Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa prije dva-tri tjedna ste na Crobexu cca 1780 napisali da ste rasprodali sve likvidne dionice. Pretpostavljam da je i Janaf likvidna dionica pa mi više ništa nije jasno. [undecid]
Ako baš treba mogu i potražiti taj post imam vremena i volje.

– vama očiti puno toga nije jasno.
– pa jnaf je narastao, mislim na ovaj zadnji rast s svega 177 protrgovanih dionica.
– s time da sam prodala svega desetak dionica po većim cijenama.
– ali za moj portfelj je i jnaf previše nelikvidan, pa nemam ja desetak dionica da mogu napisati sada sam u kešu sada sam u dionicama.
– i kada je jnaf bio na 3.600kn, što mislite tko ga je brutalno rušio ????????
– i što mislite jesam li uspjela izići, nisam, po dobrim cijenama sam prodala svega 30 dionica.
– to vam je prokletstvo velikog portfelja i ove nelikvidne burze.
– da je burza likvidna sada bih bila u plusu sigurno 30%, a moj plus 4%.
– dobro da nisam u minusu.
– a kada napišem likvidne dionice, osim ht, to su ernt, koei, atpl, kao da toga ima puno.

– jeste li zadovoljni odgovorom gospon Antiša ??????????

– I love this game.
Pozdrav !


ako ivana stvarno želiš da samo ljubomorni na tvoj uspijeh i da budemo ljuti što nam svima dijeliš lekcije,

– ma koji uspjeh, plus od 4% ??????????????
– a za lekcije mi možete biti zahvalni, pa što sam vama pisala za Đakovštinu i Ingru.
– dobro da je pamet prevladala.
– ali kako vidim ponovno bi vi u avanturu, ovaj put vam se svidjela Amerika.
– najprije ovu burzu trebate svladati.

– I love this game.
Pozdrav !



ako ivana stvarno želiš da samo ljubomorni na tvoj uspijeh i da budemo ljuti što nam svima dijeliš lekcije,

– ma koji uspjeh, plus od 4% ??????????????
– a za lekcije mi možete biti zahvalni, pa što sam vama pisala za Đakovštinu i Ingru.
– dobro da je pamet prevladala.
– ali kako vidim ponovno bi vi u avanturu, ovaj put vam se svidjela Amerika.
– najprije ovu burzu trebate svladati.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ivka je vec krenula u osvajanje US burzi. Za pocetak se prilagodava americkom vremenu, pise na forumu u 4 ujutro po hrvatskom odnosno u 10 PM eastern.

Slijedeci korak bi bio da nauci pravila baseballa

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



ako ivana stvarno želiš da samo ljubomorni na tvoj uspijeh i da budemo ljuti što nam svima dijeliš lekcije,

– ma koji uspjeh, plus od 4% ??????????????
– a za lekcije mi možete biti zahvalni, pa što sam vama pisala za Đakovštinu i Ingru.
– dobro da je pamet prevladala.
– ali kako vidim ponovno bi vi u avanturu, ovaj put vam se svidjela Amerika.
– najprije ovu burzu trebate svladati.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
nocni zivot ???? na forumu?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@ivana
voliš cenzuru ? Svaku moju misao cenzuriraš ? Valjda je tako atraktivno ?

USA sam napisao u neg. kontekstu, jer naši fond menađeri, a koji su ovdje gazde u selu tamo glume seljaka u gradu, a moja je nada da ih ameri neće odrati.
Što više ako uspiju i tamo što zaraditi pa to je dobro došlo, to je kao izvozna investicija, ali plašim se da se sve svodi na deranje brokerskih kuća u i za ime VELIKIH i komliciranih transakcija u USA pa im provizije često hvataju nebo.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Jedan Long Island je bolji i jeftiniji buy nego 2 Jacky-cole hehehe.

Dobro jutro radni narode.

– ništa mi ne pišete o dionicama,
– što kupiti, prodati, u kom smjeru će tržište ????????????

– evo na moje naloge se nešto i uhvatilo,
– knzm, ali već u minusu skoro 3%, srećom se radi o smiješno maloj lovi.
– gledam, sada tu imamo dosta velikih prodajnih naloga na niskim cijenama.
– stvarno nemam pojma što se tu dešava.

