Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



čitam ovdje,hvali se izbor Ivane 7
-zašto viro?

– trenutno u portfelju nemam niti jednu dionicu VIRO.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
….sad sam provjerio preko poznanstva Vas portfelj….imate 106 komada vira ali ste na to zaboravili,jer nista primjetili kad ste se iskrcavali sa onih 3006 komada……..ali isto sta ja sad to napominjem jer tih 106 komada vira na Vas portfelj je nikakav iznos
pofuk

– trenutno u portfelju nemam niti jednu dionicu VIRO.
radi vas sam se vratija ko zna koliko str. unazad i naša sam da je viro u užem izboru,pa pitam zašto?
-i šta ovi pofuk ovde muti vodu

[lol]


Optima je firma u razvoju koja tek treba doći na vrhunac poslovanja,

Samo će ti tada cijena HT-a biti 200 kn a Optime 500 kn.

Ivana ne blamiraj se više po forumu tvoje znanje je jako krhko i ograničeno.

– ako je OPTE u razvoju trenutni dug na kapital zanemarivih cca 2.000.000% ,
– pitam se na kolko će taj dug narasti kad se razviju, jer su trenutno u razvoju.
– i svaki mjesec ta OPTE mora HT-u plaćati lijepu lovicu za neke žice i kablove, ipak se ja ne kužim u tu tehnologiju.

– za mene je HT i na 200kn o.k., ipak niste napisali i vrijme za taj target.

– a ja sam ulagala i u OPTE, kupovala kad je bila 26kn i nakon 3 dana vam prodavala po 28kn,
– koliko sam na ovoj temi drukala da to kupite jer je jeftino i da cijena sigurno ide gore.
– ali kada ja drukam na neku dionicu onda se stvori kontra efekt, nitko ne želi kupiti da ga ja kasnije ne bih zahebavala da sam mu uvalila dionice.
– samo što je ta OPTE dionica u kojoj moj kapital niti ne smije stajati više od 3 dana, iako se tada radilo o samo 60.000kn .
– a zašto ne zaraditi i na smeću ako se može.

– evo zadnji druk mi je bio za JNAF.
– ja sam ga i jučer kupovala.
– za mene je ova cijena i više nego o.k.
– možda on padne i na 2.000kn, nikad se ne zna koliko nisko može ići tržište,
– samo je pitanje hoćete li moći koju dionicu kupiti po toj cijeni.

– i u tomu JNAF-u mogu zbilja bez straha prezimiti za razliku od jedne OPTE.

– a kada na burzi zaradite kao i ja, i budete imali portfelj moje veličine tada slobodno možete pisati o mojem krhkom i ograničenom znanju.
– priznaje, koliko puta sam vas ošišala na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Ajde Ivanka kako ti se da pisati manifeste na postove ljudi koji Optimu uspoređuju sa HT-om.
Neka idu na tečaj koji je Melita organizirala za investitore u inkubatoru…

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

– trenutno u portfelju nemam niti jednu dionicu VIRO.
radi vas sam se vratija ko zna koliko str. unazad i naša sam da je viro u užem izboru,pa pitam zašto?
-i šta ovi pofuk ovde muti vodu

[lol]


…pa sta bi mutio vodu…..vidim da Vas je jako interesiralo kako naš prijateljica ivana007 stoji sa virom pa sam si mislio bolje da Vam kazem nego da se ne mucite listajuci njezine postove…..daklem 106 kom ima….prosjek ulaza 666,oo kn….valda ih zato nije ni prodavala kad je veci dio prodavala….pretpostavljam da ih je namjerno sacuvala kao upozorenje jer sam i ja to napravio ali je meni prosjek ulaza 1389 kuna doduse 6 komada….ali ipak u njezinom slucaju ja mislim da je na te dionice totalno zaboravila pa su joj zato ostale u kolekciji…….ht joj je jako dobar prosjek ulaza ali ga stvarno brate ima gotovo vise nego onaj meksicki tajkun onog meksickog mobilnog operatera….portfelj joj je odlican samo neznam sta ce joj taj brodospas
pofuk

