Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– sejo, jel’ ono "volim te, ulpl-r-a!!!"

I love his lies!

– baš sam se sjetila još jednoga tipa koga ste potjerali s ovoga foruma i ove teme.
– Vlad1111.
– za njega sam imala velike planove, ali je nažalost u međuvremenu bankrotirao.

– a bio je prema meni i više nego pošten.
– dok mu je većina vas zatrpavala pošticu s porukama meni je uvijek i bez ikakve poruke ili molbe dostavljao svoje targete.

– evo sada jedno pitanje za Ivanu 1309.
– opet nam tehničari najavljuju veliku korekciju.
– je li opet došlo vrijeme za našega Vlada1111 i njegove nepogrešive targete.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
u pokusaju je ubacivanje novog lika i djela za usmjeravanje ovaca na temi TA …ima par kandidata….koji li ce pobjediti???? [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Tehnička analiza.

– ovaj vikend smo na temi TA imali stvarno i više nego dobru raspravu.
– ali na toj temi ne pišem.
– previše su umišljeni u svoje znanje da bi tamo išta komentirala.
– ali me je iznenadilo koliko plitko razmišljljaju neki naši vrhunski znalci TA.

– a i gospon Tigrus me je zamolio da nešto komentiram.
– pa evo.

– Three White Soldier +

– iliti kada je formacija tri bijela vojnika dionica ili tržište ide gore, kako da ne, to smo vidjeli danas.
– a ta formacija je bila formirana u petak.
– gospon Tigrus je na temi TA dao graf sp500 mjesećni,
– pogledajte na tom grafu tu forrmaciju tri bijela vojnika, tri puta je nastala i svaki put smo imali lijepi rast, ali ipak je to neko drugo tržište.
– znam sada će odmah TA stručnjaci reći kako nije bio zadovoljen 101 drugi uvijet,
– a ja kako je barem njih 5 bilo zadovoljeno, ali sam i više nego sigurna bila u pad.

– e to je ta tehnička.
– nisu tanke knjige, dosta su debele, i ovo o čemu tu pišem, japanskim svijećama je na 289 st. ili na pola knjige, a imam i drugih knjiga.

– I love this game.
Pozdrav !

vidite kolegice Ivana7 ,
ovaj patrtern sto Vi mislite da je "3 white soldiers" ustvari je obrazac nastavka padajuceg trenda.

sad se svi odjednom pitaju , pa kako to???

primjetite da se na svakom danu gornja sjena povecavala, tj da je svaki dan bila dulja…
to znaci da je trziste nesigurno i da vjerojatno slijedi daljnji pad…

neki puta stvari nisu kakvim se na prvi pogled cine…

ali zato je tu brutalni kapital da sve pojasni, pa cak ako se nalazi na nekom otocicu kraj vodica…

ps. sad kad sam prodao sve dionice, intenzivno razmisljam o kupnji nekog Baylinera.. cca 10 metara…
sto mislite o tome?

[/quote]

Tigruse NISTE u pravu kad kažete da je sjena svakim danom bila dulj …
Sjena drugog dana je bila manja.

du du du .. nema nam pomoći

1/3 U dionicama i to firmi koje daju dividentu,nikako kao igh 28 kun,,,,1/3 u metalima zlato itd.obavezno 1/3 u kešu, i po mogučnosti uvjek min. 1mil kuna za kupnju nekretnina.Da gubim priznajem više mi ne pomaže ni dokup,sve više tonem u blato iz kojeg če me jedino Helikopter(bumbar)izvuči,za sve su krivi novo opećeni drugovi koji su pogrešno ušli u Kapital,a imaju i podršku vladajuče Helisee…… [bye] [bye] [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

