Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koleginice Ivana, pa koliko je HT pao nisko, zovu po 10 puta dnevno svoje "jače" korisnike, mole da produži se pretplata…. a ljudi bježe li bježe.
Zapamtite Vi ovo: HT-a će biti i po 135kn.

26.11.2010 - Dan D


Kako sam napravila zaheb za koji sam sama kriva.

– gledam dionicu INGR, znam da je to jedno smeće od dionice.
– tržište neodlučno, dva velika naloga na niskoj prodaji.
– osjećam kako će i ta dionica poletjeti.
– ali nedavno sam budalama uvalila tu dionicu po lijepim cijenama.
– i mislim se mislim, trebalo je skinuti cca 150.000kn na cca 23kn.
– i tako dok se ja mislim hoću neću više nema toga velikog naloga na prodaji.
– kasnije sam se uključila u igricu, ali s punoooo manje love i nešto sitnog i zaradila.
– a stvarno je šteta ne kupiti jeftino dionicu i uvaliti je tim budalašima koji ju puno cijene.

– I love this game.
Pozdrav !


Kolegice, pa kada cete vec jednom nesto pogoditi?Vidim da spominjete budalase, e pa to nisam bio ja.Poceli ste se gubiti u svojim gubicma, pa napadate jadnog Splicu i Lopinu.Nisu vam oni krivi za promasaje [smiley]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


Ja bi zamolio Ivanu da nam kaže koliko puši na Janafu pošto je dokumentirano na forumu da ga je kupovala na 3600 kn?

– evo još jednog gospodina koga vesele svi moji gubitci.

– samo gospon Antiša moje demokratsko pravo je da mogu kupiti dionicu JNAF-a na 3.600kn.
– a planiram ju kupovati i na 4.000kn, a neće mi biti skupa ni na 5.000kn, a nadam se kako mi vi nećete moći zabraniti da ju jednog dana kupujem i na 7.000kn.
– to je jednostavno moje demokratsko pravo.

– i prije će JNAF doći do 7.000kn nego što će Optima početi pozitivno poslovati.

– I love this game.
Pozdrav !



Ja bi zamolio Ivanu da nam kaže koliko puši na Janafu pošto je dokumentirano na forumu da ga je kupovala na 3600 kn?

– evo još jednog gospodina koga vesele svi moji gubitci.

– samo gospon Antiša moje demokratsko pravo je da mogu kupiti dionicu JNAF-a na 3.600kn.
– a planiram ju kupovati i na 4.000kn, a neće mi biti skupa ni na 5.000kn, a nadam se kako mi vi nećete moći zabraniti da ju jednog dana kupujem i na 7.000kn.
– to je jednostavno moje demokratsko pravo.

– i prije će JNAF doći do 7.000kn nego što će Optima početi pozitivno poslovati.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
cekaj….ja kupujem na 3000 od tebe ,zar nismo dogovorili?????? [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Da li je došlo vrijeme za ulazak u Badel.

Badel me privlači radi potencijalno visoke zarade od 100% i više.
Rizik:ponovna blokada,stečajni postupak,likvidacija i totalna pušika.
Ali za miša kao ja valjda će se pojaviti prilika za bijeg prije totalnog kolapsa.Vjerujem da će Badel
opstati,ali ipak me strah.Nisam sam.Kupnja bježi kao đava od tamjana.I jučer je bila na 57.
Katastrofa.

– čestitam gospon Lopina, Badel je konačno krenuo s rastom.
– jeste li izišli ili čekate da to još naraste ?????????
– ipak je ova tema djelotvorna na tržištu dionica.

– samo bi bilo dobro da nam i gospon Splićo ponešto napiše o ovoj rizičnoj investiciji.
– jer sam mišljenja kako je tu on najupućeniji.
– kupovao je on Badela na 140, 120, 100kn… sve imate na temi Badela zapisano.
– ali naš Splićo spada u iskusne investitore te je uvijek koristio stop loss naloge i nije pogubio novce.
– a nekada je kupovao i virtualno tako da su gubitci i više nego zanemarivi.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Badel
Pitanje svih pitanja.Kada izaći.Danas sam bio na kupnji ,ne prvi,nego u drugom redu.A zaćudo nisam bio i na prodaji,jer ovo ćudo od Badela može visoko.A keša ni za lijek.A kada nemam keša
osjećam se kao riba na suhom i sve dajem na bubanj i skupilo mi ADPL i KNZM.Badel nisam htio
dati po 65.Radije bi bio kupio po 65.ADPL prerano,KNZM pojma nemam kakav će biti kvartal.Mogao bi biti mali podbaćaj u drugom kvartalu pa bi se moglo gricnuti nakon izvješća,možda i malo skuplje
ali biti špekulat a bez keša i nije neka fora.
A stvarno izgleda da ovaju forum djeluje na rast dionica o kojima se piše.
Ali treba pisati argumentirano i iznijeti pozitivne stvari o svojo investiciji.
Danas su sve moje dionice ili na nuli ili u plusu.Najčešće na nuli,jer se njima rijetko trguje.
Još pokoji ovako crveni dan početi će se strmopizdivati i moje blago.I to u trokoraku.
Za burek investitore dobra vremena jer su boje šarolike.Tu se snalazim najbolje.

