Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pogledaj favorit kladionicu ali oni imaju tradicionalno nize koeficijente


tek sam sad malo prelisto par stranica i vidim da se pomalo tipuje i na plasmane na sp u africi . uplatit ću jedan dva listića prije početka . čini mi se da je favorit ove godine španjolska , nije loša ni nizozemska i engleska , od južnomerikanaca tradicionalno brazil , argentina (nisam vidio to od van haala) . mislim da će ove godine pehar u europu . još ću malo razradit po grupama da vidim ko se s kim križa .

pitanje za kladioničare – reče mi kolega neki dan da je na nekoj on line kladionici naletio na neku specijalnu ponudu – nešto kao ulog se uduplava (il koeficijenti nije ni bitno) . poslije je tražio al nikako naći . jel čuo neko za takvo što – ako je gdje?


da….vrlo cesto koristimo tu ponudu pogotovo kad smo u seriji promasaja pa igramo specijalnu ponudu tako da uduplavamo ulog
pofuk





Samo za pofuka TA za TEP.

hvala najljepsa
…evo sve je spremno ….
[/quote]
pa do 13.00 h se necu ni zbuditi
pofuk
[/quote]

– danas ste me stvarno razočarali.
– na te listiće bez problema stavite i preko 2.000kn, a danas niste zaigrali igricu.
– a samo ste trebali zamoliti, znate već koga, jer ja tih dionica niti nemam, da stavi na prodaju 34 dionice po 30kn i vi da to skinete u 13.00 .
– mene bi jedna takva transakcija uključujući kupnju i prodaju koštala svega 6kn ,
– ali dobro nema veze život ide dalje, ja ionako nemam tih dionica.

– I love this game.
Pozdrav !

[lol] [lol] [lol] vidim ja da sam pitanje postavio preopćenito . štovani kolega pofuk , kao nadaleko poznati nogometni ekspert i insajder imate li neku preporuku za nadolazeći sp . šta kažu vaši izvori ima li furia ovaj put šanse ili će se recesija odrazit i na nogometaše pa će prodat koju tekmu .

zanimljiv ovaj sistem duplanja uloga u seriji promašaja – matematički nepotopiv ako imaš dovoljno para i ako se kladiš na jedan događaj , pokrivaš 50% mogućih ishoda i ako je koeficijent > 2 .

al nisam mislio na to . zaboravio sam napomenut da je ona on line kladionica neka inozemna (nije favorit il nešto slično) .

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


[lol] [lol] [lol] vidim ja da sam pitanje postavio preopćenito . štovani kolega pofuk , kao nadaleko poznati nogometni ekspert i insajder imate li neku preporuku za nadolazeći sp . šta kažu vaši izvori ima li furia ovaj put šanse ili će se recesija odrazit i na nogometaše pa će prodat koju tekmu .

zanimljiv ovaj sistem duplanja uloga u seriji promašaja – matematički nepotopiv ako imaš dovoljno para i ako se kladiš na jedan događaj , pokrivaš 50% mogućih ishoda i ako je koeficijent > 2 .

al nisam mislio na to . zaboravio sam napomenut da je ona on line kladionica neka inozemna (nije favorit il nešto slično) .


buduci da mi tako tepate evo Vam osnove kladjenja
kao prvo sve nase kladionice su inozemne poput nasih banaka
toliko o osnovama jer samo toliko znam o kladjenju
po mojem uvjerenju najkvalitetnija momčad daleko ispred svih je brazil ali to nista ne znaci …tako da Vam to nemogu savjetovati da se kladite….stovise najbolje je da se uopce vise ne kladimo niti na dionice niti na fudbal jer mi se to u ovakvoj sto geopolitickoj sto ekonomskoj situaciji jedino odrzivo čini
evo …ja koji sve znam o svemu sam danas osto u šoku kad sam prvi puta vidio kusturicu koji isto zna sve o svemu da mu nista nije jasno kad je djokovic danas u parizu izgubio meč u 5 setova……stovise čini mi se da se ni kusturica nece kladiti neko vrijeme jer imam dojam da on bas i nije toliko siguran u srpsku fudbalsku reprezentaciju tako da sam dosao do zakljucka da ce poslije danasnjeg gubitka na kladionici u parizu ipak nesto malo manje riskantnije igrati na kladionici….pricekajmo da saznam na sta ce se on kladiti pa cemo kontru lupiti jer mi se nekako danas nesiguran činio
pofuk






Samo za pofuka TA za TEP.

hvala najljepsa
…evo sve je spremno ….
[/quote]
pa do 13.00 h se necu ni zbuditi
pofuk
[/quote]

– danas ste me stvarno razočarali.
– na te listiće bez problema stavite i preko 2.000kn, a danas niste zaigrali igricu.
– a samo ste trebali zamoliti, znate već koga, jer ja tih dionica niti nemam, da stavi na prodaju 34 dionice po 30kn i vi da to skinete u 13.00 .
– mene bi jedna takva transakcija uključujući kupnju i prodaju koštala svega 6kn ,
– ali dobro nema veze život ide dalje, ja ionako nemam tih dionica.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
pa ja sam Vam reko iskreno da se do 13 00 nikako ne stignem zbuditi a ispada da ste razocarani……čudan je taj modern tip of brit pop menadjer zena…uopce ne cijeni iskrenost
skoro sam rekao da si tak ne bute frajera ovde nasli ali kad sam malo bolje promislio cini mi se da ga tu ni ne trazite jer sam stekao dojam da osim pojedinih multinickova i pokojnih forumasa koje je vrijeme pregazilo ovdje nema bas i iskrenih alfa muzjaka
ja sam iskren ali nisam alfa muzjak bez obzira sta sam kao i svaki alfa muzjak zaljubljen sam u sebe uostalom kao i zene pčele matice koje su zaljubljene takodje same u sebe i u svoje ovčice
pofuk


