Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– ima li tko kakvu ideju na kojoj dionici bi se ovih dana mogli zahebavati.
– ili čekate da vam ja podignem ili spustim cijenu VART.

– a ja stvarno pojma nemam što bih radila,
– a nešto bih radila, dosadno mi.

– I love this game.
Pozdrav !

netko je gadno zaglavio, hihihi
pa sad slaže hiljadarke na bidu

Izgleda se portal zaglavio nemogu ocijenit kolegici sam dao 100,samo mala zamjerka zbog Đakovštine nisu svi jednako politički opredjeljeni.Drugu ocijenu nisam uspio dati a i ovaj portal je opasan žderač MB a,mjesečno mi proguta 1giga bajt,mi koji smo na bežičnom internetu to masno platimo. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


netko je gadno zaglavio, hihihi
pa sad slaže hiljadarke na bidu

gospon s dudicom.

– evo ja baš gledam pa nigdje ne vidin te tisućice na kupnji JMNC.
– ali me stalno i lipare.

– I love this game.
Pozdrav !



netko je gadno zaglavio, hihihi
pa sad slaže hiljadarke na bidu

gospon s dudicom.

– evo ja baš gledam pa nigdje ne vidin te tisućice na kupnji JMNC.
– ali me stalno i lipare.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

da primjetio sam da ste upravo maknuli hiljadarke sa bida na VART jer taktika "zeko pije mlijeko" ne daje rezultate i preselili se sa 2 dionice na bid na JMNC.
držim palčeve [thumbsup]

VART.

– evo nema me više na VART.
– izvinjavam se gospon Lopini jer sam mu zahebala dobru investiciju.
– ali može se izići na 17kn bez problema.

– kada ja drukam na neku dionicu tada se pojavi kontra efekt.
– ovo čitaju i mrze me ko da sam vrag.
– očito me se previše boje, a naročito kada pišem i što radim na burzi.
– zbog toga će biti puno pametnije da više ništa ne napišem za VART.

– odoh se ja zahebavati na nekim drugim dionicama.

– I love this game.
Pozdrav !

gospon Modrobradi.

– da se upoznamo, ja sam Ivana, a tko ste vi ?????????????
– vidim dolazite iz Mikronezije, vjerovatno s nekim mikroportfeljom.
– vidim da znate sve i o Varteksu…..

– I love this game.
Pozdrav !

kolegice dobro sto ste me poslusali i niste kupili na 30kn kad su ga svi hvalili
sad kad je varktesk IN su svi u njemu
al bice prilike zaraditi

[bye] [bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora



Koleginice Ivana, ova nova frizura nije posljedica šišanja, jer smo ipak mi Vas ošišali na Validusu…

– Splićo nisi me ošišao, jer više nemam niti jedne jedine dionice VLDS.
[/quote]
I naravno Vi kolegice opet krivo! S obzirom na datum postanja očito ste prodali na 12,5-12,7kn, dakle danas ste propustili samo 3000kom x 1,3kn = 4000kn.
Samo tako nastavite, vidim da ste dovoljno sazreli za još šišanja…
A to bi moglo biti na Varteksu!

26.11.2010 - Dan D

Presmiješni ste kolegice Ivana, s obzirom da je cijela kupnja na Validusu od 10,5 do 11,9kn bila moja i gospodina Lopine. Što ste mogli zaraditi? Od 12,2 do 12,5kn????
A joj kolegice, ne igrajte se s valovima kad Vas ne ide.
Jer bit će opet šišanja od strane onih koji ulaze na dnu. A tu ipak kolegice ja i kolega Lopina smo za Vas eksperti.

26.11.2010 - Dan D


Ima nade da se i to popravi.

S obzirom da je Ivana u Varteksu mislim da ipak nema nade kolega Lopina.
Možda ako ona izađe na 12kn stvari se poprave.

26.11.2010 - Dan D



Ima nade da se i to popravi.

S obzirom da je Ivana u Varteksu mislim da ipak nema nade kolega Lopina.
Možda ako ona izađe na 12kn stvari se poprave.
[/quote]
Pa ovdje se mora popuniti gap od 30 do 40.
Kakvih 12 kn.Najprije 25 lagani otpor ,onda na 30 ponovno malo jači i onda do 40 kao kroz sir.To je ono što će se sigurno dogoditi u ovoj dionici.
Naravno ako budu ulazili ozbiljni ulagači kao ivana,a ne burek investitori kao što smo ti i ja.
Prodajom poslovnih prostora popraviti će se likvidnost,Hrvatska izlazi iz krize u trečem i četvrtom kvartalu,četvrti i prvi kvartal su najbolji za prodaju za Varteks..Sve bi se moglo poklopiti.
Ivani savjetujem da se ne obazire što sam ja jako izložen u Varteksu.Imam skoro 500 kom sa ulazom
nešto iznad 16.Neka radi što hoće.Međutim,trejderi i nisu zagrizli u Varteksu.A oni će krenuti kada počme rast.A Varteks još nije počeo sa rastom.
A počet će,jer je jako podcijenjen i što je najbitnije nastavit će poslovanje.Kriza dođe i prođe.
Pametni kupuju na 17 i niže ako bude.
Normalno,da se iznenadiš,da se na kupnji nije pojavio ni jedan kupac iznad 17.A ovo se kupovalo na 200 i više.Na koji način ti investitori namjeravaju vratiti izgubljeno.
Ipak i danas je protgovano 6.000 dionica,uz iste cijenu kao i dan ranije.A prije bi za tih 6.000 kom trebalo dvije sedmice.Izvrsna likvidnost za ovu mrtvu dionicu.Pa sve je dobro,a Varteks je danas bio stabilan.

Kolege nebojte se krize sad za ova praznička vremena imao sam prilike komunicirat sa par investitora napolju koji su mi priznali 50%gubitka o iznosima nebih.Kod nas je isto samo zavladalo je mrtvilo i otimaćina dokup dionica od strane firmi koji svijesno ruše cijenu,priznajem največi pad mi je u Tisku ali se nadam da če oni uz pomoč konzuma sad prije početka školske godine uspiti nešta isposlovat.Na greškama se učim ali naj veči gubitak biti pasivan i ovdje imate dosta ljudi koji vam javno savjetuju i upozoravaju vas budite kritični i hrabri i bolje čete proči nego da gledate u ekran i idete na prosvijede. [wink]……Burza je rizik u cijelom svijetu ne samo u RH

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Samo tako nastavite, vidim da ste dovoljno sazreli za još šišanja…
A to bi moglo biti na Varteksu!

gospon Splićo.

– pa tko je kupovao VART na 30kn ja ili vi ?????????
– koliko pratim vaše investicije pa svugdje gdje ste ulazili gubitci cca 50%.
– samo se vi zabavljajte s dionicama jer takvi investitori su nam i više nego dobrodošli.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close