Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


svaka čast optimistima ,Njemačka privreda se oporavlja napolju ljep rast i stabilnost zanima me dali neko prati index krobexsa lagano raste ali dionice večina padaju i gube na vrijednosti a i ja mislim odustat potpuno od ove igre .Evo naprimjer da sam bio u pravu Tisak sam rasprodo po 230 kn prosjek sad je na 190do 197 [bye]

gospon Milušić.

– pa koliko vam puta moram napisati da se ostavite ovoga sporta.
– što imate, rasprodajte.
– i na burzu nikad više ni za živu glavu.

– zbog toga ste sasvim pametno odlučili da odustanete od ove igrice.

– I love this game.
Pozdrav !


haha, genijalno. kolega lopina se nakrcao 100% dionicama i sad nagovara druge da kupuju skuplje i dižu cijene da on može zaraditi tj. da onima u kešu uvali dionice koje je prošli tjedan kupio [lol]
i onda se ljuti kad ga zovu drukerom [lol]

gospon Fajrunt.

– i za vaše dionice je došao fajrunt.
– što ste izgubili, izgubili ste, sada vam je najbolje sve isprodati i nikada više ne kupiti niti jednu dionicu.
– jer ako kupite dionicu, netko će na vama sigurno zaraditi.
– te stvarno nema potrebe da netko od vas učini magarca.

– I love this game.
Pozdrav !


glavno da nisam razočarao sebe, crobex je na -0,45%

Informanka.

– danas se i nisam previše bavila dionicama.
– ali ja danas u plusu +0.44%, nije puno ali veseli, crobex +0.21% .

– I love this game.
Pozdrav !


Kolegice Ivana, glede HT-a, istina da je bio kvalitetan i dobar, al budućnost kaže sljedeće:

Splićo.

– ja nisam većinska vlasnica HT-a, pa sve vaše primjedbe možete upućivati vlasniku švabi.
– a slabo im, pa oni su isplatili svoju investiciju.

– a gospon Splićo kada će te vi isplatiti vaše investicije ??????????
– koliko puta sam vam pisala da ne kupujete boce Badela već dionice Badela.

– I love this game.
Pozdrav !


za razliku od vaših moj saldo je 81% u minusu.

– ništa strašno gospon Loris.
– pa imate internetsku firmu, a internet budućnost.
– za 2-3 godine ćemo napraviti IPO vaše firme i biti će love ko u prići.
– vi ćete morati otvoriti po HR još desetak štandova tako da budete prisutni u svim regijama, a to za IPO prepustite samo meni.
– dijelimo 50% / 50% .
– a za ovćice se ne trebate brinuti, ima toga.

– I love this game.
Pozdrav !



Kolegice Ivana, glede HT-a, istina da je bio kvalitetan i dobar, al budućnost kaže sljedeće:

Splićo.

– ja nisam većinska vlasnica HT-a, pa sve vaše primjedbe možete upućivati vlasniku švabi.
– a slabo im, pa oni su isplatili svoju investiciju.

a gospon Splićo kada će te vi isplatiti vaše investicije ??????????
– koliko puta sam vam pisala da ne kupujete boce Badela već dionice Badela.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Dobro je dok su boce badela, samo da ne krene opet na gljive

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Samo nemoj izazvati globalnu inflaciju pustajuci toliku kolicinu novca u opticaj.

Jos uvjek djelis komp sa sestrom ?

– čujte, to su moji novci i za mene su jako veliki.
– ali zašto ne štedjeti.
– evo vam primjera, gospon Luka Raić ili gospon Todorić.
– Luka je marljivo radio i štedio, vozio je kamion, i pogledajte koliko je novaca uštedio.
– ili gospon Todorić,
– u visokim blatnjavim čizmama po cijele dane među svojim cvijećem, i tako je on prodavao cvijet po cvijet i vidi ga danas, najveći investitor u Srbiji.
– primjera ima zbilja mnogo.
– jedino što je važno to je kako je ovo obećana zemlja u kojoj i jedan šofer ili zemljoradnik mogu za par godina postati multi miljarderi, toga nema ni u Americi.