Ćini mi se da će nam Lavčević nazad.Nema kupnje pa ćemo curik.Tu bi trebalo malo skupiti.
Jedino Validus šteka.
U kešu sam 8%.To je za mene jako puno.
Zaista je teško biti dobar investitor.Divim se svima koji imaju hrabrosti doćekati izvješće građevinara u ovim okolnostima ,a da imaju tu dionicu u portfelju.
Da li je današnje FI 1H 2010 za Viadukt povukao cijeli građevinski sektor.Jer crobex je gulaš.u kojem su danas građevinci bili kumpiri,a ostali su bili meso,a neki toč.
Ali nakon današnjeg proklizavanja građevinaca budi se špekulantska krv.Da li uletiti kratkoročno,
pitanje je sad.Ili malo pričekati i čekati niže?Odluku ću donijeti u pet do dvanaest.



Kako sam napravila zaheb za koji sam sama kriva.

– gledam dionicu INGR, znam da je to jedno smeće od dionice.
– tržište neodlučno, dva velika naloga na niskoj prodaji.
– osjećam kako će i ta dionica poletjeti.
– ali nedavno sam budalama uvalila tu dionicu po lijepim cijenama.
– i mislim se mislim, trebalo je skinuti cca 150.000kn na cca 23kn.
– i tako dok se ja mislim hoću neću više nema toga velikog naloga na prodaji.
– kasnije sam se uključila u igricu, ali s punoooo manje love i nešto sitnog i zaradila.
– a stvarno je šteta ne kupiti jeftino dionicu i uvaliti je tim budalašima koji ju puno cijene.

– I love this game.
Pozdrav !


Kolegice, pa kada cete vec jednom nesto pogoditi?Vidim da spominjete budalase, e pa to nisam bio ja.Poceli ste se gubiti u svojim gubicma, pa napadate jadnog Splicu i Lopinu.Nisu vam oni krivi za promasaje [smiley]
[/quote]
Mene nitko ne napada,a naročito ne Ivana.Mi se uglavnom razumijemo kao investitori.I koristimo
jedno drugome,kao i cijelom forumu.
Mene bi trebali pratiti burek investitori sa kapitalom do 20.000 EUR,a Ivanu oni od 1 mil kn i više.
Čak biste mogli i formirati jedan mali portfeljić koji bi bio kopija mog portfelja,ali naravno da se
krcate kada ja počmem pisati o nekoj dionici jer sam tada već unutra.Najčešće.A što bude više
takvih ja ću lakše izaći po većoj cijeni.
Naravno da ne smijete biti neodlučni i čekati da nešto puno naraste i onda ulaziti,jer ćete vjerovatno i spušiti.A tada ćete mene proglasiti za drukera.
Ja nisam druker,ja lobiram za svoje investicije,ali ne beskrupulozno i bezočno.


Danas su sve moje dionice ili na nuli ili u plusu.Najčešće na nuli,jer se njima rijetko trguje.

Informanka.

– danas su sve moje dionice, odnosno portfelji u milijunskim plusevima.
– radi se o desecima milijuna.
– nikada ovoliko milijuna u jednom danu.
– samo svaka bajka ima i svoj kraj.
– prva trgovina tih nelikvidnih dionica će ponovno spustiti moje portfelje za puste milijune.
– a predivno je gledati te milijunčiće u portfelju.

– I love this game.
Pozdrav !

Kolegice Ivana opet Vi maštate kao i obično!
Vi ste u silnim milijunskim minusima i ti minusi će uskoro postati sve veći
kad HT konačno ode ispod 200kn.

26.11.2010 - Dan D


Kolegice, pa kada cete vec jednom nesto pogoditi?Vidim da spominjete budalase, e pa to nisam bio ja.Poceli ste se gubiti u svojim gubicma, pa napadate jadnog Splicu i Lopinu.Nisu vam oni krivi za promasaje [smiley]

– gospodine Budala,
– stvarno nemam ništa protiv vas iako po imenu spadate u najveću skupinu investitora.
– ove godine ja nisam u gubitcima, ali nema ni neke zarade.

– a za Spliću i Lopinu nikada nisam napisala nešto loše.
– samo je ovo takva tema gdje mi raspravljamo o dionicama,
– ali stvarno se nikada nismo svađali ili posvađali.
– pa oni mi i popravljaju puste jedinice koje mi djelite.