– vlds, malo više toga na najnižoj cijeni, to mi je prodao gospon Splićo, jer kada cijena njegove investicije padne 10% on koristi stop loss tako da nikada ne može izgubiti lovu na burzi, nema veze opet ću to prodati gospon Splići jer se on pali na taj vlds.

– gledam i pbz, namam pojma ni što se tu dešava, jučer sam se mislila skinuti ili ne skinuti sve s 500kn, ali nisam, nešto mi je tu sumnjivo, kad se ispuca jedan nalog dolazi drugu, tko se tu iskrcava i zašto ??????
– mislila sam tu ući s malo većom lovom, a opet nemam pojma koliko je to pametno.

– evo imam puno pitanja,
– ni ja ne znam puno toga.

– stvarno je ova tema prepuna raznoraznih zahebancija, a jako malo pametnih stvari.

– I love this game.
Pozdrav !

kupiti dolar………..dok se još može………
prodati barem 30 % portfelja i biti u kešu………
Ja 80% keš…..prodaom dobar dio ulpl i jdpl ,kupio dolorese………opet ih vraćam na 6,1 a možda i više…
pozzz iz komiže…….. [kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

– i još mi nije jasna jedna stvar.

– zašto rastemo u ovo doba godine ?????????
– evo meni i danas portfelj u plusu, jučer neobično veliki promet preko 21M.
– po nekim mojim statistikama od 1/8 do vele gospe bi morale biti najniže cijene dionica.
– a nisu, svakim danom se pomalo dižu.

– sada ili sam se zahebala u svojim prognozama ili nas u rujnu očekuje brutalni rast.

– I love this game.
Pozdrav !

kupiti dolar………..dok se još može………
prodati barem 30 % portfelja i biti u kešu………
Ja 80% keš…..prodaom dobar dio ulpl i jdpl ,kupio dolorese………opet ih vraćam na 6,1 a možda i više…
pozzz iz komiže…….. [kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


nocni zivot ???? na forumu?????

– pretpostavljam kako vam nije lako.
– žena ne pušta vani, a i nema se baš puno love.
– tekući u minusu, a krediti stišću.
– žena vam sigurno puno troši, a zašto i ne bi ?????????
– a možda i djeca pitaju lovu ????????
– ah, ta lova !, pa nije sve u novcu.
– a sada vas sigurno i neki šef zahebava, ili još bolje ako je šefica.
– doma žena a na poslu šefica, pa može li gora kombinacija.
– i još vas zahebavaju što vam treba lovu gubiti na burzi kada love ionako nemate koliko vam treba.
– a to vam je život.
– jeste li razmišljali o dobitku na bingu, već vas vidim u onoj publici i kako vam voditeljica kaže,
– lijepo je u ovim vremenima dobiti i tisuću kuna, a vama i milijun premalo.

– gospon Inventer ovo se nikako ne odnosi na vas,
– ali ovaj tip investitora me puni jedinicama.

– I love this game.
Pozdrav !



nocni zivot ???? na forumu?????

– pretpostavljam kako vam nije lako.
– žena ne pušta vani, a i nema se baš puno love.
– tekući u minusu, a krediti stišću.
– žena vam sigurno puno troši, a zašto i ne bi ?????????
– a možda i djeca pitaju lovu ????????
– ah, ta lova !, pa nije sve u novcu.
– a sada vas sigurno i neki šef zahebava, ili još bolje ako je šefica.
– doma žena a na poslu šefica, pa može li gora kombinacija.
– i još vas zahebavaju što vam treba lovu gubiti na burzi kada love ionako nemate koliko vam treba.
– a to vam je život.
– jeste li razmišljali o dobitku na bingu, već vas vidim u onoj publici i kako vam voditeljica kaže,
– lijepo je u ovim vremenima dobiti i tisuću kuna, a vama i milijun premalo.

– gospon Inventer ovo se nikako ne odnosi na vas,
– ali ovaj tip investitora me puni jedinicama.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
pusti jedinice..popravit cemo ih ako treba..potrosilo se na godisnjem treba nesto i zaradit ..nego hoce li nam taj potop ..ovi preko bare u nekom žescem previranju….euro nam okrenuo… [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close