Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ću bit sretan jedino ako pjeva Milo Hrnić! [smiley2]

Uuuuuuuu kako je Milo prije dva tjedna rasturio u Splitu. Sav sam se naježio.

A da se vrati Elio Pisak koji bi to delirij bio.

Mislim da sam vidio cica macu!!!!![smiley8]

Jel možda liči na onog vukodlaka iz Šibenika ??? Meni što ga više opisuju sve više liči na Mišu Kovača ???



@znanac

A gdje ti je isplata dividende ? [smiley2]

Bacio sam već izvadak banke o toj crkavici. Čak sam razmišljao da je vratim Mustaću osobno,


Dragi znance,

A sto predvidjas za ERNT? Gdje su dogodine?

Potpuno sam siguran da će biti na istom mjestu gdje i sada ( mislim na sjedište ). [smiley2]

ja svojih 300 kuna od dividende zapio[smiley2]


Evo možda je ovaj post prikladan ipak za ovu temu – komentari i analize pa evo copy ( neće kolega Znanac ništa zamjeriti , što mu bankiram malo temu ?! ):

ag:

Dobro plavi, da ja tebe kao stručnjaka za banke upitam dva kratka pitanja: 1. što kupiti PBZ ili ZABA? 2. posljedično, ako već imaš dionice, što onda: prodati PBZ-kupiti ZABA ili prodati ZABA-kupiti PBZ? Aha?

Potpuno se slažem s plavim.

Jel možda liči na onog vukodlaka iz Šibenika ??? Meni što ga više opisuju sve više liči na Mišu Kovača ???

liči na hijenu iz ngoro ngoro kratera jer je grohotom zacviljela i zasmrdjela!

KULEN NIJE SALAMA

Čestitam ti Znanče na današnjim odgovorima. Nasmijao sam se i suzu pustio.

Je, je, legenda je!

KULEN NIJE SALAMA

Kada se vi lijepo slažete dajte vi nama napišite ako su obje ( PBZ i ZABA ) dobra prilika koja je trenutno bolja prilika za kupiti??[smiley8][smiley9][smiley4]

Skoro isto kolega s Univerzijade.

Ali mala napomena: Peti nalog na prodaje MAISTRE je na 500 KUNA. Neće proći, ali lijepo ga je vidjeti.

A i HIMR je u zadanim okvirima Kupnja oko 590 prodaja na 600.

Za FNVC imam spremnu petadru. Javit ću Vam kad budem kupovao još !

P.S. Opet sinoć viđen Vukodlak u Šibeniku. A Mišo nije pozvan ni na obavijesni razgovor. Stvarno nije u redu.

Možda smo i bili kolege sa Univerzijade, tko zna, mene osobno vežu lijepe uspomene od tamo.

Maistru ne pratim kao niti ostale turiste , nisu mi baš nekako.., ima vremena za njih.

Osim HIMR , e njega pratim i pokušavam kupiti , nalog mi je na kupnji koliko vidim među prvih 5.
Sada ima prodaje oko 600 nije potrebno micati se , sa mnom se slaže i moj broker.

FNVC sam već postal nervozan , jesam ja u plusu , ali nekako…..gdje je taj book , ne mislim baš čekati 2008.[smiley2][smiley5][smiley8]

Kod ZABE i PBZ odgovor skoro isto je jedan od onih nepoželjnijih…..

Ovo za vukodlaka nisam shvatio..[smiley7]

New Report

Close