Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Brad, are you talking to me?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ivana7 ostavi se kladionice……..Moram priznat da mi je malo grezo vidit ženu(onako suptilnu,ljepu i pametnu) da ulazi u kladionu i vadi 2,3 ,4 tisuće kuna i ide se kladit………
Možda sam konzervativan( a šta ću pravi dalmatinac) ali to mi nije niti malo ženstveno….
Osobno nikad nisam bio u kladionici i neću…..a vi koji baš želite što vam nije bolje otvorit račun preko interneta……….

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Brad, are you talking to me?

Ma kakvi…..falija si selo………..
Obraćam se Anđeliki…..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Valentine i ti pričaš o ovisnosti, a vidi Ivana, tri poruke u tri minute [thumbsup]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

Who is Anđelika?
Is she your beatiful wife?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Valentine i ti pričaš o ovisnosti, a vidi Ivana, tri poruke u tri minute [thumbsup]

Bolje je priznati ovisnost, nego tvrditi suprotno, mislim sebi. Prvi korak do izlječenja je priznanje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Best buy

Prešao sa HT na B-net…….a mobitel također prelaz……..
Pa tek sada vidim koliki su ovi HT-jovci derači………pa računi su mi za 60% manji……..
A kako vidim sve više ljudi se odlučije na bjeg……..
Pa već su sada izgubili 50 % tržišta………
A tek su počeli………
Zaista su najskuplji i najbahatiji………
Samo neznam kako će to sve skupa izgledat za 2-5 god…..
Istopit će se ova toliko opjevana dividenda…..sad je to već sigurno………
Pitanje je samo koliko?

Prekjučer sam ušao sa 20% portfelja unutra………na zse……
Još 80% u kešu…….i nije me briga ako počme rast…..
ja sam svoj plan za ovu godinu ispunio i sad sam na zasluženom godišnjem…….

lp

Dobro je dobro, kužiš polako, ali sigurno. Iz HT sam izašao još prije 2 godine, tada je nastao pravi rat između nas, jer izači iz HT-a, a neide to tek tako. Iako raskineš glavni ugovor uvijek te u nastavku terete za dodatne usluge iako je dodatna usluga moguća samo ako imaš osnovnu uslugu, ali lobi koji su imali kod Vlade i suda im je takove i sl. makinacije dozvoljavao.
HT-u svi u fisknoj telefoniji plaćaju min. pretplatu od 60 kn ???? Za što, za medij koji smo mi financirali, ali priča im je odzvonila, Vlada više nije na njihovo strani.
Ono što je bitno istaknuti da dva spora s HT-om sam odmah dobio, ali imam i prednost u odnosu na većinu ljudi jer tehnika mi je profesija, te lopine što rede običnom puku nemožeš vjerovati.
T-mobile obračunava u 100 dijelu Kune SMS i voice protokol, a uvijek zaokružuju na lipu više, a sada to pomnoži sa par desetaka milijona Kuna i dobiješ ukradenih cca 10 milijona Kuna samo na obračunima.

Da ne duljim dalje, u svijetu uvijek postoji ravnoteža zadnji primjer su vam Ameri koji siluju sve neftne zemlje, a sadu su dobili naftu svuda oko sebe, a tako će biti i s HT-om, pitanje je mjeseca.

ĐAKOVŠTINA

Činjenice;
Temeljni kapital prema uvijetima 2001 godine upisan preko 300 milijona kuna.
Dug od 900 milijona kuna nastaje u roku par mjeseci u 2009/10 godina ?
Stečajni isti prihvaća bez brobe i analize, Zakon mu to omogućuje ?
Večinski vlasnici ili mali dioničari nemaju ovdje nikakvu ulogu, a kriminal privatizacije ne zastarjeva odnosno sve se može sudski vratiti na početak kada se raspetlja ova otimačina.
Stečajni prošli tjedan prodaje prve nekretnine, a koje nisu cor biznis ( kancelarije i tehnički ) i prihoduje, a kao na sveopće čuđenje, postiže tri puta veću cijenu od upisane vrijednosti 2001 godine.
Potraživanja od cca samo 40 milijuna kuna Đakovštine su svi zaboravili, a ostalih 500 milijuna u pšenici nitko nezna gdje je niti pita !!!!

PRETPOSTAVKE ;

igra je namještena za nekoga, a koji će napraviti ovo ;
Kada se ospore razne Ovrhe i krene u naplatu potraživanja vrijednost duga i potražnje bi se trebao gotovo izjednačiti, a netko će enormno profitirati kao prethodni kupac Đakovštine.
Kupiti će od Države i njenih tijela vrlo povoljno vjerojatno za famoznu KUNU 40,67 % udjela u vlasništvu, pokrenuti postupak naplate svih potraživanja Đakovštine, osopriti možda i pola duga koji su sada na Ovrsi i pritom još zaraditi bez ikakve proizvodnje ili sl., a u najgorem slućaju investirati kojih 10-50 milijuna kuna.

