Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Konačno leglo puno milijuna na moja dva brokerska računa.

– baš sam se obradovala na jednom računu višak od 4 milijuna a na drugom višak od 16 milijuna.
– nije loše dvadesetak milijuna više nego sam jučer imala.
– samo ništa nisam uplaćivala.
– najvjerojatnije se radi o nekoj grešci, ali je barem lijepo za vidjeti.
– i kako to na dvije brokerske kuće !!!!!!!!

– halo, ima li vas još što ste dobili puste milijune ?????????????

– I love this game.
Pozdrav !


ja nisam pa Vas zato lepo i ponizno prosim da mi preusmjerite na moj racun koji milijuncic makar bio lazni jer bi se i ja htio osjecati barem jedan dan bogat
pofuk


ja nisam pa Vas zato lepo i ponizno prosim da mi preusmjerite na moj racun koji milijuncic makar bio lazni jer bi se i ja htio osjecati barem jedan dan bogat
pofuk

– nema problema za vas, ako nije greška po vašoj želji uplaćujemo na jedan par jedan milijunčić.
– pa ako pogodimo vama ide pola dobitka.

– i ne trebate mi dijeliti jedinice jer je točno to što sam vam napisala.
– prva stvar koju pratim je stanje portfelja.
– a sada mi dva portfelja izgledaju dosta nerealno a niti jedna dionica danas nije narasla 300%.

– I love this game.
Pozdrav !

ADPL, prvo pozitivno iznenađenje na ZSE. [thumbsup]



ja nisam pa Vas zato lepo i ponizno prosim da mi preusmjerite na moj racun koji milijuncic makar bio lazni jer bi se i ja htio osjecati barem jedan dan bogat
pofuk

– nema problema za vas, ako nije greška po vašoj želji uplaćujemo na jedan par jedan milijunčić.
– pa ako pogodimo vama ide pola dobitka.

– i ne trebate mi dijeliti jedinice jer je točno to što sam vam napisala.
– prva stvar koju pratim je stanje portfelja.
– a sada mi dva portfelja izgledaju dosta nerealno a niti jedna dionica danas nije narasla 300%.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
evo sad sam Vam dao stotku…ni neznam sam kako sam se na to naterao jer sam jos pijan od sinoc i stoga Vas molim da imae razumijevanja i ne napadate me da sam Vam dao jedinicu jer meni moja vjera brani da dijelim jedinice pogotovo zenama,,,,,,,,to mogu samo iskusni i odmemorirani alf muzjaci a meni je jos do prije neki dan u opisu stajala duda…….nego znam da nije mjesto i vrijeme ali da li ste mozda mog prijatelja Vjeku vidjeli????
poofuk….pardon….
pofuk


ADPL, prvo pozitivno iznenađenje na ZSE. [thumbsup]

pa meni je vece iznenadjenje sta ste poceli pod drugom zastavom igrati
pofuk

na žalost ništa od milijuna.

– a milina ih gledati na ekranu.
– programi izračunali cijene dionica na dražbi.
– a mogli ste mi to i napisati jer nisam u toku zbivanja.

– I love this game.
Pozdrav !


na žalost ništa od milijuna.

– a milina ih gledati na ekranu.
– programi izračunali cijene dionica na dražbi.
– a mogli ste mi to i napisati jer nisam u toku zbivanja.

– I love this game.
Pozdrav !


raspravljati u ovako teskoj ekonomskoj situaciji o milijunima pa makar bili oni i virtualni je isto kao sto sad u srpskoj skuptini raspravljaju o kosovu……stoga Vas ponizno molim da napisete jedan tip na koji da stavim danas 500 kuna na kladionici kako bi prezivio sljedeca 2 dana sa tim zgoditkom
molim da kvota bude izmedju 1,7 i 2,15….ni vise ni manje nego da kvota bude u tom kanalu kako bi odbijanac bio zagarantiran jer imam dojam da se cica fibunaci u zadnje vrijeme na mene nesto nasrdio
pofuk
unaprijed hvala


na žalost ništa od milijuna.

– a milina ih gledati na ekranu.
– programi izračunali cijene dionica na dražbi.
– a mogli ste mi to i napisati jer nisam u toku zbivanja.

– I love this game.
Pozdrav !


…..ja sam….cujte moram Vam ovo reci…..bez obzira sta imam simpatije prema Vama i mislim da cu ih i dalje gajiti jedno vrijeme cu prestati komunicirati i flertovati sa Vama jer sam primjetio da cim udjem u komunikaciju sa Vama stizu mi se svih strana jedinice……pa neverovatno je kako swu ovi nasi forumasi posesivni i kako trzaju na Vas
pofuk


Da li je došlo vrijeme za ulazak u Badel.

Badel me privlači radi potencijalno visoke zarade od 100% i više.
Rizik:ponovna blokada,stečajni postupak,likvidacija i totalna pušika.
Ali za miša kao ja valjda će se pojaviti prilika za bijeg prije totalnog kolapsa.Vjerujem da će Badel
opstati,ali ipak me strah.Nisam sam.Kupnja bježi kao đava od tamjana.I jučer je bila na 57.
Katastrofa.

– čestitam gospon Lopina, Badel je konačno krenuo s rastom.
– jeste li izišli ili čekate da to još naraste ?????????
– ipak je ova tema djelotvorna na tržištu dionica.

– samo bi bilo dobro da nam i gospon Splićo ponešto napiše o ovoj rizičnoj investiciji.
– jer sam mišljenja kako je tu on najupućeniji.
– kupovao je on Badela na 140, 120, 100kn… sve imate na temi Badela zapisano.
– ali naš Splićo spada u iskusne investitore te je uvijek koristio stop loss naloge i nije pogubio novce.
– a nekada je kupovao i virtualno tako da su gubitci i više nego zanemarivi.

– I love this game.
Pozdrav !


Mislim da je slijedeći tjedan best buy LRH i SNHO.
Pozdrav

– evo zahebali ste sve investitore koji su jutros to kupovali.
– jeste li sretni ???????????

– I love this game.
Pozdrav !


Možda LRH I SNHO budu best sell.Kasno za ulaz po sadašnjim cijenama,a možda prekasno za ulaz
po budućim većim.

– evo tu možete uočiti različite poglede različitih tipova investitora.
– zbog toga neki zarađuju, a većina stalno gubi svoje novčiće.

– I love this game.
Pozdrav !


Koleginice Ivana, budite dobri pa recite koliko "pušite" na HT-u????

– e tu sam puno izgubila na vašu veliku radost.
– ali opet sama investicija još uvijek u plusu.
– ali gospon Splite ovaj forum je zamišljen da se vi radujete kada ja zaradim, a ne da se vi radujete kada popušim lovu na burzi.
– i što kaže tehnička, kada će se popuniti gap nakon dividende, ipak ste vi najveći stručnjak za gapove te me zanima vaše mišljenje.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close