Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

– evo mene opet.
– baš gledam VART, +8.53% .
– i nema više onoga što dijeli po 17kn, a možda pauza zbog ručka.
– i zašto VART nema kao normalne dionice r-a, nego r-1, što im to znači ?

– I love this game.
Pozdrav !

VART.

– evo sama sam se sjetila.
– R-1
– pa to je račun za povrat poreza.
– koliko nam država vraća kada kupimo VART.

– I love this game.
Pozdrav !


– i nema više onoga što dijeli po 17kn, a možda pauza zbog ručka.

VART.

– evo baš pratim tu dionicu.
– pa ovaj tip stvarno nije normalan,
– prvo prodaje na 17kn, pa ode na ručak i sada kupuje po 17kn.

– I love this game.
Pozdrav !

Zanimljivosti.

– evo da i to vidim na nekoj dionici.
– kupnja je veća nego prodaja na VART.
– tako nešto odavno nisam vidjela.

– I love this game.
Pozdrav !


Zanimljivosti.

– evo da i to vidim na nekoj dionici.
– kupnja je veća nego prodaja na VART.
– tako nešto odavno nisam vidjela.

– I love this game.
Pozdrav !

Pogledaj i na dioki, pa ces to vidjet 2 put u jednom danu.

Nije bolest sve što boli


Zar vas nije sramota davati mi ovoliko aseva.Pa nisam ja kriv što dionica o kojoj pišem počme rasti.
Zdravi seljački razum,iskustvo 2007 i 2008.Dovoljno da postaneš vrhunski mešetar u ovoj bari.
A što vam je Ivana kriva.Pa ona samo ima dobar nos,i nešto para,a kako ste vi svi pobigli vanka ona
diktira tržištem.
I nikada nisam kontaktirao Ivanu na private.Ali ona prepoznaje da sam ja dobar lobista,sa znanjem,
a ne bezočni druker.
Priznajem pamet i iskustvo i one koji zarađuju.Njih slijedim.Nadam se da ću za koju godinu biti
kao i Ivana,a njoj želim da bude višestruko bogatija,a i vama koji mi dijelite ovoliko aseva želim sve najbolje.
Ne u drugom životu,nego u ovom sadašnjem.

Meni osobno je lopina jedan od najdražih likova foruma prvo zbog nadimka a onda sveg ostalog. Ima muda ima nos i uljeće u razne igrice sa jačim igračima. Sam se "deklarirao" kao drukerus vulgaris i burek trejder i sebe tjera do krajnjih granica (uvjek je 100 % u dionicama) rizika. Visok rizik (premda smo mi sami najveći rizik) nosi i neke beneficije kao što su i visoki pronosi. Što čini razliku lopine od ostalih drukerja na forumu je to da lopina upozorava na rizik operacija kad kupuješ nešto na tuđu preporuku i samim tim mu ne može niko spočitat da je nekorektan igrač.

Nije mi bila namjera hvaliti lopinu al eto nadošlo mi. Lopina ne obaziri se na ocjenjivački žiri, meni osobno najbolji ocjenjivački žiri je stanje na brokerskom.

P.S. lopina nastavi stiskati i puno uspjeha u trgovanju [thumbsup]


– evo baš pratim tu dionicu.
– pa ovaj tip stvarno nije normalan,
– prvo prodaje na 17kn, pa ode na ručak i sada kupuje po 17kn.

Jednostavno je, 2-3 igrača stvaraju privid silne trgovine,a opet, možda smanjuju prosjek.
Ako radnici mogu kupovati po 12kn onda je red da i mi možemo kupovati po 12kn barem 2-3 dana.
Lijepo neka prodaju,a prije toga najave na dnevniku kako akcija traje 2 dana.
Unaprijed hvala!

26.11.2010 - Dan D


Zar vas nije sramota davati mi ovoliko aseva.

Kolega Lopina, ja Vam uvijek dajem 100%, Vi ste jedan od najboljih forumaša i svaki post čitam rado.
Žalosno kako to ostali ne primjećuju jer bi trebali uistinu više 100-tki dobivati.
Pozdrav Lopini ma gdje god bio!

26.11.2010 - Dan D

VART_R-1 znaći Varteks je u prvoj ligi

Splite,jučer si pričao o proboju /ofanzivi/na 25 pa sve do 42.
A danas o odbijancu na 12.Dobro gdje idemo na 25 ili 12.Ja mislim da bi u ponedjeljak stoka sitnog
zuba/mi mali/mogli progutati duplo dionica po 17.Dakle,čak da izlazi i Validus nema straha.
Možda se zaista radi o smanjenju prosjeka trgovanja radi jeftinijeg preuzimanja,jer fimašima i
ostalim Varaždincima ne vjerujem.
Pa muljaju i u Validusu i dionica umire na 13.Isto radi jeftinog preuzimanja.Ali mali su opasni kada krenu,a
Varteks ulazi u žižu pa bi moglo preskupo držati ovako nisko.



Zar vas nije sramota davati mi ovoliko aseva.

Kolega Lopina, ja Vam uvijek dajem 100%, Vi ste jedan od najboljih forumaša i svaki post čitam rado.
Žalosno kako to ostali ne primjećuju jer bi trebali uistinu više 100-tki dobivati.
Pozdrav Lopini ma gdje god bio!
[/quote]

Lopina je legenda. Malo je ljudi koji ovdje pisu s vise energije.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

bok HOČE MI KO REC,,,,,O NAKNADI ZA POSUDBU MOJIH DIONICA SHORT S,,,,,OD 4 KN, PO DIONICI,,,,,,,,JEL TO DNEVNO ILI,,,,,,HVALA UNAPRJED,,,,,,,,,,

VART.

– evo ušla sam i u ovu dionicu ili još bolje avanturu.
– ova dionica nikako nije onaj tip dionica koji zagovaram na ovoj temi.
– znači spada u smeće, ali i na smeću se da zaraditi.
– pa ću napisati i malo više postova na temu Varteksa.
– VART je trenutno jedna velika špelulacija ili igrica kako ja volim napisati, ili još bolje drukanje.
– te ovaj post, a i svi idući postovi na temu VART nikako nisu nagovor na kupnju ili prodaju.
– ali ću vam napisati dosta toga, pa se vi sami odlučite hoćete ili nećete ulagati u VART, ali na svoju odgovornost ili rizik, jer tu je taj rizik i dosta velik.
– zbog toga bih i preporučila, ako će te sudjelovati u ovoj igrici onda uđite tu sa jako malim ulogom.
– jer i samo moje prisustvo u ovoj dionici je već velika opasnost za male investitore.
– eto toliko u uvodnom dijelu da ne bi poslije bilo Ivana nas nagovorila.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close