Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SZ,

znanac:

Svi junaci mukom zamukoše na pitanje o Flokiju !!!! Naravoučenje: Ne ubija puška niti onaj koji puca. Ubija metak !

upravo obrnuto! Metak je samo sredstvo, a ubija onaj koji puca[smiley2][smiley2][smiley2]

Boj ne bije svijetlo oružje već boj bije srce u junaka.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Floki nije nikada pogrijesio, samo nisu sve dionice odmah skocile koje je kupio, ali da vrijede i imaju perspektivu to da. I sam sam fnvc par puta kupio i prodao, da sam znao da ces ti uci sada u nj, onda bi i ja uzeo [smiley2]. Zadovoljan?

floki dobro zna što radi, kako za sebe tako i za svoje fondove. jedini je problem nedostatak strpljenja kod naših novih forumaša koji su ušli u dionice i čekaju 50% rasta tjedno. to zaboravite. tek nakon godinu, dvije možete reći da vam je dionica na kakvom-takvom vrhu i onda ju prodate, najčešće to onda bude 60-100% ili čak 200% prinosa, ali pod uvjetom da ste dobro izračunali na početku. Najvažnije je biti strpljiv.


floki dobro zna što radi, kako za sebe tako i za svoje fondove. jedini je problem nedostatak strpljenja kod naših novih forumaša koji su ušli u dionice i čekaju 50% rasta tjedno. to zaboravite. tek nakon godinu, dvije možete reći da vam je dionica na kakvom-takvom vrhu i onda ju prodate, najčešće to onda bude 60-100% ili čak 200% prinosa, ali pod uvjetom da ste dobro izračunali na početku. Najvažnije je biti strpljiv.

Mogu se složiti s gornjim tekstom, naročito s posljednjom riječi.
Ali s jednim manjim dijelom portfelja se treba igrati pa makar i popušiš.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

da li bi PDBA svrstao pod kategoriju “treba biti strpljiv”, ili pod igru na kojoj se popusi [smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”

molim vas u kojem fondu djeluje Floričić


da li bi PDBA svrstao pod kategoriju “treba biti strpljiv”, ili pod igru na kojoj se popusi [smiley1]

Ovo prvo.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Arap: ” da li bi PDBA svrstao pod kategoriju “treba biti strpljiv”, ili pod igru na kojoj se popusi [smiley1] ” Ovo prvo.

A Ina, kolega, niste više tako optimistični da bi za 2 mjeseca trebala na duplo?


mreich: ” Arap: ” da li bi PDBA svrstao pod kategoriju “treba biti strpljiv”, ili pod igru na kojoj se popusi [smiley1] ” Ovo prvo. ” A Ina, kolega, niste više tako optimistični da bi za 2 mjeseca trebala na duplo?

Koliko se sjećam,poglavica 10 medvjeda je rekao 2-5* bv u prvih 6 mjeseci,a to još nije prošlo.
Je li tako poglavico?[smiley10]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ne vidim zašto mislite da nisam. Jednostavno čitam što se piše i već imam prst na tastaturi ali ipak odustajem od komentiranja. Nema smisla.
Naročito mi se ne sviđaju komentari tipa – mali će navaliti prodavati, radnici će navaliti prodavati, itd. Tko to kaže . Ja na primjer mislim da 90% navedenih neće prodavati INA-u dok ne dobije one 2, a radnici ionako neče moći jedno duže vrijeme prodavati. A i da mogu opet 90% njih neće. Pa tu je zanimljiva i dividenda koja je ipak veća od velike većine dionica na našoj burzi, a svakako od oročene štednje.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Ne vidim zašto mislite da nisam. Jednostavno čitam što se piše i već imam prst na tastaturi ali ipak odustajem od komentiranja. Nema smisla. Naročito mi se ne sviđaju komentari tipa – mali će navaliti prodavati, radnici će navaliti prodavati, itd. Tko to kaže . Ja na primjer mislim da 90% navedenih neće prodavati INA-u dok ne dobije one 2, a radnici ionako neče moći jedno duže vrijeme prodavati. A i da mogu opet 90% njih neće. Pa tu je zanimljiva i dividenda koja je ipak veća od velike većine dionica na našoj burzi, a svakako od oročene štednje.

Da li je INA dijelila dividendu i kolika je bila?[smiley6]


Ne vidim zašto mislite da nisam. Jednostavno čitam što se piše i već imam prst na tastaturi ali ipak odustajem od komentiranja. Nema smisla.
Naročito mi se ne sviđaju komentari tipa – mali će navaliti prodavati, radnici će navaliti prodavati, itd. Tko to kaže . Ja na primjer mislim da 90% navedenih neće prodavati INA-u dok ne dobije one 2, a radnici ionako neče moći jedno duže vrijeme prodavati. A i da mogu opet 90% njih neće. Pa tu je zanimljiva i dividenda koja je ipak veća od velike većine dionica na našoj burzi, a svakako od oročene štednje.

Dobar komentar. previse je spekulacija oko toga tko ce prodavati i koliko i zasto. treba pustiti trzistu i vremenu da pozicionira cijenu

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

New Report

Close