lopina koji je komentar današnjeg trgovanja sa ELPR-R-A

du du du .. nema nam pomoći


lopina koji je komentar današnjeg trgovanja sa ELPR-R-A

Nemam što komentirati.Sve sam to napisa na ELPR.
Danas je veliki investitor pokupio za četrdesetak tisuća kuna imovinu od cca 800 k kn ,jer se trži na
dvadesetinu netto imovine/knjigovodstveno/.Na stranicama ELPR sam upozoravao da će doći veliki i pokupiti sve.I on je to napravio.Svaku mu čast jer je za 1900 dionica kupio 2.500 0,8% glasova s obzirom da je Ljubas izgubio pravo glasa jer nije dao obvezujuću ponudu.A prvih deset dioničara
povečavaju svoj udio.
A vi kupujte HT I JANAF.
A ja sam izvisio jer sam se skoncentrirao na još jedan biser.U igri najbrži prst propustio kupnju TEP/250 kom/jer iako sam dao nalog prije 13 /oko dvadesetak sekundi ranije preko PBZ investira/nisu me postavili.
I ode šansa dana.Čestitam pobjednicima u igri najbrži prst u TEPu.
A u ELPR se i nije baš slomija da bi ovo kupija.Sve na tanane.
Ipak je lopina najkonservative nenad..biv.




Tehnička analiza.

– ovaj vikend smo na temi TA imali stvarno i više nego dobru raspravu.
– ali na toj temi ne pišem.
– previše su umišljeni u svoje znanje da bi tamo išta komentirala.
– ali me je iznenadilo koliko plitko razmišljljaju neki naši vrhunski znalci TA.

– a i gospon Tigrus me je zamolio da nešto komentiram.
– pa evo.

– Three White Soldier +

– iliti kada je formacija tri bijela vojnika dionica ili tržište ide gore, kako da ne, to smo vidjeli danas.
– a ta formacija je bila formirana u petak.
– gospon Tigrus je na temi TA dao graf sp500 mjesećni,
– pogledajte na tom grafu tu forrmaciju tri bijela vojnika, tri puta je nastala i svaki put smo imali lijepi rast, ali ipak je to neko drugo tržište.
– znam sada će odmah TA stručnjaci reći kako nije bio zadovoljen 101 drugi uvijet,
– a ja kako je barem njih 5 bilo zadovoljeno, ali sam i više nego sigurna bila u pad.

– e to je ta tehnička.
– nisu tanke knjige, dosta su debele, i ovo o čemu tu pišem, japanskim svijećama je na 289 st. ili na pola knjige, a imam i drugih knjiga.

– I love this game.
Pozdrav !

vidite kolegice Ivana7 ,
ovaj patrtern sto Vi mislite da je "3 white soldiers" ustvari je obrazac nastavka padajuceg trenda.

sad se svi odjednom pitaju , pa kako to???

primjetite da se na svakom danu gornja sjena povecavala, tj da je svaki dan bila dulja…
to znaci da je trziste nesigurno i da vjerojatno slijedi daljnji pad…

neki puta stvari nisu kakvim se na prvi pogled cine…

ali zato je tu brutalni kapital da sve pojasni, pa cak ako se nalazi na nekom otocicu kraj vodica…

ps. sad kad sam prodao sve dionice, intenzivno razmisljam o kupnji nekog Baylinera.. cca 10 metara…
sto mislite o tome?

[/quote]

Tigruse NISTE u pravu kad kažete da je sjena svakim danom bila dulj …
Sjena drugog dana je bila manja.
[/quote]

drugi dan ste imali sjenu koja je isla ispod open cijene…
nije dobar znak ako u rastucem trendu index u jednom trenu ode u minus….


Sa desetak tisuća kn sistemom kupi -prodaj na dva računa uz lagano dizanje cijene se ova dionica mogla održati u redovnom poslovanju.

Pravi drmatori na burzi tu ne mogu nastradati (zna se) no zato mali dioničari mogu.
Nadam se da si bar dovoljno pametan pa da ti je drugi račun na tuđe ime, inače bi ti mogla stići čestitka u vidu prijave od Hanfe zbog manipulacije tržištem.



ps. sad kad sam prodao sve dionice, intenzivno razmisljam o kupnji nekog Baylinera.. cca 10 metara…
sto mislite o tome?

