofrenija. [bye]

Kada tržište pada krivi su tehničari,a kada raste smo zaslužni svi.Kod nas se zarađuje samo na rastu
i za gubitke su krivi drugi, a za rast smo zaslužni mi.Logično.
A mirovinci su najveći sindikat,ali većina od nas nisu inseideri.Neka se kupuje pa makar bili i
vanzemaljci ili dođoši iz inozemstva.Ali tehničari bi mogli u šoping.Ja to jedva čekam da im
uvalim dionice koje sam kupio dvadeset trideset posto jeftinije.Meni dosta ako se pojavi neka nova prilika.Možda to bude i neprilika,ali to je dio ovog posla.
Živjeli tehničari.Oni su naša nada i uzdanica.


Tigrus…..iz kojeg si ti FONDA- ili BROKERAJA ?

Pa , da vidimo Vaše reference.

Brutal Capital Consulting d.d.

a Vi?

Živjeli tehničari.Oni su naša nada i uzdanica.

Živili!!! [lol]

Sa istoka potpuno zelenilo.
Evropa bi trebala nastaviti isto.
Ameri ne rade pa ne bi trebali očekivati velike oscilacije,već umjereni stabilni rast.
Mi/ZSE/ bi trebali nadoknađivati izgubljeno pa bi mogli biti i malo zeleniji od ostalih.
Mi koji smo u dionicama se osjećamo ugodno.
Kešoljupci i ne baš,jer čak i ovi prokleti tehničari pričaju o rastu.
Osobno smatram da će u slijedečih desetak dana na ZSE i purani letjeti,ali ipak treba pričekati
da Ameri počmu trgovati.Oni odlučuju.
Preporuka:Ako ste već u kešu ne kupujte dionice društava kojima prijeti stečaj ,a da se trže
na preko 0,30 BV.
Dakle:građevinare ne,a naročito ne INGR i VDKT.Naravno da to ne znači da upravo ove dvije navedene neće i najviše skočiti.Pa ovo je ZSE.
Luke,da,one ostvaruju toliko male zarade u dugom razdoblju da mogu lako letjeti,a u stečaj neće
Badel,super kupnja jer država dokapitalizira po 200 a time i Anto gubi utjecaj ,a core bizbis stabilan
Bitno:neće u stečaj

Varteks,BV od 100 do 132,
P/BV=5,88 do 7,76 Ova velika razlika je radi velikog udjela vlastitih dionica od 25% koje ovi
pušioničari mogu dodijeliti sebi i bez naknade.Ako ne srede poslovanje idu na 0 u slijedečih nekoliko godina,a ako uspiju srediti poslovanje i 70 je jeftino.Šansa ali i rizik.

Validus-daj mi znanje evo ti imanje,ili opa ili tropa.ja mislim opa
Iskreno volio bih da se moj portfelj nalazi u likvidnijim dionicama koje reagiraju,jer moje nelikviduše reagiraju sporije,ali žešče.I ona će doći na red,ali malo kasnije.

Brodari
-svi osim ATPL fundamentalno podcijenjene,ULPL najrizičnija,LPLH najpodcijenjenija,TNPL najstabilnija,JDPL najsocijalističkiji ali jako podcijenjen,što ne znači da ATPL neće najviše rasti.U ATPL ima puno jehovinih svjedoka,a oni su slijepi.

Ako ste u OPTE ili HGspot smanjujte prosjek i kupujte.Ako pušite možete pušiti i više.A ako niste ne ostajte duže od jednog dana u tim biserima.Jer oni imaju negatiban BV.
Svim kešoljupcima želim pušiku.Što više to bolje,jer to znači da dionice rastu.A ipak smo uglavnom
u dionicama.Dakle,ipak večini želim dobru zaradu.
Stretno!

Pitam se pitam…di je Ivana??? Nije ni logirana….nije valjda na burzi…mislim rada…zbog prevelikog računa na internetu, a premalog na dionicama…nije joj trebala ta Ingra…ali svi imamo loše dana…pogledajte šefa [lol] [lol] …a možda se pritajila i bjesomučno kupuje…ili negdje krstari i panula…u postsezoni…jer racionalno raspolaže imovinom…pa če nas počastiti pričom o gofu od 22 kg…koji ju je namučio više od Ingre [thumbsup] [thumbsup] nedaj se Ine…ovaj Ivana

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Ako ste u OPTE smanjujte prosjek i kupujte.Ako pušite možete pušiti i više.A ako niste ne ostajte duže od jednog dana u tim biserima.Jer oni imaju negatiban BV.

Kolega Lopina poslušat ću vas, baš sam jučer razbio kasicu prasicu mogu kupiti još malo Optice.
A štedio za novi bicikl… [cry]

New Report

Close