Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zoranko je ovo ti dižeš MAIS u tišini sa svojim prijeteljem Plinijom ???

Moram priznati da ste majstori dokupljivanja MAIS – polako, lagano po kupnji, bez panike, bez stavljanja naloga na prodaju.

Svaka čast.


Evo čim je Učo došao odmah izađoše svi nalozi. Pa da se trguje malo, jer ovo zadnjih dana nije baš imalo smisla.

Evo mene opet sa početničkim pitanjem…
Ko je taj Učo?

I još nešto, strašljen sam skužio, ali šta je to BRA?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Znanče dosadio si i Bogu i vragu s tim hoteljerima, zar ne vidiš da nikome nisu interesantni?

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]


Znanče dosadio si i Bogu i vragu s tim hoteljerima, zar ne vidiš da nikome nisu interesantni?

Pusti znanca valjda on zna.
A možda se i ptica trkačica tamo skriva.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

[smiley2][smiley2][smiley2]

The show must go on…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Znanče dosadio si i Bogu i vragu s tim hoteljerima, zar ne vidiš da nikome nisu interesantni?

Ma korisniče Mirko S.Z. evo jedne prave dionice za Vas. Mnogi su je hvalili. Riječ je o pouzdanome proizvođaču gača, a kako nam graf kaže moglo se šortati, šrotati i većinom puniti gaće.

Hmm, ja mislim da su hotelijeri neopravdano pali u drugi plan, Mais, Sunh, Zlar, Htcp, Arnt, Himr, Hmam i td. Doći će to na svoje.

Ako ne kupuje tvoje dionice znance, ne znaci da je luzer

Poštovani korisnici poslovnog foruma,

ne vezano za dionice čitajući ovaj i ostale forume ne mogu da se ne osvrnem na neke članove koji će se već sami prepoznati. Ne želim ulaziti uopće u rasprave čiji je forum ili blog najbolji, ko ima najvećeg, ili čiji tata najviše krade. Osvrnuo bi se samo na tzv ” samoproglašene vođe “, duboko iskompleksirane članove koji svaki dan putem raznih foruma liječe svoj ego. OK dobro možemo reći da im je to možda dio terapije, možda zatvorene grupe s forumima funkcioniraju u nekim drugim sustavima ( recimo zatvorima ili bolnicama ), ali moraćete priznati da je većina takvih korisnika ovdje samo iz dva razloga: Prvi se odnosi na veličanje svog ega i vođenje privatnog rata ( sa hijenama, vukovima, vragovima i ko zna što već sve vide ) a drugi je isključivo navlakačke prirode. Naravno svatko voli hvaliti dionicu iz svoga portfelja i to rade svi uključivo i mene samog.

Osobno ne dijelim ljude na luzere i pobjednike kako neki misle. Forum shvaćam isključivo kao mjesto za druženje, zezanciju ljudi na istom nivou i podržavam svaku prepisku osim one u kojoj se vrijeđaju korisnici foruma osobno.

Dosta je bilo politike. Vratimo se uobičajenim poslovima i zaradimo svi zajedno neku kunu za predstojeće blagdane.

Pozdrav svima !

P.S. Ako pojedini korisnici vide vile,vukove i hajduke neka se hitno jave moderatoru.[smiley2]

Ne mozes covjeku predloziti punt jer ne zeli kupovati hotelijere sada, a sto se tice ovog drugog, to je sam moderator kriv da dopusta svakakve postove

nije kriv moderator, nego osobe poremecene svijesti koje sebi dopustaju previse slobode.

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Dragi znance,

Kako se ponasati sa svojim portfeljom u svezi s mozebitnim zahladnjenjem odnosa EU-RH povodom ZERP-a? Gdje je sigurna luka?

Mira i zdravlja svim ljudima.

New Report

Close