Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



– ili gospon Todorić,
i tako je on prodavao cvijet po cvijet i vidi ga danas

Jedan poznanik mi ima blizance, s obzirom da obično kupuje samo 1 lizalicu koju blizanci podijele, pitanje za koleginicu Ivanu: Znači li to da će moj poznanik biti milijarder????
Koleginice, pa gospon Todorić će po zakonu brojeva bankrotirati!
[/quote]
todorić neće bankrotirati,bez brige…
agrokor,možda,ali todorić ne

Informanka.

– evo danas aktivno trgujem.
– imam otvorenih naloga cca 100.000kn, ali me ništa nije poklopilo, na nekim dionicama sam i prva na kupnji.
– ima nekih sitnih liparenja, ali nema prometa.
– danas sam nešto i prodala, sitno.
– raduje me to što na svim mojim glavnim investicijama ima lijepe kupnje.
– na jednoj su i skinuli moje dionice po lijepoj cijeni.

– ali ne mogu ništa jeftinog kupiti.
– e sada da skidam s prodaje nisam ni sama sigurna koliko je to sigurno i pametno.
– ali nema veze, i danas će moj portfelj biti u lijepom plusu.

– I love this game.
Pozdrav !


Informanka.

– evo danas aktivno trgujem.
– imam otvorenih naloga cca 100.000kn, ali me ništa nije poklopilo, na nekim dionicama sam i prva na kupnji.

Jeli ovo vaših 16 kom na Optimi?


Jeli ovo vaših 16 kom na Optimi?

– nije, znate i sami da ja ne investiram u glupe investicije.

– ali gospon Antiša ta investicija i ne mora biti glupa ako se na njoj može zaraditi.
– a na svakoj dionici se može zaraditi ako se zna raditi.

– evo sada vam je tu potpora 26kn, to su nalozi investitora tipa Spliće.

– ali ako hoćete da vam investicija opte raste tada trebate vi sami skinuti onaj nalog na 30kn i još par gornjih sitnijih naloga,
– tada će biti prometa, i ovce vas slijede.
– e ako sada uspijete prodati tu opte po 33-35kn ovćicama vi ste uspješni investitor.
– samo da bi se ja tu zahebavala investicija mora biti i donekle sigurna.
– ali ako vidim da netko ulazi u takvu akciju treba ga pratiti.

– pogledajte moje investicije np. jnaf, ali treba se brinuti o investicijama.

– znači gospon Antiša, osim pisanja je potrebno i nešto na burzi konkretno i napraviti.
– vidite da pustim jedinicama ne možete zaustaviti rast moga portfelja.
– a ja ću vas na ovim strenicama zahebavati i dallje jer većina vas nema pojma o investiranju, ali ste previše pametni pri ocjenjivanju.
– najprije pogledajte vaš portfelj i stanje toga portfelja, pa promislite koju bi ocjenu dali sebi za vođenje toga portfelja, pa tek onda probajte ocjeniti mene.

– I love this game.
Pozdrav !


Informanka.

– evo danas aktivno trgujem.
– imam otvorenih naloga cca 100.000kn, ali me ništa nije poklopilo, na nekim dionicama sam i prva na kupnji.
– ima nekih sitnih liparenja, ali nema prometa.
– danas sam nešto i prodala, sitno.
– raduje me to što na svim mojim glavnim investicijama ima lijepe kupnje.
– na jednoj su i skinuli moje dionice po lijepoj cijeni.

– ali ne mogu ništa jeftinog kupiti.
– e sada da skidam s prodaje nisam ni sama sigurna koliko je to sigurno i pametno.
– ali nema veze, i danas će moj portfelj biti u lijepom plusu.

– I love this game.
Pozdrav !

ovo si dobro procijenila, mislim da je u pitanju doslovno šah-mat pozicija.
Fondoci ( brokeri ) čekaju da mali puknu živci, a ovi naučili igru od njih samih i sada nema pomaka nigdje.
Mislim da će fondovi morati preuzeti igru bikova, jako brzo, jer ovdje inače nema pomaka možda i mjesecima.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ovo si dobro procijenila, mislim da je u pitanju doslovno šah-mat pozicija.
Fondoci ( brokeri ) čekaju da mali puknu živci, a ovi naučili igru od njih samih i sada nema pomaka nigdje.
Mislim da će fondovi morati preuzeti igru bikova, jako brzo, jer ovdje inače nema pomaka možda i mjesecima.


Vrlo dobra opservacija loris [thumbsup]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

– znači gospon Antiša, osim pisanja je potrebno i nešto na burzi konkretno i napraviti.
– vidite da pustim jedinicama ne možete zaustaviti rast moga portfelja.
– a ja ću vas na ovim strenicama zahebavati i dallje jer većina vas nema pojma o investiranju, ali ste previše pametni pri ocjenjivanju.
– najprije pogledajte vaš portfelj i stanje toga portfelja, pa promislite koju bi ocjenu dali sebi za vođenje toga portfelja, pa tek onda probajte ocjeniti mene.

– I love this game.
Pozdrav !

Ne sijećam se više kad sam vam uvalio jedinicu, zadnji put me iživciralo što vam nemogu opaliti više od tri komada unutar 24 sata pa sam odustao. Sad se čak i nekad zna omaknit stotka za motivaciju!

Ja sam zadovoljan svojim porfeljom, našao sam investiciju s kojom mogu mirno spavati bar 3 godine.
Mene nervoza hvata tek kad mi dionica raste, ovo mi je blažena situacija.

Mislim da će fondovi morati preuzeti igru bikova, jako brzo, jer ovdje inače nema pomaka možda i mjesecima.

a zašto misliš da je fond managerima stalo da na ZSE dođe do bilo kakvih pomaka, a kamo li do rasta cijena? [yawn]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!


ovo si dobro procijenila, mislim da je u pitanju doslovno šah-mat pozicija.

– jesam, dobro sam procijenila i dobila jedinicu.
– taj post kaže kakva je situacija na burzi, jer jedno je ako pratite burzu na gledalici ili na kraju dana samo pogledate promet i cijene, a nešto sasvim drugo i puno konkretnije je kada napišete dosta naloga, idete u neki rizik, i pratite što se dešava s tim nalozima.
– tržište se jednostavno mora osjetiti.
– ali većina nema pojma o ovome što pišem.
– naučili na drukanje, zašto li im glava služi ?

– pa evo, na kupnji sam knzm, vlds, jnaf, tnpl, jmnc, plag, pbz, a prodala sitno jnaf.
– od gore spomenutih dionica čak tri niti nemam u portfelju.
– i ovo nikako nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica jer je za većinu vas najbolje oročiti novce u banci.

– I love this game.
Pozdrav !


Mislim da će fondovi morati preuzeti igru bikova, jako brzo, jer ovdje inače nema pomaka možda i mjesecima.

a zašto misliš da je fond managerima stalo da na ZSE dođe do bilo kakvih pomaka, a kamo li do rasta cijena? [yawn]
[/quote]

U tvom pitanju se nalazi odgovor.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Tko god da dijeli jedinice ima i razloga za to .

A sada i potvrda mojoj teoriji da ide vrijeme bikova ;
http://www.seebiz.eu/hr/burze/warren-buffett-zbogom-obveznicama,-inflacija-ce-rasti,88074.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@ ivana
– nije, znate i sami da ja ne investiram u glupe investicije.

koliko si do danas dobila dividende od Janafa???
vrhunska investicija, nema sta…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close