Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

3× za cijeli život je sasvim dovoljno razumnom čovjeku. Ne valja pretjerivati ni u čemu.

who dares, wins


– od tih dividendi ove godine sam dobila, ili ću dobiti onako odokativno barem tri vaše godišnje plaće.
– ili da bude još jasnije, ono što čete vi zaraditi u sljedeća 36 mjeseca.
– i te dividende mi super dođu zbog moje velike potrošnje.

Samo nemoj izazvati globalnu inflaciju pustajuci toliku kolicinu novca u opticaj.

Jos uvjek djelis komp sa sestrom ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Kolegice Ivana, glede HT-a, istina da je bio kvalitetan i dobar, al budućnost kaže sljedeće:

pad cijena interneta, pad cijena mobilne telefonije, neisplata budućih dividendi, početak stvaranja negativnih izvješća, mnoštvo ljudi bježi na druge jeftinije mreže i povoljniji internet,
MAX TV preskup, usluga loša,…. toliko faktora kaže da treba bježati.
Pa i BNET za fiksnu cijenu daje neograničeno telefoniranje, k tome internet i brži i jeftiniji,…
Što kad HT smanji cijene ispod tih cijena? Dobit neće ni postojati,a sve i da srežu troškove dobit bi maximalno mogla biti 1%.
HT je najveći SELL trenutno uz ATGR.

26.11.2010 - Dan D

Best buy trenutno je kukuruz [thumbsup]

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim

Kukuruz ove godine stradao od leda stočari neće imati dosta za prehranu stoke cijena če biti visoka,bar što se tiče osiječko brodske župnije također proizvode od ove žitarice očekuje rast. [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Best buy trenutno je kukuruz [thumbsup]

A ja mislio da si neozbiljan ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Nakon ponude u srijedu.VLDS na 13,LPLH 130,KNZM na 150 ,normalno da sam 100% u dionicama.
Ma,ja sam to uvijek.Ocijenio sam da bi za pet dana/dakle danas/ to moglo biti skuplje.Možda ne baš
danas,ali već slijedeći ponedjeljak bi moglo biti malo življe.I mislim da bi ova sedmica bila izvrsna
za ukrcaj.Ne mislim tako samo ja nego i tehničari.
Ali oni još nemaju signale za ulazak.Dovoljni signal im je Lopina konzervative koji je 100% unutra da počmu
ulaziti i ne propuste desetak posto.
Vrijeme je za šoping i da pružite šansu da i mi koji smo u dionicama nešto zaradimo.


…normalno da sam 100% u dionicama.
….Vrijeme je za šoping i da pružite šansu da i mi koji smo u dionicama nešto zaradimo.

haha, genijalno. kolega lopina se nakrcao 100% dionicama i sad nagovara druge da kupuju skuplje i dižu cijene da on može zaraditi tj. da onima u kešu uvali dionice koje je prošli tjedan kupio [lol]
i onda se ljuti kad ga zovu drukerom [lol]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Kolega fajrunt,razočarali ste me što ne kupujete odmah danas.
Krajem sedmice će vam biti skuplje i tada ćete početi kupovati.Ja danas ništa ne prodajem toliko
nisko da bi me moglo pokupiti.Nalazuim se visoko,ali to je toliko nisko tako da će i to doći na red.
Ako ne danas a onda za desetak dana.
Morat ćemo i mi reagirati na svjetski rast.A značajniji pomak bi se mogao očekivati nakon dobrih vijesti o povečanju prodaje u julu sa rekordnim turističkim prometo.
A i kolovoz bi trebao biti barem kao lani,pa bi znaćajniji rast mogao uslijediti sredfinom rujna.
Ja ću vam sve do tada biti 100% u dionicama.Samo ću promijeniti poziciju.

Mislim da vrijedi pročitati izvješće Vupika za prvih šest mjeseci 2010!
Dobit i velika ulaganja!!!
Veliki kapaciteti i silosi za proizvodnju žitarica!!!
Pozdrav

svaka čast optimistima ,Njemačka privreda se oporavlja napolju ljep rast i stabilnost zanima me dali neko prati index krobexsa lagano raste ali dionice večina padaju i gube na vrijednosti a i ja mislim odustat potpuno od ove igre .Evo naprimjer da sam bio u pravu Tisak sam rasprodo po 230 kn prosjek sad je na 190do 197 [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Kolega fajrunt,razočarali ste me što ne kupujete odmah danas.

glavno da nisam razočarao sebe, crobex je na -0,45%


Krajem sedmice će vam biti skuplje i tada ćete početi kupovati.

mislite? meni izgleda da će biti još jeftinije nego danas .. a tek kad krene vruća jesen, pa kad krenu otpuštanja u državnim službama, pa kad počne rasti nezposlenost zbog otpuštanja sezonaca itd…. [bye]


Morat ćemo i mi reagirati na svjetski rast.

je,je…vidim kako ih već 5 tjedana pratimo u rastu [lol]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

New Report

Close