Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znanac, gdje je sad slijedeća prodaja?

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

FNVC-R-A Vrijeme: 13:53:44
Kupnja Ukupno ponuda 40
Ukupno dionica 2422

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja Ukupno ponuda 34
Ukupno dionica 1712

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
K
592,25 11
591,00 30
590,00 75
588,00 60
586,00 53
P
619,00 150
627,99 16
628,00 50
629,00 41
639,95 20

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Fakat ste papci. Nemate pojma šta piše u zakonima, ali se razbacujete njima. A što se tiče pretpostavke da je svo zemljište građevinsko (jer su na njemu objekti??????)

Ne piši u množini. Ja sam se jedina od cijele ekipe razbacivala sa svojim poznavanjem zakona.
I poznajem ga dovoljno da znam da će tako biti. Što misliš zbog čega je onolika frka nastala sa hotelima po Dubrovniku taman nekoliko dana iza donošenja zakona o dodjeli zemljišta… a da ne spominjem hotel VIR . Pa to su sve zgrade u derutnom stanju u koje treba ulupati brdo love, lako za zgrade… bitno je zemljište.
Ovime automatski se dotičemo tvoje fascinantne izjave o razlici između građevinske i ne građevinske parcelice.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Mbaričeviću lupaš gluposti , citat :il TANKERE ( danas bonaca, sutra možda košava ).
Na TNPL je jučer bilo pristojnih milijun kuna prometa , kupnja je na 3500, a prodaja na 3520. Drugo , a na kojem to moru gdje plovi TNPL puše košava ?

Ma pusti ga darko09. Neki ljudi imaju jednostavno potrebu za “pjesničkim” izražavanjem.

Nego evo nove granice na FNVC-u na 630. Nekome je stalo držati cijenu pod kontrolom i “plaši” ulagače na “većim” nalozima.

Bilo kako bilo i vrapci znaju da je book 800 a Floki i Aureus unutra.

Svaka kupnja do booka je isplativa po svim kriterijima jer je ” konsolidirani” book cca 960 kuna. ( bar tako kažu neke računice koje sam uspio dobiti )


Svaka kupnja do booka je isplativa po svim kriterijima jer je ” konsolidirani” book cca 960 kuna. ( bar tako kažu neke računice koje sam uspio dobiti )

kad već iznosiš te konsolidirane, lijepo dokument postaj, a ne tako rekla kazala

jel može kolega Znanac tvoja razmišljanja u vezi ATLS, baci sve i rekla kazala i špekulacije…ja sam naime ušao sa poprilično velikom lovom na malo iznad 80…moja razmišljanja idu u pravcu da je Vojković sposoban mladi tip, koji je u kratkom vremenu sagradio respektabilno poslovno carstvo, pa se sada šlepam na njegovu sposobnost…ali da mirno spavam…baš i ne!


znanac:

Svaka kupnja do booka je isplativa po svim kriterijima jer je ” konsolidirani” book cca 960 kuna. ( bar tako kažu neke računice koje sam uspio dobiti )

kad već iznosiš te konsolidirane, lijepo dokument postaj, a ne tako rekla kazala

Neću iz principa jer kad sam napisao sve o HIMR-u onda je odmah došao komenatar koliko vrijedi 1m2 građevnog zamljišta uz more. Nema šanse da dođe 100 eura. Ajde onda probajte uzeti neki oglas iz oglasnika
i pitati koliko su cijene građevinskog zemljišta uz HIMR ??? Zašto netko ne napravi analizu HIMR-a na svojim
kalkulacijama pa da vidimo do čega će doći.

Što se tiče FNVC pogledajte FI 3q i dodajte ( hotel, firmu u drvaru, ben. pumpe u Bosni, te poslovne prostore i
stambene prostore u Hrvatskoj ) pa da Vas vidimo.

Slažem se sa Znancem oko himr-a , zemljište uz more 100 eura??
Nažalost fnvc sam prodao uz + 10% , vidim prerano.[smiley7][smiley2]


jel može kolega Znanac tvoja razmišljanja u vezi ATLS, baci sve i rekla kazala i špekulacije…ja sam naime ušao sa poprilično velikom lovom na malo iznad 80…moja razmišljanja idu u pravcu da je Vojković sposoban mladi tip, koji je u kratkom vremenu sagradio respektabilno poslovno carstvo, pa se sada šlepam na njegovu sposobnost…ali da mirno spavam…baš i ne!

Bitno je kolika će biti cijena Atlas nekretnina i tu treba biti oprezan. Ne sumnjam da je Vojković sposoban ( ne onaj koji mlati ) ali opreza nikad dosta.

Evo kolege forumaši malo ” novih vijesti “. Za Božićne blagdane uz naravno dobre želje poklanjanjam Vam i nešto opipljivo.

FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ FINVESTA DRVAR D.D.

Tako da možete bar malo konsolidirati izvještaj FNVC d.d.

Konkretni podaci su slijedeći : book 62.292.000 KM ( cca 232.000.000 miliona kuna )

E sad ne mogu Vam sve računati, ali broj dionica 617.751 komada a book FNVC-a Čabra je cca 795 kuna/dio.

E sad možete izračunati “pravi” book Finvesta + na to trebate dodati Hotele Njivice, malo nekretnine, nekoliko pumpi u BiH, nekretnine i poslovni prostori u Hrvatskoj, ali za početak možete izračanati novi book
sa konkretnim podacima.

Mislim da je 1XXX kuna. ):

P.S. Kad sve izračunate nije loše i pogledati na koliko je danas limitirana cijena FNVC-a.

Dobar tek gospodo !!!smiley2

Dakle, u fnvc treba dodati i nekretnine a u tnsa ne, ok, nisam znao, hvala.

New Report

Close