– I lovre this game.
Pozdrav !




Kako sam napravila zaheb za koji sam sama kriva.

– gledam dionicu INGR, znam da je to jedno smeće od dionice.
– tržište neodlučno, dva velika naloga na niskoj prodaji.
– osjećam kako će i ta dionica poletjeti.
– ali nedavno sam budalama uvalila tu dionicu po lijepim cijenama.
– i mislim se mislim, trebalo je skinuti cca 150.000kn na cca 23kn.
– i tako dok se ja mislim hoću neću više nema toga velikog naloga na prodaji.
– kasnije sam se uključila u igricu, ali s punoooo manje love i nešto sitnog i zaradila.
– a stvarno je šteta ne kupiti jeftino dionicu i uvaliti je tim budalašima koji ju puno cijene.

– I love this game.
Pozdrav !


Kolegice, pa kada cete vec jednom nesto pogoditi?Vidim da spominjete budalase, e pa to nisam bio ja.Poceli ste se gubiti u svojim gubicma, pa napadate jadnog Splicu i Lopinu.Nisu vam oni krivi za promasaje [smiley]
[/quote]
Mene nitko ne napada,a naročito ne Ivana.Mi se uglavnom razumijemo kao investitori.I koristimo
jedno drugome,kao i cijelom forumu.
Mene bi trebali pratiti burek investitori sa kapitalom do 20.000 EUR,a Ivanu oni od 1 mil kn i više.
Čak biste mogli i formirati jedan mali portfeljić koji bi bio kopija mog portfelja,ali naravno da se
krcate kada ja počmem pisati o nekoj dionici jer sam tada već unutra.Najčešće.A što bude više
takvih ja ću lakše izaći po većoj cijeni.
Naravno da ne smijete biti neodlučni i čekati da nešto puno naraste i onda ulaziti,jer ćete vjerovatno i spušiti.A tada ćete mene proglasiti za drukera.
Ja nisam druker,ja lobiram za svoje investicije,ali ne beskrupulozno i bezočno.
[/quote]

Majstore [lol]



Ja bi zamolio Ivanu da nam kaže koliko puši na Janafu pošto je dokumentirano na forumu da ga je kupovala na 3600 kn?

– evo još jednog gospodina koga vesele svi moji gubitci.

– samo gospon Antiša moje demokratsko pravo je da mogu kupiti dionicu JNAF-a na 3.600kn.
– a planiram ju kupovati i na 4.000kn, a neće mi biti skupa ni na 5.000kn, a nadam se kako mi vi nećete moći zabraniti da ju jednog dana kupujem i na 7.000kn.
– to je jednostavno moje demokratsko pravo.

– i prije će JNAF doći do 7.000kn nego što će Optima početi pozitivno poslovati.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Stvarno nikad ne uživam u tuđim minusima, i uvijek mi je drago kad mi mali investitori zarađujemo ali kad JNAF malo padne nekako mi to uvijek izmami osmijeh.
A opet vi niste mali investitor, već milijunašica…..

P.S.
Ako će vam biti lakše ja na Optimi pušim gotovo čitavu zaradu od početka 2008g, tj. otkad se bavim dionicama.
Znači dvije i pol godine sam gubio vrijeme na burzi….



Kolegice, pa kada cete vec jednom nesto pogoditi?Vidim da spominjete budalase, e pa to nisam bio ja.Poceli ste se gubiti u svojim gubicma, pa napadate jadnog Splicu i Lopinu.Nisu vam oni krivi za promasaje [smiley]

– gospodine Budala,
– stvarno nemam ništa protiv vas iako po imenu spadate u najveću skupinu investitora.
– ove godine ja nisam u gubitcima, ali nema ni neke zarade.

– a za Spliću i Lopinu nikada nisam napisala nešto loše.
– samo je ovo takva tema gdje mi raspravljamo o dionicama,
– ali stvarno se nikada nismo svađali ili posvađali.
– pa oni mi i popravljaju puste jedinice koje mi djelite.

– I lovre this game.
Pozdrav !

[/quote]
Kolegice pa nemojte se odmah ljutiti [wink] Vi ste meni jako dragi i nikada Vam ne bi dao jedinicu.Zelio bi da mi date neki tip, jer sam 3 mjeseca bez dionica.Ustvari kupio sam nesto prosli tjedan, ali to je sitno.Malo sam zeljan trgovanja, ali sto kupiti? Imam novaca, ali ja ne volim gubiti, jer meni je i jedan posto gubitka promasaj.Nisam dugorocni investitor, jer je to drugo ime za gubitnika koji je kupio dionice i sada je u minusu, a na taj nacin se tjesi.Mislim tema se zove "best buy" pa bi molio nekakav savjet.

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

New Report

Close