Anonimno, 03.06.2010. u 19:06
a kada na burzi zaradite kao i ja, i budete imali portfelj moje veličine tada slobodno možete pisati o mojem krhkom i ograničenom znanju.
ovakve fore prodaje onaj knele
koliki ti je plus ove godine ivke?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@ Ivana
OPTE nema dug na kapital od 20000% jer kapitala nema, malo provjeri svoje podatke prije nego prepišeš s MD.
OPTE ima 1 mlrd obveza, i ove godine će platiti 90 mil kamata na te obveze.
OPTE će ove godine ostvariti 60-70 mil kn operative dobiti, što ipak ništa ne znači dok se plaćaju ovako visoke kamate. Ali ove godine se obveze neće povećavati kao i predhodnih godina
Sljedeće godine se može očekivati prva dobit ako HAKOM donese pravilnik u vezi zajedničkog korištenja HT-ove infrastrukture prema prijedlogu.

Interkonekcija se zove to što OPTE plaća HT-u.

@ Loris
Martić je u prospektu naveo da će dokapitalizirati Optimu 2009g i 2010g s po 150 mil kn i to je kapital koji Optimi nedostaje da ispuni prospekt. Postoje tu neke kombinacije o kojima nebi još.

P.S.
Bio sam prošli tjedan u upravi Optime, vidio Martića i sina. U nadzorni odbor dolaze Hanžeković, Martićeva žena i sin! Ne izgleda mi kao firma pred bankrotom.


Antiša, 03.06.2010. u 19:19
a kada na burzi zaradite kao i ja, i budete imali portfelj moje veličine tada slobodno možete pisati o mojem krhkom i ograničenom znanju.
ovakve fore prodaje onaj knele
koliki ti je plus ove godine ivke?????
[/quote]

Ivan jer na burzi zaradila novce igrom slučaja tj srećom. Čini mi se da je u ptanju bila TNPL koju je dobila isto tako igrom slučaja jeftino i prodala po 5-6000 kn. Od tada samo minusi i frustracije.
Hrvatska je mala zemlja! [wink]

kolega pofuk
-nije mi žao šta sam čitao unazad,da to nisam uradio propustija bi par fenomenalnih odgovora na adresu ovčica koje Ivana uredno šiša,i tigrus također
-imam i ja nekih dionica koje sam sačuvao za upozorenje [lol]

Antiša@ i sto je najgore u minusu je na nelikvidusama koje nema kome uvalit [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


kolega pofuk
-nije mi žao šta sam čitao unazad,da to nisam uradio propustija bi par fenomenalnih odgovora na adresu ovčica koje Ivana uredno šiša,i tigrus također
-imam i ja nekih dionica koje sam sačuvao za upozorenje [lol]

pa gledajte…vec kac se jadamo moj portfelj bi se mogao zvati dangerous call….sve mi je u minusu
pofuk


– a kada na burzi zaradite kao i ja, i budete imali portfelj moje veličine tada slobodno možete pisati o mojem krhkom i ograničenom znanju.

Pozdrav !


Kolegice , a sta se vi raspravljate s inverterom..
Iz svih đepova da ga se istrese nema 100k, a dosadan ko probavne smetnje…

Pa ljudi jel vama jasno da je ivana u jednom danu zarađivala vaše portfeljcice..

Nema smisla raspravljat dalje

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



– a kada na burzi zaradite kao i ja, i budete imali portfelj moje veličine tada slobodno možete pisati o mojem krhkom i ograničenom znanju.

Pozdrav !


Kolegice , a sta se vi raspravljate s inverterom..
Iz svih đepova da ga se istrese nema 100k, a dosadan ko probavne smetnje…

Pa ljudi jel vama jasno da je ivana u jednom danu zarađivala vaše portfeljcice..

Nema smisla raspravljat dalje

[/quote]
A šta je šugava lova malih dioničara ? Ili se mali dioničari ne bi smili brinit za svoju "siću" na burzi ?

New Report

Close