– kupnja takvog broda je sigurni promašaj.
– ja bih vam savjetovala kupnju jednog manjeg 1 – 1.5 metara,
– one klasične na napuhavanje.
– tada bi te mogli isto kao i gospon Ivano, hladno pivce, noge u moru, i nezaobilazne tamne naočale.
– a vidim kako obožavate teretanu.
– te možete spojiti ugodno s korisnim.
– kako je sada kriza idealno ulaganje je u zlato.
– kupite desetak onih zlatnih ploćica od 1kg, pa ih objesite oko vrata.
– znaći vaš kapital vam je uvijek nadohvat ruke.
– a odlićno će vam to stajati u kombinaciji tamnih naočala, to žuto zlato.
– samo ima tu i jedan mali problemčić, ja znam kako ste vi veliki predstavnik toga brutalnog kapitala pa nemojte kod tog kićenja pretjerati s tim zlatom,
– jer ako padnete u more moglo bi biti zahebano da ne potonete.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

ivana7,
tako si dušno i branila HT, a da osim čitanja tablica pukih grafikona, o samom poslovanju neznaš ništa.
Kako sam za HT bio u pravu imaš članak ;
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/jadranko-vehar-uprava-ht-a-reze-zaposlenike%2c-a-unajmljuje-poslovne-prostore,79983.html

, a i s druge strane molim da prije posipanja po ljudima s foruma bar znaš o ćemu govoriš, ili misliš da je svu u tablicama ili tvojim uvjerenjima ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

– a vidim kako obožavate teretanu.
– te možete spojiti ugodno s korisnim.
– kako je sada kriza idealno ulaganje je u zlato.
– kupite desetak onih zlatnih ploćica od 1kg, pa ih objesite oko vrata.
– znaći vaš kapital vam je uvijek nadohvat ruke.
– a odlićno će vam to stajati u kombinaciji tamnih naočala, to žuto zlato.
– samo ima tu i jedan mali problemčić, ja znam kako ste vi veliki predstavnik toga brutalnog kapitala pa nemojte kod tog kićenja pretjerati s tim zlatom,
– jer ako padnete u more moglo bi biti zahebano da ne potonete.

– I love this game.
Pozdrav !

Tigrus?????


– a vidim kako obožavate teretanu.
– te možete spojiti ugodno s korisnim.
– kako je sada kriza idealno ulaganje je u zlato.
– kupite desetak onih zlatnih ploćica od 1kg, pa ih objesite oko vrata.
– znaći vaš kapital vam je uvijek nadohvat ruke.
– a odlićno će vam to stajati u kombinaciji tamnih naočala, to žuto zlato.
– samo ima tu i jedan mali problemčić, ja znam kako ste vi veliki predstavnik toga brutalnog kapitala pa nemojte kod tog kićenja pretjerati s tim zlatom,
– jer ako padnete u more moglo bi biti zahebano da ne potonete.

– I love this game.
Pozdrav !

Tigrus?????
[/quote]
kako si ga samo skužio?!?


– a vidim kako obožavate teretanu.
– te možete spojiti ugodno s korisnim.
– kako je sada kriza idealno ulaganje je u zlato.
– kupite desetak onih zlatnih ploćica od 1kg, pa ih objesite oko vrata.
– znaći vaš kapital vam je uvijek nadohvat ruke.
– a odlićno će vam to stajati u kombinaciji tamnih naočala, to žuto zlato.
– samo ima tu i jedan mali problemčić, ja znam kako ste vi veliki predstavnik toga brutalnog kapitala pa nemojte kod tog kićenja pretjerati s tim zlatom,
– jer ako padnete u more moglo bi biti zahebano da ne potonete.

– I love this game.
Pozdrav !

Tigrus?????
[/quote]
E, jesi neki, pa sad ce ga svi prepoznat

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

….. Brokeri ….nemojte se zabuniti kad prebacujete siću s jednog računa na drugi………da Vam
se sića ne izgubi…!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close