Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam da li je netko već napisao ili ne. Znate što su odgovorili dečki (brokeri) u Londonu na pitanje svojih kolega tko toliko INE kupuje na Lodri?

CRAZY CROATIAN PEOPLE [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Ja se malo nakrcao PKMI, imam osječaj da bi mogla lijepo potegnuti taj tjedan.Na PTKM se ćeka info s skupštine, a onda IMHO up,a DDJM bi mogo iznenaditi na početku 2007.FNVC nemam, al će poljeteti.Pozdrav.
TNPL sam po drugi put prodao sa minornim minusom, u nju defintivno ne ulažem više.
[smiley3]
Ak se prati Flokija i Fimo i ima strpljenja, prinos je pravi.
Pozdrav.

Kako ste uspjeli prodati TNPL sa minusom kolega ?
Pa zar se ne vidi iz aviona da PBZ dokupljuje ?
A kad završi onda će lupati po prodaji, kaj ne. To tak ide. ( na 5000 ): [smiley2]


Kako ste uspjeli prodati TNPL sa minusom kolega ?
Pa zar se ne vidi iz aviona da PBZ dokupljuje ?
A kad završi onda će lupati po prodaji, kaj ne. To tak ide. ( na 5000 ): [smiley2]

.

Pitanje je, kad će završiti.Minus mi je 3% s provizijom.PKMI bi trebao to kompenzirati već sutra, a sretno svima u TNPL, jednom će sigurnom dogurati do5000.

[smiley2]

znanac:

Kako ste uspjeli prodati TNPL sa minusom kolega ?
Pa zar se ne vidi iz aviona da PBZ dokupljuje ?
A kad završi onda će lupati po prodaji, kaj ne. To tak ide. ( na 5000 ): [smiley2]


.

Pitanje je, kad će završiti.Minus mi je 3% s provizijom.PKMI bi trebao to kompenzirati već sutra, a sretno svima u TNPL, jednom će sigurnom dogurati do5000.

[smiley2]

Jel mi možeš objasniti po kojoj logici vidiš PKMI kao takvu priliku? Ako se ne varam trenutno je na 3 BV [smiley9][smiley9][smiley9]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

BV 2,3, dobit povećana za 40%, prihodi 35,7%, Floki sa ekipom je unutra.Firma je kvalitetna, konstantni rast poslovanja, likvidnost se popravlja.Šta ćeš više, ulaz na 2000 je više nego OK, pravo trgovanje tek predstoji a prodaja se diže svaki dan.Aures neće izlaziti ispod minimalno 3000 kn.Na Vaš link imaš više detajla,meni svi fakti govore, da se radi o ziceru.Pozdrav.[smiley2]

Vaš link

Evo linka, koji radi..[smiley2]

Stvarno su argumenti strašni, ali ja sam izgleda slijep kod zdravih očiju. Ništa od gore navedenog ne opravdava rast cijene

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]


Stvarno su argumenti strašni, ali ja sam izgleda slijep kod zdravih očiju. Ništa od gore navedenog ne opravdava rast cijene

Možda ne za vas, al za nas koji smo kupovali u petak, ti argumenti su bili dovoljni.Vidjećemo gdje će cijena bit za pet dana.[smiley1]


Kako ste uspjeli prodati TNPL sa minusom kolega ? Pa zar se ne vidi iz aviona da PBZ dokupljuje ? A kad završi onda će lupati po prodaji, kaj ne. To tak ide. ( na 5000 ): [smiley2]

PBZ skrbnicki, ne PBZ Invest – tocno?

Apsolutno točno kolega asd, ali iza PBZ skrbničkog stoji netko ko bi mogao pojesti PBZ Invest ):

Neki bi se našalili ali točno rekli: Kako god okreneš !!! ( mislim kolega plavi )

PBZ Invest upravlja imovinom od 3 milijarde kuna
ZAGREB, 21. studenoga 2006. – Imovina pod upravljanjem PBZ Investa premašila je 3 milijarde kuna, od čega je tijekom 2006.g., imovina pod upravljanjem povećana za 1,4 milijardu kuna.

New Report

Close