Svaka zemlja u našem okruženju EU-a, a i šire ima svoju želju ili ucijenu kod naše Vlade, Đakovština je bila pretpostavljam Mađarska, ali vrijeme će pokazati ne da li sam bio u pravu, nego za koga je igra bila namještena.

OVE JESENI kada svi shvate da nema žita od poplava, ali ni Mađari ne samo mi, biti će panike oko Đakovštine i netko će odlično profitirati.

Zato ponavljam , gledajte malo dalje, HT neće propasti, ali nikada više biti ono što je bio, te to i oni znaju, a vi ne ?
Mudrinić zadnjim trzajevima pokušava spasiti trenutni zakon na snazi o poreznoj oazi dividendu u RH, ali podrška Vlade je pala, a što znači da će Mudrinić uskoro biti smjenjen ( vidjeti če te ) jer će morati postaviti managera koji će radom, a n

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Pa dobro loris, daj reci po kojoj cijeni bi ti kupio taj HT, kad stalno drukaš?
BTW na HT-u ti drukanje ne pomaže, previše je tu krupnih riba unutra a da bi ga tvoje piskaranje po forumima srušilo. [cool]

PS. Imam HT-a poprilično i nimalo se ne bojim za njega. Ali žao mi je vas u Đakovšini. Nije pitanje hoćete li popušiti već koliko i tko će biti zadnja budala.


Pa dobro loris, daj reci po kojoj cijeni bi ti kupio taj HT, kad stalno drukaš?
BTW na HT-u ti drukanje ne pomaže, previše je tu krupnih riba unutra a da bi ga tvoje piskaranje po forumima srušilo. [cool]

PS. Imam HT-a poprilično i nimalo se ne bojim za njega. Ali žao mi je vas u Đakovšini. Nije pitanje hoćete li popušiti već koliko i tko će biti zadnja budala.

U svakom nedostatku argumenata večina Hrvata pa tako i MyMONEY služi se prostačinama i vrijeđanjima.
U Đakovštini ja ću biti zadnja budala, ali izgleda i ti prva u HT-u .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Informanka.

– kako sam radila, ili koliko sam popušila love ovaj tjedan i usporedba s fondovskom industrijom.

– joj, ovaj tjedan fenomenalni gubitak od -1.71%, ali još uvijek u ovoj godini u mršavom plusu od +2.13%
– samo kako je krenulo vjerovatno ću jako brzo pogubiti i taj plus.
– a pada mi ulaganje u doslovno svim investicijama, dionice, fondovi, euri…
– jedino što se još prazne bočice drže na stabilnih 0.50kn isto kao i zlato.

– zabrinjavajuće je to i što je čak 13 fondova radilo bolje od mene, ali zato su pretežno svi fondovi koji rade na ovoj burzi radili lošije od mene.
– dobro je zaronio i OTPindeksni -1.93% .
– a ovi koji su u plusu pa i nemaju neki veliki prinos, najbolji mena +13.69%, na drugoj poziciji se uvalio platinijum s +12.69%, a aureus je pao s prvog mjesta na treće s prinosom +10.72%. a do nedavno je imao prinos +30%, ali to vam je trgovanje u americi koje jedino mogu pobjediti neki biseri s ovoga foruma.

– I love this game.
Pozdrav !


Informanka.

– kako sam radila, ili koliko sam popušila love ovaj tjedan i usporedba s fondovskom industrijom.

– joj, ovaj tjedan fenomenalni gubitak od -1.71%, ali još uvijek u ovoj godini u mršavom plusu od +2.13%
– samo kako je krenulo vjerovatno ću jako brzo pogubiti i taj plus.

– ali to vam je trgovanje u americi koje jedino mogu pobjediti neki biseri s ovoga foruma.

kolegice Ivana,

lijepo sam rekao da treba pratiti kretanja Brutalnog Kapitala i onda cete uvijek biti u trendu.

hvala sto ste me spomenuli jer svima vec polako postaje jasno da ce se Amerika tresti kad Brutalni Kapital krene u ofenzivu na tom trzistu.

ali ne brinite, necu Vas zaboraviti – imati cete moje targete ulaza i svi cete biti bogati.
[smiley]

Tako je govorio Brutalni Kapital.

hvala sto ste me spomenuli jer svima vec polako postaje jasno da ce se Amerika tresti kad Brutalni Kapital krene u ofenzivu na tom trzistu.

U Goldman Sachsu večeras imali izvaredni sastanak zbog ove izjave.
Priča se da razvijaju Abakus 2 za borbu protiv Brutalnog kapitala.

New Report

Close