Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Međutim ima i mali problem ;
ovaj tjedan sam pokušao promijeniti brokersku kuću, a ono sve nove kuće mi nude ovakve i onakve uvijete za trgovanje u USA. Neke ni nemaju mogućnosti trgovanja na ZSE i čude se što ih to pitam ?
Zanimljivo je da naša fondovska industrija očito tamo jako izložena, a što dovodi do zaključka kako će uskoro biti mnogo promijene kod nas u snazi fondovske industrije.
Nadam se da su svijesni ni da Ameri nisu vesla sisali i da će ih prvom priliko oderati do kože samo da se potpuno izlože, a onda da apsurd bude veći maheri s USA tržišta će ponovo navaliti na prilike kao što je Crobex.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


@ ivana
– nije, znate i sami da ja ne investiram u glupe investicije.

koliko si do danas dobila dividende od Janafa???
vrhunska investicija, nema sta…


Koliko ste vi dobili od VARTEKSA a plaćali ste ga po 220, koliko ste dobili od INGRE a plaćali ste je po 55 000 i dokapitalizirali po 35 000, koliko ste dobili od OPTIME to vam je najnoviji biser i da dalje ne nabrajam, svi mi koji radimo i griješimo tako i kolegica ima pravo na pogreške ali treba biti pošten i priznati kad je JANAF bio na 2400 da je kolegica upozaravala da to treba kupovati i očito je da je bila u pravu.

gubitak imam, samo ne kukam za njim i ne trazim razne konzorcije..
uostalom on i nije toliko veliki..

Puno veci je problem kada je netko kupio stan po 2400 eura pa sada ne vrijedi ni 1600 i jos u francima.
Dijonice su visak sredstava, ja ne kukam kao drugi..

inace NIS ima potrazivanje prema Janafu od par milijardi kuna.
Tko ce to platiti nitko nezna..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


gubitak imam, samo ne kukam za njim i ne trazim razne konzorcije..
uostalom on i nije toliko veliki..

Puno veci je problem kada je netko kupio stan po 2400 eura pa sada ne vrijedi ni 1600 i jos u francima.
Dijonice su visak sredstava, ja ne kukam kao drugi..

inace NIS ima potrazivanje prema Janafu od par milijardi kuna.
Tko ce to platiti nitko nezna..

Nisam dioničar Janafa zbog političkih prevrtanja, a što znači da dionica može u trenutku varirati i do 50% samo neznamo u kojem smjeru.
S druge strane sada sam pogledao knjige Janafa i nevidim taj dug, ašto znači da ga ne priznaju, a što će biti kada bude ni INke nisu precizno odgovorile.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


svi mi koji radimo i griješimo tako i kolegica ima pravo na pogreške ali treba biti pošten i priznati kad je JANAF bio na 2400 da je kolegica upozaravala da to treba kupovati i očito je da je bila u pravu.

Upozoravala je ona i na 3600 kn da treba kupiti, pa na 3300, 3000, 2700, 2400 kn.
Teorijom vjerovatnosti jednom treba pogoditi! [lol]

Pitaj dionicare slatinske bake sto misle o tuzbi firmi iz srbije i sto to radi za vrijednost preduzeca i sto se sve moze dogoditi…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Dijonice su visak sredstava, ja ne kukam kao drugi..


Ne kolega

Svatko ko ulaze u dionice nema viska novaca vec manjka, ulaze da bi zaradio…
Oni koji imaju viška, taj novac troše [wink]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Hvala kol.Ivani na savjetu,ali ipak sam kupio nešto jdpl po cca130kn prosijek mislim izać na 150 prosjek,žao mi je što nisam ušo na Đakovštini po 7,kupio sam neko numero u Šibeniku za 2 milje međutim i tu su problemi nerazjašnjena vlasništva,problemi svagdje sa kapitalom i sad se bune neki koji nisu uspjeli dovoljno zaradit i nemaju,iznad svega mi je zdravlje.Pozdrav [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



Dijonice su visak sredstava, ja ne kukam kao drugi..


Ne kolega

Svatko ko ulaze u dionice nema viska novaca vec manjka, ulaze da bi zaradio…
Oni koji imaju viška, taj novac troše [wink]
[/quote]
Ovisi da li to radis profesionalno ili lezerno…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep




Dijonice su visak sredstava, ja ne kukam kao drugi..


Ne kolega

Svatko ko ulaze u dionice nema viska novaca vec manjka, ulaze da bi zaradio…
Oni koji imaju viška, taj novac troše [wink]
[/quote]
Ovisi da li to radis profesionalno ili lezerno…

[/quote]
i profesionalno moze biti ležerno, narocito kod nas

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Informanka.

– evo mene s kupanja, sada su već ugodne temperature za sunčanje, samo more se je već ohladilo te i nije baš ugodno.
– sve se može kad se hoće i burza i plaža, a večeras ću malo i izići, treba lovu i trošiti.
– evo sada zbrajam i rezultate na burzi, kraj trgovine nisam pratila, ali mi niste ništa uvalili na otvorene naloge.
– a saldo i dalje ide u laganom plusu, svaki dan po malo pa se i skupi, danas portfelj u plusu +0.62%,
– ja zadovoljna.

– I love this game.
Pozdrav !



@ ivana
– nije, znate i sami da ja ne investiram u glupe investicije.

koliko si do danas dobila dividende od Janafa???
vrhunska investicija, nema sta…


Koliko ste vi dobili od VARTEKSA a plaćali ste ga po 220, koliko ste dobili od INGRE a plaćali ste je po 55 000 i dokapitalizirali po 35 000, koliko ste dobili od OPTIME to vam je najnoviji biser i da dalje ne nabrajam, svi mi koji radimo i griješimo tako i kolegica ima pravo na pogreške ali treba biti pošten i priznati kad je JANAF bio na 2400 da je kolegica upozaravala da to treba kupovati i očito je da je bila u pravu.
[/quote]

– četiri jedinice ste uvalili mom odvjetniku,
– sram vas može biti.
– ali vidite nisu svi ni tako glupi kao ovaj ocjenjivački žiri.
– rijetki mogu neke stvari s ovoga foruma i zapamtiti.

– pa puno puta sam vam napisala, kako morate zapamtiti ime lika koji vas je naveo na investiciju gdje ste izgubili novce.
– ali većina vas izgleda meni uživa jedino kada gubi novce.

– gospon Barbastari zahvaljujem vam na odvjetničkim uslugama, a sve to će vam platiti dragi Bog.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close