Lako je izračunati vrijednost HT-a ili najbolju kupnju ;

1. Od 11000 radnika dolaze na 4.500 i sada će otpustiti još cca 400 radnika
2. Fiksna telefonija ili osnovna telefonija im je u 1 godini pala 54% ….

– na temi HT ste mjesec dana bili i više nego dosadni.
– i tu vam je ekipa podjelila jedinice, ja na ovoj temi nikome nikada nisam udjelila jedincu, ali neću vaše niti ispravljati.

– i sada pitam samu sebe ima li uopće smisla odgovoriti na ovo i ući u neku raspravu, ali na ovoj temi najčešće nastojim odgovoriti.

– vidite te švabe su uspjele učiniti HT visokoprofitabilnom firmom, uz to imaju i velika ulaganja u samu firmu.
– da je kojim slućajem taj HT ostao državni, danas bi u njemu radilo preko 20.000 radnika, pretežno članova partije HDZ.
– radili bi s minusom, otkrivali bi se veliki lopovluci u HT-u, i još bi im država morala davati lovu iz proračuna da imaju za plaće.
– a strana konkurencija bi ih dotukla.

– a te švabe kao švabe, vidi vraga dijele otkaze, pa nove otkaze, pa kako vam nije jasno, ako prihod pada tada su jedino pametno riješenje ti otkazi.
– i opet te švabe u ovom kratkom vremenskom periodu od kad su većinski vlasnici izvukli svu uloženu lovu u HT, i sada imaju investiciju ili zlatnu koku koja ih ukupno košta 0 (nula) kuna.

– a zbog čega je to prodala ova država ????????’
– jer se nema love, a penzića ko u prići.
– a kada se je prodao HT, većina love je išla za penziće.
– a i naša država je dobila lijepe dividende, samo je već odavno svu tu lovu zameo vjetar.
– a vi gospon Lori lijepo pišete kako će s tom lovom od dividende švabe kupiti neki drugi HT, jer oni pak znaju i što rade.

– i kako stojimo danas, love se opet nema pa nema.
– nema veze, prodaćemo HEP, JNAF… ima toga za naše drage penziće.
– a kako će im tek pomoći ove poplave zbilja nemam pojma.
– samo love i dalje nema pa nema.

– I love this game.
Pozdrav !


Btw, na kojoj cijeni je HT strong buy?
Tu gdje jest?
230?
200?

HT je strong buy na 100kn jer ne vrijedi ni toliko. Konkurencija uzima pretplatnike, telefoni fiksni se otkazuju, poruke su skuplji od VIP-a 4 puta, pozivi 8 puta skuplji od Tele 2.
Dakle kad HT iskorigira cijene nema više dobitka, bit će najveći LOOSER na burzi.

26.11.2010 - Dan D

HT tek treba potonuti, jer mu budućnost samo otvara smanjenje prihode i po 4-5 puta, a vjerovatno i sitne gubitke. BNET nudi pretplatu za fiksni telefon i neograničene minute po HR, VIP ima jeftinije poruke 5 puta, Tele 2 samo 0,39kn prema svim mrežama, HT uzima 2,8kn….
Sve više njih odjavljuje HT, od maxadsl-a, interneta, telefona (fiksni i mobilni).
Uistinu OPTIMA je budućnost a ne HT.

26.11.2010 - Dan D


Uskoro će i RBA OMF potrošiti dividendu HT-a u dokupu HT-a, te država se sprema na prodaju HT u cijelosti, a što onda ?

– kakve veze sada ima ta dividenda s HT-om,
– pa je li vi znate na kom principu rade ti fondovi i zbog čega ulažu u HT.

– a što ako HT odlući kupiti 10% svojih dionica, za tako nešto imaju i blagoslov skupštine, a što onda ?

– I love this game.
Pozdrav !

Evo nešto za kladioničare 🙂

Vaš link



Uskoro će i RBA OMF potrošiti dividendu HT-a u dokupu HT-a, te država se sprema na prodaju HT u cijelosti, a što onda ?

– kakve veze sada ima ta dividenda s HT-om,
– pa je li vi znate na kom principu rade ti fondovi i zbog čega ulažu u HT.

– a što ako HT odlući kupiti 10% svojih dionica, za tako nešto imaju i blagoslov skupštine, a što onda ?

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Baš će Švabo ulagati i dopustiti da trezor kupuje.
Koleginice Ivana, Švabo će ovo prodati sve i zaraditi masno!
A HT na kraju kad mu OPTIMA, VIP, TELE2 i BNET uzmu dobar dio kolača će spustiti drastično cijene i biti gori od Ericssona koji je po meni firma NIŠKORIST.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close