– I love this game.
Pozdrav !

………Kad bi M.M. imali novaca…mi bi za treptaj oka bili na 3500 Crobexa…ovako, u rukama smo
nepopravljivih entuzijasta bez love…!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Vidim da dosta investitora zazire od HT-a i navode svoje razloge protiv u koje necu sada ulaziti. Ali!
Ostalo je neprimjeceno objedinjavanje T-mobile sa maticnom kucom, a tu se i kriju buduce investicije i naravno profiti, a posljedicno i vrijednost dionice. Slijedeci boom se ocekuje kod koristenja mobilnog internetskog prometa. Brojna trzisna istrazivanja upucuju da ce koristenje mobilnih uredjaja biti primarno za neke servise kao sto su e-mail, chat i surfanje. Cijene mobilne telefonije ce padata i postati pristupacnije korisnicima, a onda univerzalni zakon ponude i potraznje sa razina koje su korisnici spremni platiti pocinje djelovati. Posla ce biti i za developere (npr. ERNT) ali i za telekome. Hrvatska ubrzano prelazi na digitalni TV signal i oslobadja prostor za frekvencijski raspon mobilnog broadbanda. Predvidjana govore kako ce sa sadasnjih 1.2 milijarde uredjaja skok biti na 2 milijarde u samo dvije godine. Dakle do 2012. godine. A sa povecanim brojem uredjaja naravno dolazi fiksni prihod onih koji su se pripremili na vrijeme za novi investicijski ciklus.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..

Do srijede smo na SPX 1140 [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


– ili gospon Todorić,
i tako je on prodavao cvijet po cvijet i vidi ga danas

Jedan poznanik mi ima blizance, s obzirom da obično kupuje samo 1 lizalicu koju blizanci podijele, pitanje za koleginicu Ivanu: Znači li to da će moj poznanik biti milijarder????
Koleginice, pa gospon Todorić će po zakonu brojeva bankrotirati!

26.11.2010 - Dan D



za razliku od vaših moj saldo je 81% u minusu.

– ništa strašno gospon Loris.
– pa imate internetsku firmu, a internet budućnost.
– za 2-3 godine ćemo napraviti IPO vaše firme i biti će love ko u prići.
– vi ćete morati otvoriti po HR još desetak štandova tako da budete prisutni u svim regijama, a to za IPO prepustite samo meni.
– dijelimo 50% / 50% .
– a za ovćice se ne trebate brinuti, ima toga.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]



Samo nemoj izazvati globalnu inflaciju pustajuci toliku kolicinu novca u opticaj.

Jos uvjek djelis komp sa sestrom ?

– čujte, to su moji novci i za mene su jako veliki.
– ali zašto ne štedjeti.
– evo vam primjera, gospon Luka Raić ili gospon Todorić.
– Luka je marljivo radio i štedio, vozio je kamion, i pogledajte koliko je novaca uštedio.
– ili gospon Todorić,
– u visokim blatnjavim čizmama po cijele dane među svojim cvijećem, i tako je on prodavao cvijet po cvijet i vidi ga danas, najveći investitor u Srbiji.
– primjera ima zbilja mnogo.
– jedino što je važno to je kako je ovo obećana zemlja u kojoj i jedan šofer ili zemljoradnik mogu za par godina postati multi miljarderi, toga nema ni u Americi.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Nije to nista. Truman je poceo prodajuci odijela po selima srednjeg zapada, a zavrsio je bacajuci nuklearne bombe po Japanu. Nemoj podcijeniti nikoga.

Formalno obrazovanje i diplome nisu garancija uspjesnosti. Puno je bitnije kakav covjek stoji iza papira, nego kakav papir stoji ispred covjeka.

Vozeci kamion mozes nauciti puno vise nego prepisujuci salabahtere na nekim hrvatskim fakultetima.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close